Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AI ... AI .. AI ...

    Naproto klasicky jakakoli jejich hra vyzaduje, abys partaky nekde zasek ... situaci vyresil sam, a pak si pro ne dosel. Jinak se ti v lepsim pripade jen pletou pod nohy, v horsim ti znemoznej dalsi postup, protoze (naprosta klasika) spotrebujou vsechny RPGcka na pechotu ... a na tanky strilej z pusek ...

    Dal ... trebas ovladani veskerych vozidel ... dycky tragedie, uz jen aby se auto udrzelo na silnici ...

    Nebo to, ze te AI spolehlive trefuje z pistole na 2kilaky ... variantne ze AI stojis za zadama, ale protoze si nekde minul nejakej ten triger ... tak na tebe vubec nereaguje ...

    To ze se tank zasekne o 10cm drevenej plutek snad ani neni treba zminovat.
  • Jack1947
    http://steamcommunity.com/app/65790/discussions/0/828937545969456262/?l=czech

    Takze az takto nepohnojily... *4* (to ze tam je dabing je pro me hlavni).
  • historie BI by se dala popsat slovy "příliš velké sousto", ale perou se s tim statečně, díl za dílem
  • Priteli, doporucuji ti se na DayZ stand. uplne vykaslat, je to jedna velka fraska. Pokud mas Armu III stejne tak jako ja a mnoho z nas doporucuji ti si zahrat (pokud te zajima DayZ) mod ktery se jmenuje Breaking Point (DayZ pro Armu III ktery je podle me lepsi nez DayZ stand.). jedina nevyhoda, potreba registrace na webu a stahnuti aplikace treti strany. A pokud mas rad tyhle styly hry tak ti uplne nejvic doporucuji Arma III multiplayerovy mod zvany Altis Life (bez nutnosti instalace cehokoliv, nalistujes jen v multiplayeru), je to naprosta pecka. Cele tohle RPG je zalozeny na volnem zivote na obrovskem ostrove zvanem Altis a jde tam o to na ci strane budes spolupracovat nebo vubec existovat, bud na strane Policie nebo na strane Rebelů a nebo budes jen obycejny obcan dodrzujici pravidla a budes se zivit legalnimi profesemi. Vrele doporucuji. Nejake DayZ stand. tomuhle modu nesaha ani po kotniky (muj osobni nazor). Doporucuji [UK/EU] servery, nejlepe britsky Altislife.co.uk (pardon za reklamu).
  • tonnymontana
    tak podle novinky by uz dneska stahnout free arma nesla ale porad to funguje:) tak nevahejte a sosejte
  • Jack1947
    Nejvetsi minus tedy... to steam nezvladl... *9*
  • Aaaa tak nic, dabing je stale v Eng :/
  • Ok ak chcete do hry cestinu staci urobit toto.. najdite si priecinok hry v Steame a v nom je subor ColdWarAssault.cfg otvorte ho v notepade a tam mate Language="English"; to prepiste na Language="Czech"; a ulozte. A cestina funguje.
  • ARMU II mám jako krabicovku nainstalovanou v PC. Jak mám provést aktivaci ve steamu? Předem dík
  • Dabing se dá se stáhnout samostatně, třeba tady http://www.ulozto.net/xi8Brm7K/originalwar-cz-dabing-exe .
  • Tak už je doma! *1* Armu sem si nekupoval protože sem čekal, až bude aspoň trochu odladěná a trojka je pecka *4* Až dohraju je na řadě DayZ *5*
  • Tuhle hru miluju a nevěřil jsem, že se dočkám vydání na Steamu. Bohužel je hra opravdu bez dabingu (česky pouze titulky a menu). Nepochopím tenhle krok, když ten dabing už vytvořený je a jak bylo zmíněno, na vysoce kvalitní úrovni. Nicméně jsem si hru koupil (aby ne za 0,9 euro) z čisté nostalgie a kdybych nedej bože někdy přišel o svou datovou kopii v PC. Nezbývá, než se modlit, že třeba bude dabing nějak stažitelný později.
  • OFP se na Steamu jmenuje Arma Cold War Assault
  • Ten dabing byl super, zejmény texty, jak zmiňuješ. *3*
    U téhle hry jsem totiž strávil mnoho času, holt to byla a je pořád skvělá hra.
  • Tak jsem koukal na Original war. Pamatuju si ten užasný český dabing, který ta hra měla *1* "Sovětští vědci hlásí dokončení výzkumu!!", "Chcípni sv*ně imperialistická!" ... mam to chápat tak že ten v téhle steam verzi neni?
  • to teda brzo po tolika letech když sem si ji tam koupil znovu pokud počítám Humble bundle tak už po 3. :D
  • celoush
    Arma: Cold War Assault je to, co hledáš - http://store.steampowered.com/app/65790/
  • Sem slepej, nebo co? Vidim tam od bohemky ledacos, jenze OFP nikde. Jak to tedy mam stahnout?
  • No tak sem si to přidal do knihovny i když mam 1 flashpoint originálku 2 flashpoint ze skore a ted třetí na steamu *5*
  • celoush
    Seš si jist? O Vánocích byla akce na Arma 3 a lidi brblali, že doufali i ve slevu na DayZ a nic. I steamprices tvrdí, že hra furt stála stejně... http://www.steamprices.com/eu2/app/221100/dayz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit