Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Již vidím, jak to pojede 360p s lagy.
    • Still
      Ale jdi ty brepto :)
      • Keyz
        většinou to podělají. Například ten Star Citizen a rychlosti stažení combat modulu :)

        Jako by byl dnes problém pronajmnout mnoha GB připojení :)
        • Mno tohle me na tom zrovna nevadilo, tak jsem si pockal o den dele (dalsi den rano me to jelo maximalkou a za hodku to bylo doma). Vzhledem ke kvantu lidi, kteri to stahovali, se tomu ani nedivim. Chyba byla spis ta, ze nefungovalo P2P a jelo to ciste pres http. Kdyby bylo P2P tak o rychlejsi sdileni by se postarala komunita.
  • Oh, wait! Yen nemá černé vlasy?!
    • Však má, v traileru je na lodi vedle Geralta a Triss. Ta dívka s bílými vlasy je Cirilla
      • Já teda na monitoru vidím jasně tmavě hnědé vlasy...
        • Tak nebudeme si nalhávat, že by se v CD Projektu, co se barev vlasů týče, přesně drželi předlohy. Ani Triss neměla v knihách (dle popisu) takto rezavé vlasy a osobně mě to na škále od 1 (vůbec) do 10 (hodně) trápí asi tak jedničkou, zvlášť když v reálu si ženy mění barvu vlasů a účes každou chvíli.
          • Ano,barva vlasu se da prezit,ale ze Triss odstranili spaleny dekolt z bitvy u Pahorku,to me mrzi vic.Vzdyt to bylo jeji zivotni trauma (s nadsazkou samozrejme) a v knize na tohle narazi velmi casto. Vzdy nosila odev upnuty az ke krku,aby to nebylo videt.
            • S tím dekoltem máš pravdu a herní Triss by dodal trochu větší "hloubku"
        • tak jsem na to koukl znovu a máš pravdu. podle mě to yen není. navíc si nemyslím, že by ji tam ukázali "jen tak" + když je tam hned u toho záběr triss, jak si užívá. to prostě neštimuje. tak doufám, že ještě s mají v rukávu ještě jeden trailer s yen. kdyby tam nebyla, tak by mě to velmi mrzelo
          • Černé oblečení, černá sametka s hvězdou... nezdá se, že by to neměla být ona, ale rád bych se pletl. Popravdě ani výrazově v obličeji mi nepřijde taková, jakou si ji představuji. Každopádně trailer je strhující...
            • Nieje to úplne jedno?Pokiaľ viem budú modovacie nástroje takže si chvílku po vydaní,môžeš urobiť alebo stiahnuť skin Yen aký sa bude najviacej zhodovať s tvojou predstavou a možno ju ešte upravia i autori. Upravovali Geralta pri Z2, možno spravia i úpravu Yen po reakciách hráčov. Každopádne rešpektujem ich predstavu.
            • tak té hvězdy jsem si vůbec nevšiml. taky jsem si ji představoval trochu větší, výraznější. jestli to je ona, tak se radši zdržím hodnocení a počkám si na záběry, kde bude vidět víc... takhle podle jednoho neúplného záběru si dojem kazit nechci :)
  • Skoda ze CD Projekt plýtvá svuj talent a um zrovna na zaklínačovi, pac Geralt je hrozný máslo *6* Snad vydaj brzy i neco jinyho...
    • Obvious troll is obvious
      • Jo kéž by. Sem si koupil zaklínače 2 jako novinku a byl to muj nejhorsi kauf za dlouhy roky. Mel me varovat ten polskej serial.
    • Still
      Většina komentáře docela blábol, ale na ten jejich Cyberpunk jsem fakt zvědav :)
      • Já právě taky!
  • Ahoj, .-)

    žádám každého dorého ráče PC !! O pomoc, prosím :-) Nevíte kde by šla Sběratelka objednat ? Ať je to Česko (to by bylo lepší) nebo Amazon atd. Já jsem našel jen vše zmatené.

    A otáázečka když si sběratelku koupím v UK v obchodně, tak mi jí poělou do Čr nebo si s nimi nám domluvit? Dík
    • jakubtomsa
      Xzone jsem propásnul, takže doporučuju amazon.co.uk. Jinde jsem zatím nenašel obchod, který ji má a posílá do ČR. Každopádně bych dlouho neotálel...
      • Dík moc :-)

        Hele je to ono: http://www.amazon.co.uk/The-Witcher-Wild-Collectors-Edition/dp/B00I9WV4SS/ref=sr_1_cc_2?s=aps&ie=UTF8&qid=1402036625&sr=1-2-catcorr&keywords=The+Witcher+3%3A+Wild+Hunt

        A otázečka musím to zaplatit hned nebo si to jen rezervuji ? Dík :-)
        • jakubtomsa
          Peníze si berou až když to odesílají, takže si to zatím rezervuješ. Třeba se to ještě někde objeví s bonusem nebo za lepší peníze, ale to nikdo neví. A kdyby přecijen, vždycky můžeš na amazonu předobjednávku zrušit.
        • Je to ono. Vždy jsem platil všechno předem na amazonu, ale bohužel nevím jak je to s předobjednávkou. Vždy objednávka končí placením, tak hádám, že to tak bude i tady, ale to jsou jen domněnky.
          • Objednal jsem pro jistotu 2. Po těch bude asi velká sháňka..
  • PravyMonty
    Pokud tam dají nějaké stupidní rozhodnutí jako "Triss nebo Yen", tak si vezmu výbušné želé dětičky a navštívím je.
    • MidnighT91
      Určitě to tam bude, plus doufám že při prozkoumávání světa zajdu do nějaké hospody a tam náhodou potkám Shani...
      • Já bych spíš čekal, že na tu svou pomoc ve Wyzimě doplatila. Konec konců ve dvojce vůbec nebyla. Na co bych se ale celkem těšil, by byla docela rozpačitá situace pospolu Geralta, Triss, Yen a Fringilly :-))... a Ciri by to doprovázela jedovatými hláškami :-)...
    • To tam bude každopádně. Spíš by naštvali hodně lidí, kdyby to tam nebylo.
  • Jen jsem viděl tu figurku a musel jsem hned objednat *5*
    • Lawliet
      Sakra, ale ta je dobrá. Mohla by bejt na opravdovým šutru. Sakra co teď? Mám si udělat radost, jako když si koupím lístek na koncert.. Sakra, sakra..
  • Crap, tak Ciri mi tam zrovna nechybela.. Snad ten posledni dil dejove nedodrbou jak Sapkowski posledni knizku *7*
    • Clovece a me zrovna Ciri nevadi:), naopak jsem chtel vedet, co dalsiho se s ni vyklube.
      • no co asi, cisarovna nilfgardu
        • No ony posledni dva dily o Zaklinaci uz vubec nebyly o zaklinaci(coz by mi ani moc nevadilo-Ciri miluji),ale jak se zacal zamotavat do tech jinych realit,mytu a pohadek....na muj vkus to uz prehnal.
        • Ne z ni, ale s ni..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit