Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Patril som medzi fanúšikov štúdia CD RED ... a Zaklínača som považoval za topku medzi RPG. Malé nevýrazné štúdio, ktoré vytvorilo hru s atmosférou a pohladilo srdcia hráčov. V roku 2007 som našiel top hru a tvorcov, ktorý stoja za hráčom. Vlastním prvý aj druhý diel vo viacerých edíciách... zberateľská, rozšírená, platinová, stolovú hru Zaklínač a všetky knihy A. Sapkowskeho. Svet Zaklínača bol pre mňa modlou medzi hrami. Samozrejme som sa tešil na ich vrchol a zavŕšenie ságy, ktorý som chcel znovu spečatiť kúpou zberateľskej edície. Nie hra bude určite skvelá, ale to, že zberateľská edícia je po týždni v čudu je viac ako výsmech skalným. Nie každý je denne na nete a sleduje eshopy. Stačil týždeň a zmenil som názor na ústretovosť a taktiež na férovosť. Určite nie som jediný skalný fanúšik, ktorý prepásol možnosť zakúpiť si zberateľskú edíciu Zaklínač 3 a určite nie som jediný, ktorého to doslova nasralo. *16* *16* *16* *16* *16*
  • Lotr
    U téhle hry se bojím jediné věci.
    HW nároků.

    nechci přítelkyni znovu kupovat nový PC.
  • PravyMonty
    Pokud tam dají nějaké stupidní rozhodnutí jako "Triss nebo Yen", tak si vezmu výbušné želé dětičky a navštívím je.
    • MidnighT91
      Určitě to tam bude, plus doufám že při prozkoumávání světa zajdu do nějaké hospody a tam náhodou potkám Shani...
      • Já bych spíš čekal, že na tu svou pomoc ve Wyzimě doplatila. Konec konců ve dvojce vůbec nebyla. Na co bych se ale celkem těšil, by byla docela rozpačitá situace pospolu Geralta, Triss, Yen a Fringilly :-))... a Ciri by to doprovázela jedovatými hláškami :-)...
    • To tam bude každopádně. Spíš by naštvali hodně lidí, kdyby to tam nebylo.
  • Jinak mám pocit, že s věkem Ciri je to v pořádku. V druhém dílu série je řečeno, že od pogromu v Rivii uběhlo 5 let - čímž končily knížky. A v knihám byla Ciri teenegerka (cca 15-17) = logicky ji bude něco přes dvacet.
    • prudislav
      kdo ví ona stejně může cestovat časem i dimenzema
    • prudislav
      Takže Yen bude 99-100 *5*
      • Geralt neni o moc mladsi(pokud vubec).
        A na to ze by v knize zminovali skutecny vek carodejek si moc nepamatuji. Ale mozne to je. *2*
        • Magister_Peditum
          Tak o Vilgefortzovi se v knize psalo, že je mezi čaroději považován za "mladého", tj. 100 a méně let. Takže Yen by mohlo být mezi 100 a 200 lety, cca.
          • Ve Věži vlaštovky říká Yennefer, že je jí 94.

            Nejstarší žijící čarodějka v sáze byla Tissaia de Vries. Věk uveden není, ale méně než 200 bych jí nehádal. Nejstarší žijící čaroděj v sáze byl Hem Gedymdeith, tam je to něco kolem pěti set let.
      • Tak nějak :D
  • Tak takhle ANO, dámy a pánové! A ještě jednou ANO!
    Nejdřív koukám, říkám: pěkný pěkný a pak to přijde.... příběhové pozadí, záběr na známou postavu z knížek, průpovítky Divokého Honu a já už jen zírám s otevřenou pusou, dokud mě video nevyplivne až na konci. A co udělám jako první. Pustím si ho znovu a zdá se mi to ještě lepší!

    První díl byl pro mě (jako fanouška knižní série) velmi příjemné překvapení, druhý potvrdil, že CD Projekt má Sapkowskiho látku v merku a se světem i postavami nakládá vkusně. Možná jsou tu skeptici, kteří se bojí, že příběh trojky už je pro hru příliš velké sousto, ale já těm polským klukům věřím. Tohle je totiž přesně to dobrodružství, které si chci zahrát!!! Ciri, Yennefer (věřím, to byla ona), Císař Nilfgaardu... tohle bude pecka!
  • nekromant33
    Strašně se mi líbí kam tvůrci s příběhem došli. Jednička se zdála být takovým převyprávěním zaklínačských povídek, ale až dvojka ukázala, že to máš nějaký směr. Knížky jsem dočetl právě v období mezi prvním a druhým dílem a to, že Rudí jezdci v čele s Eredinem jsou právě Divoký Hon mě nějak nedošlo, nebo jsem nepochytil dost indícií, ale spirála času atd... vlastně to dávalo smysl. A obsažení Ciri, Yennefer, Nilfgaardu a Emhyra v závěru trilogie jen slibuje to neejepičtější finále. Asi jediná hra (spolu s Kingdom Come), která mě donutí k upgradu PC.
    • hlavne silne zamareni na pribeh je v rpg chyba, to se spíš hodí do koridorovek (kterým vlastne zaklinač byl)
      • Silne zamereni na akci je v akcni hre chyba,to se spis hodi do...
        Mozna jsi chtel rict neco jineho,ale napsal jsi to opravdu hloupe.
      • nekromant33
        http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/005/804/images.jpeg
    • prudislav
      jen jsem zvědav jak představí Ciri hráčům ve trojce - v knížkách je to hlavní postava, ale ve hrách o ní byla jenom menší zmínka jako hospodskej příběh a ve finále je hrozně důležitá
  • úprimne dúfam že tam bude zasa nejaká šteklivá sex scénka s ciri ako zaklinač zvykne inač sa budem hnevať :D btw. 0:53 dat assss :3
  • Jesper666
    Nádherná grafika, skvělý příběh už od jedničky, pravděpodobně i neuvěřitelně zpracovaný svět, bonusy k předobjednávce, česká lokalizace a neuvěřitelně rozumná cena k tomu všemu. Jak od DA2 odmítám předobjednávky her, tak tuhle hru už mám předobjednanou rok, protože kluci z Polska odvádí super práci.
  • RangerCZ
    Ciri nám nějak vyrostla *15*
    Jinak se teď se na to těším jako den před premiérou, to bude nej rpg ne-li hra roku 2015 *14* .
    ps : co si myslíte že se stane, až tam přijde Yennefer ?
    • RazorProduction
      Na Yennefer se z vysoka a pansky viseru, ...us jen z principu posledneho prani, Gerald tam byl as moc zmjekcilej potom co si ta st...a myslela ze zhltla celov mudrost sveta, . . prvi krat sem mnel chut dat piesty zenske a to imaginarny *15* as takove emoce pri cteni, a nasledne audioknihe to vyvolavalo *7*.... dufam ze v hre bude mat viac rozumu a ostane u Triss... (kes by se zase objevila Shanni *13*. . )
      • Tak ve hre to bude snad zalezet na tobe,ne? :)
  • B.o.b
    Nemusim fantasy, ale tohle jednoznačně stojí za zahrání!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit