Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuto sérii her, jsem nikdy nehrál, ale jak na to tak koukám, tak to byla obrovská chyba ... otázka zni má smysl hrát jen 3 díl, který jistě bude velkolepý, anebo si mám zahrát alespoň 2 díl, abych byl v obraze?
    • Pozor na to, jednička je rozhodně lepší hra, takže bych začal s ní. Není nijak zastaralá, nepřeskakuj ji, je za pár korun.

      Navíc můžeš importovat savy z jedničky do dvojky a z dvojky do trojky, získáš tak ideální návaznost některých svých rozhodnutí.
    • Tak on i prvni dil volne navazuje na knihy. I pres nejake intro si to nectenar nikdy neuzije tak jako fanda knih,protoze jak uz to u nejlepsich her byva-zalezi na malickostech.
      I v druhem dile byl nejaky uvod a neni duvod si myslet ze nebude i ve tretim dile. Navic v kazdem dile je hlavni zapletka jina,takze by nemel byt problem.
      A co se pamatuji,kazda postava ma ve hre neco jako kartu s informacemi o ni. Tzn ze kdyz potkas postavu,kterou tva postava zna ale ty jako hrac ne,staci si precist informace o ni a budes v obraze.
      Samozrejme jak je to u tretiho dilu nevim,ale neni duvod si myslet ze to zmenili.
      • Díky všem za rady, tak si teda jdu koupit 2 díl, ať vím o co jsem přišel :-)
        • No aby zase nebyla jen chvala-ja u vsech dilu Zaklinace mam velky problem s hernim interface. Vubec mi to nesedi a obcas mi to vylozene kazilo hru. Nikdy jsme si nezvykl.
          A taky stoji za zminku,ze treti dil bude v otevrenem svete,ale predchozi dily nejsou.
          Jenom aby jsi vedel do ceho jdes:)
      • Maličkosti jako třeba ta ovce u kajrana. To mě pobavilo, ačkoliv v celé hře o tom nebylo zmínky :-).
    • dvojku si určitě zahraj, už jen kvůli parádní grafice a dechberoucím scenériím
    • zahraj si oba předešle jsou dobré
  • Kde se to dá objednat?! *14*
    • Ja mam objednano z Gogu(digitalni verze),+nejaka mala sleva za to ze mam predchozi dil.
  • Jsem zhnusen ...hrdince se v traileru při běhu vůbec nevlní prsa.
    • Zato tobě se evidentně zavlnilo... *1*
      • Ale no tak, pane prezidente ...přece nemůžeme podporovat, nebo chválit hru, kde evidentně nefunguje fyzika.
  • Zaklínč 3: Divoký hon
    9 z 10 hráčů musí přestavět PC.
    • to musí většina hráčů i kvůli Zaklínači 2, když si ho chtejí zahrát na plné detaily se supersamplingem *1*
      • Lukyz
        Tak se zapnutym Ubersamplingem nedávaj konzistentních 60FPS ani dnešní nejnovější karty *1*
        • no právě, a to byste chtěli hrát na full trojku *1*
    • 8/10 hráčů ho kvůli tomu opravdu přestaví. Včetně mě :)
      • Ronox
        2/10 za to zaplatí svýma penězma.
    • právě postaven tak že jen čekám
    • jj..super, novy komp uz bude kvuli star citizenu, tak se s tim zaklinac pekne sveze :)
  • Crap, tak Ciri mi tam zrovna nechybela.. Snad ten posledni dil dejove nedodrbou jak Sapkowski posledni knizku *7*
    • Clovece a me zrovna Ciri nevadi:), naopak jsem chtel vedet, co dalsiho se s ni vyklube.
      • no co asi, cisarovna nilfgardu
        • No ony posledni dva dily o Zaklinaci uz vubec nebyly o zaklinaci(coz by mi ani moc nevadilo-Ciri miluji),ale jak se zacal zamotavat do tech jinych realit,mytu a pohadek....na muj vkus to uz prehnal.
        • Ne z ni, ale s ni..
  • Doufam, ze ho tady zastihnu, a proto bych chtel uzivatele Paul_cz pozadat, aby prestal psat na neogaf. Je to hrozny a ostudny. Tvoje trapny a dokola se opakujici vymazy o tom, kdy mas narozeni si kydej na cesky weby, ale neogaf tim laskave nespin. Jo?
    • BookerDeWitt
      Neogaf? Ten Neogaf, kam chodí převážně fanboyové, kteří hatují všechno, co není určeno na jejich oblíbenou platformu? Ten Neogaf, kde to překypuje "insidery", kteří přináší "aktualní informace", které běžný hráč, zajímající se o herní svět stejně tak nějak tuší nebo si je domyslí?
      Ten Neogaf, kam si chodí většina uživatelů ulevit od svých komplexů a zatrollovat?
      • Ten neogaf, kam chodi postovat vyvojari. Ten neogaf, se zajimavou komunitou lidi z celeho sveta. Ten neogaf, ktery vi driv nez ostatni a ze ktereho 100% ceskych webu preklada sve clanky.
  • těším se jak malé dítě a když jsem viděl ciri a yen, tak i slza ukápla :). sběratelku musím mít, už jen kvůli tomu medailonu :)
  • Ahoj, .-)

    žádám každého dorého ráče PC !! O pomoc, prosím :-) Nevíte kde by šla Sběratelka objednat ? Ať je to Česko (to by bylo lepší) nebo Amazon atd. Já jsem našel jen vše zmatené.

    A otáázečka když si sběratelku koupím v UK v obchodně, tak mi jí poělou do Čr nebo si s nimi nám domluvit? Dík
    • jakubtomsa
      Xzone jsem propásnul, takže doporučuju amazon.co.uk. Jinde jsem zatím nenašel obchod, který ji má a posílá do ČR. Každopádně bych dlouho neotálel...
      • Dík moc :-)

        Hele je to ono: http://www.amazon.co.uk/The-Witcher-Wild-Collectors-Edition/dp/B00I9WV4SS/ref=sr_1_cc_2?s=aps&ie=UTF8&qid=1402036625&sr=1-2-catcorr&keywords=The+Witcher+3%3A+Wild+Hunt

        A otázečka musím to zaplatit hned nebo si to jen rezervuji ? Dík :-)
        • jakubtomsa
          Peníze si berou až když to odesílají, takže si to zatím rezervuješ. Třeba se to ještě někde objeví s bonusem nebo za lepší peníze, ale to nikdo neví. A kdyby přecijen, vždycky můžeš na amazonu předobjednávku zrušit.
        • Je to ono. Vždy jsem platil všechno předem na amazonu, ale bohužel nevím jak je to s předobjednávkou. Vždy objednávka končí placením, tak hádám, že to tak bude i tady, ale to jsou jen domněnky.
          • Objednal jsem pro jistotu 2. Po těch bude asi velká sháňka..
  • Oh, wait! Yen nemá černé vlasy?!
    • Však má, v traileru je na lodi vedle Geralta a Triss. Ta dívka s bílými vlasy je Cirilla
      • Já teda na monitoru vidím jasně tmavě hnědé vlasy...
        • Tak nebudeme si nalhávat, že by se v CD Projektu, co se barev vlasů týče, přesně drželi předlohy. Ani Triss neměla v knihách (dle popisu) takto rezavé vlasy a osobně mě to na škále od 1 (vůbec) do 10 (hodně) trápí asi tak jedničkou, zvlášť když v reálu si ženy mění barvu vlasů a účes každou chvíli.
          • Ano,barva vlasu se da prezit,ale ze Triss odstranili spaleny dekolt z bitvy u Pahorku,to me mrzi vic.Vzdyt to bylo jeji zivotni trauma (s nadsazkou samozrejme) a v knize na tohle narazi velmi casto. Vzdy nosila odev upnuty az ke krku,aby to nebylo videt.
            • S tím dekoltem máš pravdu a herní Triss by dodal trochu větší "hloubku"
        • tak jsem na to koukl znovu a máš pravdu. podle mě to yen není. navíc si nemyslím, že by ji tam ukázali "jen tak" + když je tam hned u toho záběr triss, jak si užívá. to prostě neštimuje. tak doufám, že ještě s mají v rukávu ještě jeden trailer s yen. kdyby tam nebyla, tak by mě to velmi mrzelo
          • Černé oblečení, černá sametka s hvězdou... nezdá se, že by to neměla být ona, ale rád bych se pletl. Popravdě ani výrazově v obličeji mi nepřijde taková, jakou si ji představuji. Každopádně trailer je strhující...
            • Nieje to úplne jedno?Pokiaľ viem budú modovacie nástroje takže si chvílku po vydaní,môžeš urobiť alebo stiahnuť skin Yen aký sa bude najviacej zhodovať s tvojou predstavou a možno ju ešte upravia i autori. Upravovali Geralta pri Z2, možno spravia i úpravu Yen po reakciách hráčov. Každopádne rešpektujem ich predstavu.
            • tak té hvězdy jsem si vůbec nevšiml. taky jsem si ji představoval trochu větší, výraznější. jestli to je ona, tak se radši zdržím hodnocení a počkám si na záběry, kde bude vidět víc... takhle podle jednoho neúplného záběru si dojem kazit nechci :)
  • Může mi někdo znalý chronologicky seřadit knížky o Zaklínači? mám jich asi 20 v ebooku a nevím jak jdou po sobe. Dík
    • tak není těžké zajít na wikipedii. ale pro tebe to tady vypíšu: prvně je třeba přečíst povídky: 1. poslední přání, 2. meč osudu. následně přichází sága a to v tomto pořadí: 3. krev elfů, 4. čas opovržení, 5. křest ohněm, 6. věž vlaštovky 7. paní jezera. následně na podzim vyjde ještě sezóna bouří, ale to myslím přímo nenavazuje na celou ságu, ale jde jen o samostatný příběh před ságou, ale kdyžtak mě někdo opravte. povídky bych řekl, že je opravdu třeba číst. nejen, že tě to uvede do celého světa zaklínače, ale ukáže ti původ veškerých osudových setkání a vztahů. navíc jsou podle mě i umělecky nejkvalitnější a opravdu naladí na zaklínačovskou vlnu. sága je samozřejmě taky skvělá, ale především poslední kniha už tak trochu ztrácí dech, byť ho ve druhé půlce znovu najde. no a závěr... na to si uděláš názor sám :)
      • dík moc
    • http://cs.wikipedia.org/wiki/Zakl%C3%ADna%C4%8D

      Nektere veci si v povidkach a v romanu odporuji. Je to tim ze autor nemel puvodne vubec v umyslu roman psat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit