Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Bohemka také oznámila, že pokud jste si koupili Arma 2 kdekoliv jinde, jen ne na Steamu, můžete nyní uplatnit příslušný cd klíč a aktivovat si tím hru na Steamu."
    Konecne! Dekuji a preji vse nejlepsi *3*
    • ARMU II mám jako krabicovku nainstalovanou v PC. Jak mám provést aktivaci ve steamu? Předem dík
    • to teda brzo po tolika letech když sem si ji tam koupil znovu pokud počítám Humble bundle tak už po 3. :D
  • Tak všechno nejlepší pro naší nejúspěšnější herní firmu jenž dosáhla obrovské popularity po celém světě a přeju jim vše nejlepší do dalších 15 let. Vydávají skvělé hry tak jen tak dále Bohemko *3*
  • Llour
    Tak všechno nejlepší *3*
  • To je zmatek: Flashpoint: Cold War Crisis nebo Arma: Cold War Assault ?? To máte jedno, je to stejný titul :D
  • Že bych si koupil konečně Pata a Mata? *1* Asi radši ne. *15*
  • ten Operation Flashpoint: Cold War Crisis mi i po tom víkendu zůstane?
    • Grifus
      Ano.
  • Puppy
    Když už si autor po sobě článek kontroloval (jestli vůbec), proč přeskočil ten hroznej úvod? Jinak Bohemce velká gratulace a dobrá akce. 7 her už jsem stihl koupit :)
  • Vše nej *3*

    V článku, kde odkazujete na (skvělou) hru Original war je špatný odkaz, máte tam odkaz na UFO: Afterlight. *3*
  • No tak sem si to přidal do knihovny i když mam 1 flashpoint originálku 2 flashpoint ze skore a ted třetí na steamu *5*
  • Sem slepej, nebo co? Vidim tam od bohemky ledacos, jenze OFP nikde. Jak to tedy mam stahnout?
    • OFP se na Steamu jmenuje Arma Cold War Assault
    • celoush
      Arma: Cold War Assault je to, co hledáš - http://store.steampowered.com/app/65790/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit