Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja to Chciiiiiiiiiiiiiiiii
  • Dobré že vsadili na open world a už to nebude koridor jako minulé díly.
    • BookerDeWitt
      Tady si někdo zapomněl vzít prášky na dobrou noc.
  • Bude to pecka. Těším se jak malé dítě :-) Jestli tomu něco vytknout tak jen to, že z toho cítím oproti minulým dílům víc klišé a taky negativa spojená se zaměřením na širší (a Americké) publikum.
  • Chtěl jsem si objednat sběratelku na pc ale nemůžu ji nikde najít měl někdo štěstí?
    • Lukyz
      Slušný, před hodinou jsem si ještě na Xzone zadal na tu sběratelku objednávku a teď už tam není *1*
      Zřejmě jen upravujou popisky, protože teprve dnes byl odhalen obsah.
      • Ne, je to už vyprodaný. V rekordně krátkou dobu, na mě se už nedostalo, jsem nasranej.
  • Zevrubný soupis příšer, které se ukázaly v traileru. Časování dle https://www.youtube.com/watchv=ua3PH7LVPvs&src_vid=x6BJZVTkkxU&feature=iv&annotation_id=annotation_2310604389
    0:23 ghůl a alghůl (ale spíš bych typoval úplně nový typ příšer); 0:24 nový přírůstek; 0:25 definitivně banda Přízraků z dvojky; 26:00 úplně nový typ bestie; 0:27 ghůl, nebo nekkar; 0:28 velký brouk doufám, že je to Kikimora; 1:48 medvěd; 1:50 bazilišek, nebo kurolišek (vypadá, jako byzilišek, ale nemá jed); 1:53 utopenci a topivci; 1:55 polednice z jedničky; 1:56 griffin; 1:57 mrchožrouti; 1:59 požíračka ( příběhy o Babě Yaze byli vymyšleni lidmi, kteří natrefili na požíračku, ty rády své oběti obluzují a mučí, ale létání na košťatech a perníkové chaloupky, zmiňované v pohádkách, jsou naprosté výmysly); 2:00 smečka vlkodlaků (humanoidní vlci, nejsou to lidé přeměněni kletbou); 2:01 duch (něco na způsob smrtonožky, irské verze Bílé paní *14* ); 2:05 vypadá že to kdysi bylo člověkem, rozhodně to jí lidské maso, čeleď necrophágů.
    Tak to byl jen hrubý výčet 74 rozdílných potvor, které by se měli objevit v Divokém honu.
    • Lawliet
      1:06 mi trochu připomína eyrie ze serialu GoT
  • spoock
    Dragon Age 3 trailery jsou proti tomuhle sračkou :D
    • Trailery si strč někam, důležitá je hratelnost.
  • Tak snad to tentokrát nebude klon Diabla. Taky bych to udělal sandbox bez durazu na příběh.
  • gert
    Moc nemam rád tyhle anglický vložky, ale na tohle se to krásně hodí aneb SHUT UP AND TAKE MY MONEY!
  • Holy motherfuc*ing cow holy sh*t jesus christ almighty son of a mother duck!!! No nemuzu se dockat, co jinyho dodat..
  • Jen jsem viděl tu figurku a musel jsem hned objednat *5*
    • Lawliet
      Sakra, ale ta je dobrá. Mohla by bejt na opravdovým šutru. Sakra co teď? Mám si udělat radost, jako když si koupím lístek na koncert.. Sakra, sakra..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit