Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Házím peníze na monitor, ale nic to nedělá.
  • Dokonce u téhle očekávané pecky se na tiscali najde zástup bezmozků, kteří okamžitě začnou vychalovat první díl (celosvětově viděn jako bezkonkurenčně slabší než druhý a já naprosto souhlasím) a nadávat na druhý díl a varovat před třetím dílem. TW2 byl v naprosto všem lepší než TW1. To co děláte je typický příznak českého hráče, který nazývám "všechno kromě toho, na co jsem si už zvykl je hrozné hrozné hrozné". Jděte zpátky do jeskyně hrát TW1, když se vám ani tahle naprosto úžasně vypadající hra nezdá.

    PS: už se nemůžu dočkat, až TW3 vyjde, bude všude dostávat 10/10, ale na tiscali bude zástup mentálně postižených osob nadávajících, jak byl první díl ve všem lepší a jak je třetí díl úplně o ničem! Přesně to se stane.
    • Mě se třeba více líbila jednička hlavně kvůli atmosféře (bahnice) ale na dvojku nedám dopustit jsou to moje nejoblíbeneší hry a třetí díl vypadá skvěle.
    • To je věc názoru, obě hry byly super ,ale mě se líbila více jednička hlavně díky atmosféře. Zejména ten kontrast mezi kapitolou ve Vyzimě a v Bahnicích. Ve městě - rychlé tóny - tamburína a loutna , plno lidí, příběh hnal člověka ke spěchu, všude lsti a léčky. Naproti tomu venkovská krajina doprovázená melodickou flétnou, krásné jezero za kterým byl v dálce rozmazaný obzor, prostí lidé radující se z maličkostí a vypadalo to,že Geralt si bude moct trochu odpočinout. Možná to přijde některým směšné ,ale tohle (a zdaleka nejen to) na mě zanechalo obrovský dojem, který mi trochu ve dvojce chyběl.
      • Jo, s tímhle naprosto souhlasím. Celkově co se týče atmosféry, jsou Bahnice jednou z mých nejoblíbenějších herních lokací. Ve dvojce mi atmosféra přišla o něco slabší a celé pojetí takové moc "filmové". (Tím rozhodně netvrdím, že by byla dvojka špatná hra, jen mám o něco radši jedničku.)

        A na třetí díl se nehorázně těším. :)
    • Jako mental se chovas spise ty. Nasel jsem tu jeden jediny prispevek co vychvaluje prvni dil a nijak fanaticky. A kazdeho s jinym nazorem predem odsuzujes do bezmozku a mentalne postizenych.
      O tobe to toho vypovida dost.
    • Jack1947
      Přece tě pár "nemocných" lidí nevyvede z míry nebo ano?
      • Ne to ne, spíše jsem musel provézt velice smutnej a dlouhej facepalm.
        • Jack1947
          Takto potom jo, ale i tak pár blbů... svět přece nezboří... *3*
  • Tak nějak nechápu, vypadá to graficky zastarale, pohyby stejně mizerný jak ve 2ce. Očekávám že se bude opět jednat o pokračování eskapád kotoulometela proutníka Žeralta. Když už vše zůstane při starym, snad i výbornej polskej dabing.
    • No jak to tak po tobe ctu,tak se vlastne vubec nedivim ze nechapes.
      • Já se zase divim a chápu, že se vůbec nedivíš, že nechápu.
  • Kr.Pa
    Vážně nevím, a řeším dilema. Mám málo peněz ale chci mít krabičku se Zakl 3.:
    -gog: 20% sleva, bonusy, bez krabice (disku)
    -obchod: krabice s diskem, pote i zaloha na gog, vyssi cena

    ty dilema ...
    • Krabicky mi zavazi,CD/DVD je stejne po par letech vetsinou jen na vyhozeni,predmety z ruznych edici se povaluji kdovikde....
      V naproste vetsine pripadu kupuji digitalni verze hry. Nezavazi a jsou levnejsi az o nekolik stovek.
      • digitál ale horko těžko prodáš potom co tě hra omrzí...čímž těch několik stovek smázneš...
    • Keyz
      Tady někdo psal, že kabice snad stojí kolem 2000 Kč v cizině. Zatím jsem se nekoukal.
      I když jestli tam pak bude vše polsky tak to je dost blbý :)
  • Vypadá to skvěle, ale vzhledem k tomu, že do příběhu vysázeli všechna esa z knížek, tak mám obavy aby to nepokazili. Tohle buď bude(pro čtenáře knih) epic story nebo epic fail.
  • Jednička byla super. Dvojka byla zklamání, lituju ty prachy co jsem za ní dal. Takže pro jistotu abych se nespálil si nejdřív hru stáhnu přes torrent a vyzkouším než se vůbec budu namáhat to jít koupit. Demoverze se v dnešní době jaksi už moc nevedou.
    Jen můžu doufat, že to bude dobrá hra. Sapkowského příběhy mám fakt rád a zažít další zklamání by bylo smutné.
    • ano, zlodějinu si člověk sám před sebou může odůvodnit mnoha způsoby, na podstatě věci to ale nic nemění
      • Prestoze sam hry uz davno nestahuji,dal jsme mu plus. V dnesni dobe prehodnocenych a vyhypovanych her,kdy se neda splehnout na temer zadnou recenzi a kdy vam uz pri vydani vydavatel hlasi ze pracuje na deseti dalsich DLC ,ho uplne chapu.
        Otazkou je,jestli si pak hru skutecne koupi,kdyz se mu libi. *4*
        • Nebuď naivní...
          • Jack1947
            Naopak naivní je slepá (až) víra v něco co není... než věřit pochybnostem radši tahat na jistotu, má (nejen) slova. *4*
  • MrSanta
    Velmi, velmi pěkné. Zaklínač skoro hotov, tak pak krátká dovolená a hupky dupky všici makat na Cyberpunk 2077 *1*
  • Kdo by sháněl sběratelku, tak zatím je ještě dostupná tady http://www.jrc.cz/hra_pc_zaklinac_3_divoky_hon_sberatelska_edice ;) Na mě už je to moc, medailon mám a za artbook a sochu mi přijde 2700 navíc už jako moc, ale proti gustu....
  • Sběratelka jak se patří...konečně se k tomu po 2 předchozích dílech dopracovali...o kvalitě hry nemůžou být pochyby..
  • Aby to tu nebylo tak pozitivni. Rpg nehraju, svet Zaklinace je mi cizi a polaky jsem nikdy nemel rad. Trailer mne tedy vubec nenadchl.
    • Tak a teď šup šup zpátky do lavice, než přijde pan učitel :-)
      • no tak běž ja si tu v práci v klidu počtu *1*
        • Myslím, že to nebylo určeno tobě, ale tomu přispívateli nad tebou :-)
          • já vím to byla taky jen legrace *3*
    • napsal nikdo *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit