Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.o.b
    Nemusim fantasy, ale tohle jednoznačně stojí za zahrání!
  • Vidíte někdo nějaké informace o předobjednávkách na http://buy.thewitcher.com/ ? Nikde nevidím žádné ceny a ani když vyberu platformu - nic se nestane...

    Btw, nezdá se vám ta Ciri nějaká moc stará? :-)
    • Odhadem jí teď bude kolem dvaceti. Na začátku knihy jí nebylo ani třináct ( na začátku Krve elfů měla teprve první menstruaci). Zbytek knih pak zabírá asi tak dva roky. Zaklínač 1 začíná pět let po bitvě u Brenny. Vrahové králů pak půl roku od událostí v jedničce. Takže jí je asi tak devatenáct, dvacet. A rozhodně vypadá k světu.
      Mimochodem Yennefer (ta černovláska na palubě za Geraldem a vedle Triss) mi připomíná Jennifer Lawrence.
      PS: V této hře budou hráči postaveni před nejtěžší volbu všech dob. Triss, nebo Yennefer?
      • MickeyMutant
        Ta menstruace z Krve elfů je spoiler. Otaguj si to.
        • Me prijde spoilovani u knizek starsich 10ti let kapanek zcestne.. Pokud nekdo narazil uz diky hre na zaklinace a mel chut si precist diky tomu knizku, tak to jiz udelal a ten kdo si ji neprecetl, tak nemuze ocekavat, ze mu tu lidi nebudou spoilovat.
        • Jo máš recht. Mohl by si mi prosím tě popsat, jak to otagovat ?
          • Jack1947
            Z obou stran - , nz. *4*

            . kurna

            < spoiler >

            Prostě spoiler vlož do < >. a máš otagováno. Nz.

            Ty vole já to nenapíšu... nemůžu napsat spoiler ... prostě SPOILER
            vlož do ... <>.
      • Možná obě *5*
      • tomocz
        Nebo obě? :D
    • Xzone jí má za 3699, což je o víc než 1000 dražší než za kolik to mají v přepočtu v Polsku, docela sviňárna, pokud se to ještě nezmění, ikdyž píšou, že na 99% ne....
    • maros.goc
      http://www.gog.com/thewitcher3/en
      • Tam ale není ta limitka, zajímala by mě cena :-)...
    • tomocz
      Zrovna jsem chtěl napsat to samý s tou Ciri... ale je pravda, že už je to pár let po ději v knížkách a bohové ví, co jí ten divokej honec provedl :D
      • Keyz
        Co jí asi mohl provést Divokej Honec *15*
        • tomocz
          No právě... co? :D
          • Radeji nevedet :)
  • Sběratelka jak se patří...konečně se k tomu po 2 předchozích dílech dopracovali...o kvalitě hry nemůžou být pochyby..
  • ze sem tam zaslechl Eivør :)na konec, jsou tam i severni plane :D Trøllabundin
  • Škoda jen té zastaralé grafiky, snad to bylo jen ingame z nějaký konzole.
    • N0isy
      Hezkej troll. Pobavilo. *15*
  • michaliuz18
    Presne kvoli takym karom aky tu hejtuju je games.cz odpad , stranku by som este ako tak zniesol ale uzivatelia z nej robia totalny odpad medzi hernymi forami, kopa idiotkov, deticiek co sa vkuse povysuju, mastici ega , a hlavne COD a BF hraci ... a vacsinou tupci co si budu stale mlet svoje a myslet si ze bohemia je najlepsie studio na svete :D ci ako to je?

    Ne aby ste si vazili tvrdu pracu od cdproject, bud to robite naschval alebo ste len nedospeli *6*
    Alebo ako to mam chapat? chapem ze sto ludi sto chuti, nie kazdeho musi bavit to co vas, to berem ,ale kydat spinu na witchera ci hry od bioware? to je drzost a debilizmus sory za vyrazy

    Mi povedzte co sa vam hejterom na tomto nepaci ,ale ziadne trolovanie ,seriozne odpovede ,v com je ina hra lepsia nez toto napriklad, ze to nebude casual? vodenie za rucicku? milion skriptov ale o nicom pribeh? kez by takychto hier bolo viac ale na kvalitu sa musi cakat roky , hlavne na polsko-ukrajinsku kvalitu kde su hry robene od srdca od fanusikov , pre skutocnych hracov ziadne casual prdy , a za malo penazi vela muziky
    Predobjednanie za 35€ ? Ubisoft a EA sa ma este vela co ucit ako sa robia hry u nas v srdci europy
    Ine hry hned 60€ ze :D a hra stoji za velky kok :D

    Pamatajte, vyvojar je pastier, a vy ste jeho trapne ovce ktore mu to vsetko zozeru , a kazdy rok sa to opakuje aspon 10x lebo vzdy sa nechate nejakou trapnou hrou nachytat... ako najnovsie prehypovany watch dogs :D Podobne to je aj v politike nasej uzasnej ... a teraz do mna zmasakrujte ma minuskami zaslepenci :D (čest vynimkam ktory maju zdravy rozum) ..Verim ze raz vyrastiete z tych minecraftov a dotiek a loliek a zacnete si vazit normalne hry a nie primitivzmi ..viem ze ste tu vacsinou deti to berem, deti bavit nemusia taketo hry ako zaklinac, ale ked sa ti nepaci padaj a nekomentuj, poliaci ta uz v dote cakaju
    • P1trs
      meles mimo, je tu normalne par inteligentnich lidi a spousta blbcu jako vsude jinde na svete
  • Slyším tam Gabriela Byrnea nebo Charlese Dancea? Zdálo se mi, že toho druhéjo jmenovaného ale nejsem si jistý
    • Dabuje v angličtine Emhyra. *8*
      • Jo, už jsem se prokousal komentářama až na spodek, tam už to někdo zmiňoval
  • Mato1987
    Fúha, masívny trailer !!! Ja teda nie som vôbec fanúšik rpgčiek a nedohral som ani jeden diel zaklínača, ale mám isté tušenie, že toto prekoná aj najnovší tes, ktorý som taktiež nikdy nedohral :D Je vidno, že vývojári si na hre dávajú záležať, držím im palce !
  • Jack1947
    Vypadá to tradičně moc dobře, pokud je to ze hry ? tak klobouk dolů hodně velké množství detailů, grafika detailní pěkná - náročná ( kupodivu asi *15* ) nevím no ... třeba se nakonec odhodlám sjet a vůbec zahrát 2zaklínače ono ještě rok čekání to je ( no ani ne rok) celkem dost dlouho nato. Tohle nemůže nejen skončit špatně ale ještě to může být daleko lepší než se očekává. Jako hoodně zvědavý na to jsem to jo no.

    I takhle se dá prezentovat hra která tak nejspíše bude i vypadat. (néé jak ty už mně to ani nebaví... vyslovovat to jméno , tohle je hrůza. Woč dogzy pff... už t nechci o nich ani slyšet...)
    • niceguyfromrussia.ru
      Ty si tej vašej češtine ale dal *15*
      • MickeyMutant
        Tvoje ruština taky nic moc.
        • XXHUGOXX
          Prestanete nás slovákov konečne urážať ??? Ďakujem za pochopenie. *16*
          • Zjavne si nepochopil pointu *15*
          • MickeyMutant
            Myslíš diskutujícího niceguyfromrussia.ru? On je Slovák?
    • To je čestin jak za protektorátu. *11*
  • Neskutocne... kvoli tomuto kupujem ps4 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit