Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Mě přijde, že spousta lidí zapomíná, že to vychází i na konzole nové generace. A tam je gigantický trh. Nebo kolik znáte MMORPG titulů na konzole? Ono na pc to klidně může mít těch 300 000, ale osobně si myslím, že v tomto případě bude hlavní trh ten konzolový.
    • Jenze konzolovi hraci ... nehrajou rpg hry ... par se jich jiste najde, ale zadny giganticky trh neexistuje. Kazdej kdo hraje MMO ma PC.
      • MMO neni to same co MMORPG. MMO shootery treba konzolovi hraci hraji zcela jiste a ve velkem poctu. MMORPG asi moc nehraji,ale spise proto ze prilis nemaji co.
        • Zadny MMo strilecky neexistujou ... kozolisti hrajou gamesky, u kterych odehrajes lv/zonu/... za 10-15 minut a muzes se zvednout a odejit. Hru u ktery musis chte nechte stravit par hodin, aby ses nekam dal dostal ... kozolisti hrat nebudou. Na to nejzou proste to spravny publikum.

          Nemluve o tom, ze chci videt, jak budes u rodinny TV v obyvaku sedet cely odpoledne, protoze potrebujes "dokoncit tenhle qst".
  • Neříkám, že nesouhlasím a nejasností scénáře, ale není potřeba, aby rozděloval na zlo a dobro. Zlý a dobří nejsou ani v realitě ani nevidím důvod mít je ve fantasy ...tak v pohádce možná.
    • Veskoslav
      A fantasy je co? Pohádka. I ve Warhammeru i 40k máš dané dobro a zlo. A sebemenší mutace, tedy zlo je trestána smrtí. Jo takový Geralt, to je neutrální postava, občas zlo, občas dobro. Ale většina si troufám tvrdit je právě založena na souboji dobra a zla. Také z těch důvodů že je to pouze v pohádkách a lidé do nich utíkají od šedé reality, kde nic takového neexistuje.
      • Geralt neni neutralni postava. To si jen on o sobe mysli,respektive lide si to mysli o zaklinacich,ze nemaji zadne city,takze nemuzou byt dobri ani zli.Neni to ten klasicky dobrak a hrdina ktery nepriteli pokazde daruje zivot,ale takovi lide stejne existuji jen v pohadkach pro deti.
        • Je to dobrak. Osoustal Abigail a pak se kvuli ni postavil cele vesnici, ktera ji chtela upalit. Jestli tohle neni dobrak od kosti, tak pak uz nikdo!!!...a v traileru na W3 taky zachranil rostenku, takze jakypak copak:-)
      • ty warhammeru moc asi nerozumíš *7*
        • Veskoslav
          Pouč mě. Evidentně víš naprosto všechno, když teď vidím, co píšeš.... *7*
      • Ve Warhammeru 40k rozhodně nemáš rozdělené zlo a dobro...sebemenší mutace je striktní zlo čistě z imperiálního pohledu (za mutaci se tam považuje i přírodní evoluce(viz vybíjení lidských druhů kteří se odlišili od člověka vlivem života na jiných planetách během DAoT) a impérium (mix teologického fašisticko-komunistické diktatůry nejhrubšího zrna) rozhodně není podle našich "dnešních" měřítek nějaké dobro...jestli je v WH nějaká "dobrá" strana...tak k ní mají nejblíže Tau
        • Veskoslav
          Ale je tam dobro a zlo. Pokřiveně se ti snaží vnutit: Chaos=zlo, Císař a jeho vůle=dobro. A nic mezi tím není. To, že je císařství a svatí Terra prolezlé korupcí, pokřiveným viděním světa, že samotní Navigátoři jsou mutanti a jsou na svaté půdě, to také o něčem vypovídá. Tau a spol. jsou stejně likvidování a jsou bráni jako cizáci. To samé Eldeři, podle mě jedna z mála ras, která je sice schopna obětovat celé světy pro záchranu své rasy, ale když šlo do tuhého, tak se obětovali pro to, aby silám Chaousu zabránili proniknout na náš svět (viz třeba série o Vlcích)
  • Pokud bych chtel upoutat na hru trailerem, ucil bych se u tvurcu traileru "Killing monsters" pro Witchera 3.....
  • tedy trailery ze serie Tes to muzu porad ,,ale tohle mi moc nic nerika,,sice zname scenerie ale tim to taky zacina i hasne... Morrowind forever:)
  • Jsem jediny kdo se v tech fimeccich totalne ztraci? Provedeni je skvele(co se tyce grafiky),ale kamera a scenar notne pokulhava. Ja jsem ani po nekolikatem shlednuti predchoziho a tohoto navazujiciho traileru nepochopil o co tam jde. Je nekdo dobry a nekdo zly? Nebo je to zly proti zlym? Diky silene kamere jsem mel mnohdy problem zjistit na co se vubec divam. Kdo za koho bojuje. ....
    Asi je dulezite ze je tam trocha krve a nejakych efektu *2*
    • A z těch akčnějších Trailerů se taky povedl "Planetside2"
    • Nejsi jiny... dnes je v módě akční scény nastřihat tak, aby měli MAX 500milisekund. Bliká to na tebe suprovou Akcí, že nedokážeš její prožitek nijak vstřebat. Opakovaně to spouštíš jen proto, aby jsi se pokochal zpracováním... no v podstatě ani nezjistíš, o co vůbec pořádně jde.
      Hlavně ať to bliká v akci jak stroboskop! *4*
      Osobně tenhle trend vážně nenávidím, protože prožitek je z 95% rozpačitý, a nakonec ho taky aplikují do velkých filmů. Člověk nemá šanci si vůbec nic užít z některých těch filmečků. *9*
      Například takový trailer na "Cyberpunk 2077" splnil svoje dokonale.
  • PravyMonty
    Bude to jako s GW2. Recenzenti to budou hrát půl hoďky, pak napíšou recenzi vychvalující hru do nebes, hru odinstalují a už nikdy si ji nezahrají. 95% procent hráčů budou namachrované děcka, které nedají dohromady dvě slušné slova, budou běhat v růžových brněních a každému kdo vynese oprávněnou kritiku nadávat(Samozřejmě si každé z nich vytvoří účet na metacritic, aby mohli dát jejich nejoblinějšejší hře 10.).
    • Je úplně zbytečné pořád zmiňovat "namachrovaná děcka", to je problém celého internetu, ne konkrétní hry. Viz "majncraft jůtubeři". Patřím do generace, o které si myslím, že zabředla do vod internetu ve správný čas a nebojím se říct, že by se v dnešní době před přístupem na internet měli skládat gramotní a morální testy, protože dnešní vlna třináctiletých dětí si myslí, že vládne a že na ně nikdo nedosáhne, aby dostali facku kterou si zaslouží 90% z nich. A to je bohužel pravda.
      • měly*
    • Jestli tohle má být definice GW2, tak to jsi to asi hrál půl hoďky, napsal hate recenzi, hru odinstaloval a už si ji nikdy nezahrál. :D btw, střední rod vzor město má v množném čísle u přívlastku koncovku -a. viz "dvojčata" z cimrmanovského Aktu :D
    • Njn, dnesni deti jsou tak bohate, ze vetsina herni populace her, kde je vyzadovano mesicni predplatne, jsou prave ty deti.

      -_-
      • Inquisitor
        No jo znáš to, kde bych vzal prachy, vždyť chodim do práce :)
    • OMFG! WFT, LOL! BRB! ESO je supercool, to si do huby neber nebo si mě nechtěj potkat, Teď se tu všem omluv,
      • myslis GW2? jj ti sektari me bavili a kde jsou ted? polovina vymrela zbylo jen neco na guild hall :D
  • Llour
    Před pár dny jsem na jednom serveru viděl live stream. Skupinka asi 20 lidí se na koních hnala k nějaké pevnosti. V momentě, kdy začali koně skákat 5 metrů do vzduchu a někteří po odrazu ze skal i málem létali, jsem to musel vypnout *13*
  • Podle mě je hlavní problém hry celkově TES Universe. To universum je šíleně klišoidní a nudný. Prostě nemá nic zajímavého.
    • Sice se mi TESO nelibi a nehodlam ji hrat, ale silne nesouhlasim s tim, ze by bylo universum TES klisoidni a nezajimave. Staci se treba mrknout sem: http://www.videacesky.cz/tag/the-elder-scrolls *4*
      • PravyMonty
        Shlédnul jsem ty videa(málem jsem u nich umřel nudou) a už jsem si 100% jistý o stupiditě TES universa.
  • Nechápu, koho tím lákají.
    Svědectví hráčů je tak strašné.
    Dostane to dobrý body od Games.CZ jenom kvůli tomu, že to tu stránku sponzoruje (jako Battleshit 4 a Call of Chujty Dogs).

    Lidi, jestli si chcete zahrát pořádné MMO RPG tak zahrajte :
    Newerwinter, Lord of the rings online, Age of Conan, Path of exile a další.
    • Krescz
      Neverwinter je poradne mmo? nema ani otevreny svet...tunel...POE je zas pro HC hrace a sem tam nekoho potkas...takove mrtve
      • Jenom kvůli tomu že je to kridorovka to nemůže být prvotřídní MMO ?
        To se MMO značí open worldem ?
        Ano ohledně Path of exile sem se spletl ale říkat že Newerwinter není prvotřídní MMO, to zase nechápu tebe.
        • Neverwinter jsem hrál :) Je to docela dobrá hra, bavilo mě to, ale když jsem doexpil 60lvl, tak už nebylo nic moc co dělat. Nejsem PvPčkař a chodit 5 dungu neustále dokola, navíc když se obtížnost měří počtem addů mě vážně nebavilo *7* ... Takže ne, Neverwinter není prvotřídní MMO. První třídní MMO je WoW :)
        • MMO je treba i Travian. MMORPG jsou podle me uplne jiny zanr.
          Pomlouvas jednu hru a sam nabizis dva kontraverzni tituly-Neverwinter a Path of Exile
          Nemuzes nechat na kazdem at se sam rozhodne co ho bavi?
        • Krescz
          jop...prvotridny MMO zacinaji na poplatcich, protoze jsou neskutecne drahe a vymakane a Games.cz o nich udelaji aspon recenzi *7*
          • Olorin
            Poplatky jsou jen pro ty, kteří neradi hrajou, raději si zaplatí za nej equip, kýčovitého mounta a trapného peta.
          • Myslíš ti co dali Battleshitu4 8/10 ? *7* .
        • Neverwinter
          • Není. Neverwinter nights[2005] bych si dokázal představit jako MMO.

            Ale Neverwinter, jak mě ze začátku neskutečně nadchl, tak po pár dnech neskutečně omrzel.
            Kdyby možná běhaly PVP lokace víc bez odezvy, tak bych u toho vydržel déle. Někde jsem zaslech, že to bylo způsobené tím, že servery jsou uložené jen daleko za mořem. nic v Evropě..
    • martin.mares.984
      Path of Exile neni MMO, sami autori se tomu zarazeni brani...
  • Opravdu mám rád MMO hry, ale tahle hra se totálně nepovedla už od začátku, nevím co na tom kdo vidí ale hratelnost mi přijde horší než hry před 10 lety a co se týká nějaké originality tak ta tu prostě není - graficky bych řekl, že svět vypadá pomalu hůř než starý Vanguard, který by tuhle hru i dnes totálně posral na všech frontách - bohužel vyšel v nesprávnou dobu a dneska už s tím nikdo nic neudělá. Nevím proč, ale i SWTOR a SECRET WORLD mi přišli originálnější a zábavnější hned od začátku. A to že mají 5ti minutový filmeček? Radši bych kdyby to mělo 30 vteřin, ale bylo to v kvalitách blizzu a ne tenhle crap.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit