Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zná nekdo datum - kdy budou možné k zakoupení kartičky z kreditem pro ČR?
    Jsem totiž jeden z tech kdo nemá kreditní kartu... *9*
  • Není. Neverwinter nights[2005] bych si dokázal představit jako MMO.

    Ale Neverwinter, jak mě ze začátku neskutečně nadchl, tak po pár dnech neskutečně omrzel.
    Kdyby možná běhaly PVP lokace víc bez odezvy, tak bych u toho vydržel déle. Někde jsem zaslech, že to bylo způsobené tím, že servery jsou uložené jen daleko za mořem. nic v Evropě..
  • Kdyby ti lidé četli dialogy a trošku si tu hru užívali, tak jsou leda v zádeli a ne na 50 úrovni. Že to nemá pořádný endgame je věc druhá.
  • U SWTOR je nutné nezapomínat navíc na solidní příběhy a zpracování těch jednotlivých postav (byť ty úkoly kolem byla nudná katastrofa).
    Tady u TESO nevím, nemohu hodnotit, protože nevlastním a nehraji.
  • vonTossis
    Čtyři roky češtiny na OSU. Můžeme pokecat. *4* Když čtu, jak se tady přehazují průjmy a pojmy, je mi až.smutno A vidím, že jsi měl trpělivost to i vysvětlovat. *1* A Veskoslav, to je prostě expert. Ten by se klidně hádal i s Newtonem, že s tím jablkem neměl pravdu.
  • Zadny MMo strilecky neexistujou ... kozolisti hrajou gamesky, u kterych odehrajes lv/zonu/... za 10-15 minut a muzes se zvednout a odejit. Hru u ktery musis chte nechte stravit par hodin, aby ses nekam dal dostal ... kozolisti hrat nebudou. Na to nejzou proste to spravny publikum.

    Nemluve o tom, ze chci videt, jak budes u rodinny TV v obyvaku sedet cely odpoledne, protoze potrebujes "dokoncit tenhle qst".
  • SWtor ma ovsem i 1000x lepsi namluveni a predevsim nanimovani pribehu. Herne je to +-autobus totez v jinych kulisach.
  • Kdyz si uvedomis, ze ta hra stala mozna sotva 50 ... a ten zbytek jde prave na takovy ptakoviny jako tenhle filmecek ...
  • Navic tak rychle nevyexpis postavu ani trebas ve wowku s nejakou tou vybavou pro expeni urcenou. Zkratka je videt, ze to podelali jeste vic, nez swtor - tam to trvalo pokud vim cca 14 dnu ;D.
  • Nejlepší questy v mmo má samozřejmě tsw :)
  • to je "nesmysl až na půdu" :)
  • sugyn
    No a co. Ja se rad podivam na pekny trailer, Vas prispevek je uplne z cesty.
  • bože, ani odpoved to neumí zařadit tam kam patri, to je fuk, rant proběh, reakce me stejne nezajima .)
  • tyhle moudra "zodpovednejch" paranu mě fakt nebaví, koho to tu má zajímat, na diskusi o hrách na herním serveru, že uz si desne dospel a mas jiny priority? To vyprávěj doma starý, ta te pochválí
  • Zastupují ty hlavní a nejdůležitější v naší historii, proto bych čekal, že pokud tady píše, že pohádky jsou odrazem mýtu a legend, tak mi bude schopen povědět pohádkový ekvivalent na tyhle dvě legendy. PS. ten tvůj Apolón to už jsem zas trochu odbočili ne?
  • Vrook
    Literární odborník by měl mít poněkud větší slovní zásobu umožňující mu nahradit výraz "nesmysl až na půdu" a neopakovat ho v každém příspěvku. Just sayin'.. *3*
  • wenceslaus
    Protože Beowulf a Edda zastupují vešeré mýty a legendy?
    Nejde o kopírování, ale o pouhou inspiraci. Třeba putování hlavního hrdiny a plnění roztodivných úkolů, jejichž pravý význam se ukáže až později je cosi, co najdeš u Percivala i u Jiříka v pohádce Zlatovláska. Osobně vidím spojitost mezi Apolónem a dědem Vševědem, kteří jsou oba sluncem a putují po obloze.
    Nebo námět mýtu, že Slunce ukouslo kousek měsíce, aby zářilo jasněji a Měsíc ho teď pronásleduje po obloze (proto se střídá den a noc) zní trochu pohádkově.
  • No ty jsi tu chybela, uz aby se zprovoznil ten detroller na transexuály jako jsi ty.
  • wenceslaus
    Ne. Ale Kalevalu, jestli to pomůže.
  • Když jsme u Tolkiena, tak mě napadlo ponaučení. Nešukej vlastní sestru nebo se z toho cvokneš. Pokud tomu říkáš poučení, tak ať...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit