Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Házím peníze na monitor, ale nic to nedělá.
  • spoock
    Dragon Age 3 trailery jsou proti tomuhle sračkou :D
    • Trailery si strč někam, důležitá je hratelnost.
  • Gojira
    Parádní trailer. Ciri, Triss, Vesemir a Yenn *14*

    edit: V tom traileru , 0:32 ta ruka patří Lethovi, že?
    • Možno i Regis ten netopier na konci čo zabije toho týpka.
      • Gojira
        Neumřel?
        • Tak je viacej teorií, on proste zatiekol do roztaveného stĺpu,ale to by mu ako upírovi vadiť nemalo,ale netvrdím,že to je priamo on. Môže to byť postava jemu podobná,proste to zabitie čo tá vrana predviedla sa príliš podobalo nato ako zabíjal Regis.
        • Vitekb
          To Geralt a Yenna taky.
          • Kr.Pa
            No tak to není pravda.
          • Gojira
            edit:Spletl jsem se :( Musím si to znovu přečíst
        • Jestli se nepletu tak se roztekl, ne? Na konci toho videa to vypadá na havrana.
  • Holy motherfuc*ing cow holy sh*t jesus christ almighty son of a mother duck!!! No nemuzu se dockat, co jinyho dodat..
  • MarekTV
    Kdo četl knížky, slintá po traileru na všechny strany. Jako já. A stačili k tomu Ciri, Emhyr a Yennefer dohromady.
    • Cekejte na E3 bude gameplay doufam *14* *14*
    • Slintám obzvlášť nad Yennefer *3*
      • V knihach mi zas tak sexy nepripadala *15*
    • misho8723
      Keby len oni, ale ešte ďalší nám známy zaklínači sú tam a idú mať dôležitú úlohu v hre
      • MarekTV
        Těch důvodů, proč se po dlouhé době na něco těším jak malé děcko, je ve hře mnohem víc. :) Hype nehype, tohle si prostě musím zahrát.
  • Keyz
    Dobré volitelné možnosti na GOG.

    Steam s nutností DRM vypadá jako velký bratr v porovnání s tímto.
    I když Uplay+Steam asi nic jen tak nepřekoná *15*
    • v roce 2014 mi opravdu nevadi ze sem online na steamu. Ani to neberu jako nutnost k tomu moct hrat tu hru, protoze bych to mel zaple stejne, takze nejakej "optional client" je mi uplne u zadku. Ve friend listu jsem offline, takze to je mi taky u zadku. Nevim proc se snazi nabouravat neco co vytvori akorat blby kecy jak uz se deje, viz "r.i.p. steam" a stejne to samozrejme nezbori a nikam to nepovede.
      • Keyz
        To není o roku ale přístupu k tomu co jsi koupíš. Jestli to nevadí, že jsi omezen tím co vlastníš OK. Mně to vadí a mám rád možnost volby.
        Samotná nutnost připojení není problém. Internet je rozšířen ale někdy tě to může limitovat. Navíc proč byt připojen když to není potřeba? V zájmu čeho? :)

        Navíc r.i.p steam? Kdyby tohle nahradilo steam je to fuk. Ten komu je DMR u zadku využije volitelného klienta. Komu není má možnost.
        • asi si nesledoval ten chat na streamu ze. Okamzite se spustil nekonecnej sloupek prispevku "rip steam, steam is dead, fuck uplay, bye bye origin" apd.

          Ja omezen nijak nejsem, steam je moje herni knihovna, ktera se mi o hry stara, a absolutne nijak me neomezuje. To ze ji musim pustit abych neco hral a uzasny gog klient ne, to opravdu je hruza no :D Nevim ceho se snazeji dosahnout. Optional klienta vyuzivat nemusis, bezva, ovsem hru si vyupdatujes jak, kdyz si tohle ani nenainstalujes ? Manualnim patchem kterej bude vydavat gog a opet se objevi to ze to polovine lidi nepujde a budes si muset stejne klienta nainstalovat? Nevidim absolutne zadnej rozdil mezi nainstalovanym a nespustenym klientem (gog) a ninstalovanym a spustenym klientem (steam). Nikdy me nelimituje pripojeni k internetu. Jsem pripojen 24/7 jak doma, tak na ceste - telefon. Kdyz muzu bejt online, tak online jsem.
          • MickeyMutant
            Někdo 24/7 není, a ani nechce být, tak je prima, že tu možnost má.
            • flash789
              az an to ze steam v offline modu bezi jen určitou dobu a třeba vůbec nemeri odehrany cas u her. A v offline modu jaksi novou hru nenainstalujes.treba nedavno jsme byl nejaky cas bez netu, chtěl jsme si naistalovat hru co mam v krabici, a ačkoliv ji uz v knihovne mam tak naistalovat offline nesla...proste rozdil mezi steamem offline a online je obrovskej..
            • Tu moznost mas se steamem taky. Existuje offline mod ve kterem si vesele muzes hrat co chces. Ovsem to asi zrejme nikdo nevi, nebo nevim proc vsichni strasne jasaji nad tim uplne samym akorat od gogu, kterej se chvasta jak je vse drm free, ovsem stejne kazda hra ma jejich specialni instalator. Pokud chces hrat online, tak se samozrejme stejne budes muset pripojit do gog klienta. Tudiz jedinej rozdil mezi gog a steam bude, ze toho klienta nebudes muset pustit, nicmene stejne ho budes mit nainstalovaneho, protoze si budes chtit cas od casu hru opatchovat a stejne ho budes muset pustit pro online hrani. Bejt online 24/7 neni zadne silenstvi. Internet na telefonu mam protoze tam mam gmail + gtalk a misto toho abych na tohle chodil na notebooku a tahal ho sebou, vytahnu mobil z kapsy a prace je done. Jelikoz se stejne prihlasujes do smartphonu pomoci google accountu, tak je to celkem standard, nijak te neboli ani ti neskodi ze tam si online.
          • Keyz
            Chat jsem nesledoval. To ani skoro nešlo jak to jelo rychle :)

            Rozdíl je jasný. Nemusíš to používat a nejsi omezen na vlastnictví jinou službou. Jak jsem psal. Nejde ani o praktické využití. Určitě většina lidí bude online ale o smysl a postoj.
            Nejsem šílenec abych byl všude připojen i když nemusím. Jakmile bude nějaké státní registr kde budou tvoje údaje také to bude postoji i když to bude v hodně věcech praktické.

            Proto i kdyby tohle nahradilo Steam, tak bude uživatelům steamu jedno. Vesele budou online a menšina bude mít možnost volby. Super pro všechny.
  • MickeyMutant
    On-line optional, DRM free, optional client, ještě nějaké dobré zprávy?
    • Keyz
      Video se v 720p nesekalo!
      • Jack1947
        Splendid ! *5*
  • gert
    Moc nemam rád tyhle anglický vložky, ale na tohle se to krásně hodí aneb SHUT UP AND TAKE MY MONEY!
  • maros.goc
    najlepší trailer za posledné roky? určite! ...blíži sa najlepšia hra všetkých čias? pravdepodobne áno!
    • flash789
      Jo vypada to krasne, ale na to aby to byla nejlepší hra budou muset zapracovat na soubojích a rozvoji postavy, coz v obou dilech zaklinace byla dost slabota
      • Hlavne uz ne kotoulovej fight ala zaklinac 2 *7*
    • Krescz
      jedine takove hry jsou duvodem proto koupit si novej hardware :D
  • Bravo, Poláci. Hned mám chuť si znovu přečíst všechny knihy. Tohle bude první trilogie, která bude v každém dílu trošku rozdílná. Tím lépe. Nejsem extra velkým fanouškem fantasy, ale Geralta a jeho svět mám v srdci už dlouhé roky, ještě před jedničkou. Slovanská mytologie a smysl pro detail a barvité rozhovory s hloubkou zkrátka umí to, co žádám. Škodam že zde asi nebudou jižní země, které mají orientální ráz, ale Skellige + Temerie a další jsou taky fajn.

    PS: Geraltovi a Triss přeji lásku, takže to ve trojce dotáhnu do konce. Snad nezaplatí některý z jeho přátel :)
    • spoock
      Geraltova femalefatal je Yenefer, Triss byla vždycky spíš takový záskok.
      • Ano, ale Yenefer mi není tak sympatická. Jinak, asi se znovu podívám na seriál :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit