Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte, kde by šla sehnat čeština na Flashpoint. Tohle je anglická verze a českej dabing by byl fajn ;-).
    • Skus google a vím že to najdeš asi před hodinou jsem kompletní češtinu stáhl.
  • vše nej.
  • Tak všechno nejlepší pro naší nejúspěšnější herní firmu jenž dosáhla obrovské popularity po celém světě a přeju jim vše nejlepší do dalších 15 let. Vydávají skvělé hry tak jen tak dále Bohemko *3*
  • To je zmatek: Flashpoint: Cold War Crisis nebo Arma: Cold War Assault ?? To máte jedno, je to stejný titul :D
  • Jack1947
    Prvniho a jedineho nejlepsiho FLASHPOINTA!, skoda ze to spadlo ARMA serii do bugů nuze no... stava se.

    Drzim palce ve vylepsovani a zlepsovani, *3*
    • On byl paradne zabugovanej i ten flashpoint, a prvni verze se nedaly vlastne ani hrat ... jenze ... problem BI je predevsim ten, ze naprosto tytez bugy najdes ... i v ARMA 3. A to co se dalo ve flashpointu prejit, mavnout nad tim rukou a pripsat na vrub nevyzrale technologie, nedostatku vykonu ... se uz v Arme (te prvni) dalo sotva tolerovat ...

      BTW: Pokud si ve flashpointu zvednes dohled ... tak to spolehlive slozi i soudobej nejnadupanejsi stroj.
      • Máš pravdu už při dolhednosti nad 1000 se to i na lepším pc dolidně seká
      • celoush
        jaké bugy máš v OFP a jsou i v Arma 3? To mne docela zajímá...
        • AI ... AI .. AI ...

          Naproto klasicky jakakoli jejich hra vyzaduje, abys partaky nekde zasek ... situaci vyresil sam, a pak si pro ne dosel. Jinak se ti v lepsim pripade jen pletou pod nohy, v horsim ti znemoznej dalsi postup, protoze (naprosta klasika) spotrebujou vsechny RPGcka na pechotu ... a na tanky strilej z pusek ...

          Dal ... trebas ovladani veskerych vozidel ... dycky tragedie, uz jen aby se auto udrzelo na silnici ...

          Nebo to, ze te AI spolehlive trefuje z pistole na 2kilaky ... variantne ze AI stojis za zadama, ale protoze si nekde minul nejakej ten triger ... tak na tebe vubec nereaguje ...

          To ze se tank zasekne o 10cm drevenej plutek snad ani neni treba zminovat.
      • Jack1947
        Diky za info toto jsem nevedel... *4*
  • "Bohemka také oznámila, že pokud jste si koupili Arma 2 kdekoliv jinde, jen ne na Steamu, můžete nyní uplatnit příslušný cd klíč a aktivovat si tím hru na Steamu."
    Konecne! Dekuji a preji vse nejlepsi *3*
    • ARMU II mám jako krabicovku nainstalovanou v PC. Jak mám provést aktivaci ve steamu? Předem dík
    • to teda brzo po tolika letech když sem si ji tam koupil znovu pokud počítám Humble bundle tak už po 3. :D
  • ten Operation Flashpoint: Cold War Crisis mi i po tom víkendu zůstane?
    • Grifus
      Ano.
  • Že bych si koupil konečně Pata a Mata? *1* Asi radši ne. *15*
  • celoush
    Pokud se nepletu, tak je to také poprvé od vydání, co je DayZ ve slevě. Nic to nemění na tom, že mi přijde divný, když je něco s "early access" ve slevě ... *7*
    • Pete.palis
      poprvé ne...já to koupil o Vánoční akci *5*
      • celoush
        Seš si jist? O Vánocích byla akce na Arma 3 a lidi brblali, že doufali i ve slevu na DayZ a nic. I steamprices tvrdí, že hra furt stála stejně... http://www.steamprices.com/eu2/app/221100/dayz
  • Puppy
    Když už si autor po sobě článek kontroloval (jestli vůbec), proč přeskočil ten hroznej úvod? Jinak Bohemce velká gratulace a dobrá akce. 7 her už jsem stihl koupit :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit