Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Mno, koupeno, na GOGu i retail CE na xzone. 5200Kč jen to fikne. Nelituju, stejně jsem to udělal u Zaklínače 2 a byla to nejlepší hra za posledních skoro 10 let (od Vampire Bloodlines). Takže asi tak.

    A ten trailer je, ve své 600MB gamersyde verzi, na 55" plazmě, stoprocentně kulervoucí a myslvybuchující.
    • Ty budeš pěkně vylízané pako.
    • Práve po sklamaní z Watch Dogs, od ktorého som čakal poriadny thriller z hackerského prostredia s Orwellovskou tématikou (holt, moja chyba ze som sa lepsie neinformoval, podlahol som marketingu *13* ale ked ono sa to tak velmi ponúkalo...), som znovu rozohral VtM:B a som znova a zas prekvapený aká kvalitná a skutočne hratelnosťou nadčasová tá hra je. Nedokážem pochopiť ako je možné, že nikto nikdy nepoužil rovnaký koncept ako vývojári z Troika games, lebo to je podľa mňa recept na zapísanie do hernej histórie. (V prípade že sa mýlim a niekde existuje rovnako kvalitná hra o ktorú som nejakým záhadným spôsobom prišiel, tak ma prosím opravte. Bol by som skutočne rád *4* )
    • ucho
      by mě zajímalo, jakou mají na xzone marži, když v polsku ta speciálka stojí 2300,-
    • Lawliet
      Ach 4300 je dost kulervoucí *1*
  • Abiczko
    boží video, o tom že to bude taky boží hra snad nikdo ani nepochybuje *5*
  • Pilgrim66
    Tris <3

    Nemuzu se dockat
    • pff, přečti knihy a na triss zapomeneš :)
      • Nevim proc by mel zapomenout. Triss a Ciri mi byli vzdy milejsi nez arogantni Yen. Prestoze ji mam taky rad:)
        • ja to vidim podobne mel jsem radeji Triss nez Yen nicmene se zda ze jsme v mensine teda aspon co jsem koukal na forum cd projektu :)
  • RangerCZ
    Ciri nám nějak vyrostla *15*
    Jinak se teď se na to těším jako den před premiérou, to bude nej rpg ne-li hra roku 2015 *14* .
    ps : co si myslíte že se stane, až tam přijde Yennefer ?
    • RazorProduction
      Na Yennefer se z vysoka a pansky viseru, ...us jen z principu posledneho prani, Gerald tam byl as moc zmjekcilej potom co si ta st...a myslela ze zhltla celov mudrost sveta, . . prvi krat sem mnel chut dat piesty zenske a to imaginarny *15* as takove emoce pri cteni, a nasledne audioknihe to vyvolavalo *7*.... dufam ze v hre bude mat viac rozumu a ostane u Triss... (kes by se zase objevila Shanni *13*. . )
      • Tak ve hre to bude snad zalezet na tobe,ne? :)
  • Zevrubný soupis příšer, které se ukázaly v traileru. Časování dle https://www.youtube.com/watchv=ua3PH7LVPvs&src_vid=x6BJZVTkkxU&feature=iv&annotation_id=annotation_2310604389
    0:23 ghůl a alghůl (ale spíš bych typoval úplně nový typ příšer); 0:24 nový přírůstek; 0:25 definitivně banda Přízraků z dvojky; 26:00 úplně nový typ bestie; 0:27 ghůl, nebo nekkar; 0:28 velký brouk doufám, že je to Kikimora; 1:48 medvěd; 1:50 bazilišek, nebo kurolišek (vypadá, jako byzilišek, ale nemá jed); 1:53 utopenci a topivci; 1:55 polednice z jedničky; 1:56 griffin; 1:57 mrchožrouti; 1:59 požíračka ( příběhy o Babě Yaze byli vymyšleni lidmi, kteří natrefili na požíračku, ty rády své oběti obluzují a mučí, ale létání na košťatech a perníkové chaloupky, zmiňované v pohádkách, jsou naprosté výmysly); 2:00 smečka vlkodlaků (humanoidní vlci, nejsou to lidé přeměněni kletbou); 2:01 duch (něco na způsob smrtonožky, irské verze Bílé paní *14* ); 2:05 vypadá že to kdysi bylo člověkem, rozhodně to jí lidské maso, čeleď necrophágů.
    Tak to byl jen hrubý výčet 74 rozdílných potvor, které by se měli objevit v Divokém honu.
    • Lawliet
      1:06 mi trochu připomína eyrie ze serialu GoT
  • MickeyMutant
    Když už i Poláci toho Wiedźmina skloňují, tak bychom mohli taky, ne?
  • witcher 3 = chcu!
  • ucho
    Witcher 3 za 20 dolarů, zajímavé.
    • Kde? Jak?
      • ucho
        Na gogu přes Rusko. Ono teda ani u nás těch 32 eur není katastrofa na takový titul...
  • Jinak trailer má fantastickou atmosféru, hned ta první scéna v noci se stromem oběšenců je úžasná, dál to vypadá, že se vrátí i další zaklínači s Vesemirem v čele + navíc Yennefer, Ciri, Triss a Dandelion, snad jen Zoltana jsem tam nikde neviděl, ale nebojím se, že ten by nakonec chyběl.

    Monstra co jsem viděl taky super, myslím, že jsem tam zahlédl v polích dokonce polednici a Ježibabu, takže velká inspirace slovanskou mytologií za což jsem moc rád.

    Celkově super a za mě rozhodně nejočekávanější hra.
    • MickeyMutant
      Rád bych viděl, jak popravované tahali na ty horní větve. To bude know-how, které se asi ze středověku nedochovalo.
      • Vystrelíš šíp cez hornú vetvu a obiešenca vytiahneš hore,dole uviažeš o kmeň. Samozrejme,že to je hlavne na efekt.
        • MickeyMutant
          Visí tam elegantně jak vánoční ozdoby bez rušivého lana vázaného ke kmeni. Kat musel dostat slušné známky za umělecký dojem.
    • Keyz
      ...snad jen Zoltana jsem tam nikde neviděl...

      Je to Trpaslík, ten je někde zalezlej v hospodě *15*
  • Kdo by sháněl sběratelku, tak zatím je ještě dostupná tady http://www.jrc.cz/hra_pc_zaklinac_3_divoky_hon_sberatelska_edice ;) Na mě už je to moc, medailon mám a za artbook a sochu mi přijde 2700 navíc už jako moc, ale proti gustu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit