Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja to Chciiiiiiiiiiiiiiiii
  • Vypadá to skvěle, ale vzhledem k tomu, že do příběhu vysázeli všechna esa z knížek, tak mám obavy aby to nepokazili. Tohle buď bude(pro čtenáře knih) epic story nebo epic fail.
  • Jinak mám pocit, že s věkem Ciri je to v pořádku. V druhém dílu série je řečeno, že od pogromu v Rivii uběhlo 5 let - čímž končily knížky. A v knihám byla Ciri teenegerka (cca 15-17) = logicky ji bude něco přes dvacet.
    • prudislav
      kdo ví ona stejně může cestovat časem i dimenzema
    • prudislav
      Takže Yen bude 99-100 *5*
      • Geralt neni o moc mladsi(pokud vubec).
        A na to ze by v knize zminovali skutecny vek carodejek si moc nepamatuji. Ale mozne to je. *2*
        • Magister_Peditum
          Tak o Vilgefortzovi se v knize psalo, že je mezi čaroději považován za "mladého", tj. 100 a méně let. Takže Yen by mohlo být mezi 100 a 200 lety, cca.
          • Ve Věži vlaštovky říká Yennefer, že je jí 94.

            Nejstarší žijící čarodějka v sáze byla Tissaia de Vries. Věk uveden není, ale méně než 200 bych jí nehádal. Nejstarší žijící čaroděj v sáze byl Hem Gedymdeith, tam je to něco kolem pěti set let.
      • Tak nějak :D
  • Kde se to dá objednat?! *14*
    • Ja mam objednano z Gogu(digitalni verze),+nejaka mala sleva za to ze mam predchozi dil.
  • samuel.polak
    no parada, SPECIALKA na XZONE je vypredana za 2 hodiny : (
    • cena na xzone byla stejne pekna zidovina, cd projekt ji prodava porad a to za 2/3 ceny...
      • Keyz
        a přesto to bylo vykoupeno :)
        • ucho
          tak otázka je, kolik měli kusů :D (beztak jeden, který vzal tady Paul_cz) u PS4 kolektorky mě to například dovoluje objednat i 1000 kusů... tady něco nehraje.
  • Patril som medzi fanúšikov štúdia CD RED ... a Zaklínača som považoval za topku medzi RPG. Malé nevýrazné štúdio, ktoré vytvorilo hru s atmosférou a pohladilo srdcia hráčov. V roku 2007 som našiel top hru a tvorcov, ktorý stoja za hráčom. Vlastním prvý aj druhý diel vo viacerých edíciách... zberateľská, rozšírená, platinová, stolovú hru Zaklínač a všetky knihy A. Sapkowskeho. Svet Zaklínača bol pre mňa modlou medzi hrami. Samozrejme som sa tešil na ich vrchol a zavŕšenie ságy, ktorý som chcel znovu spečatiť kúpou zberateľskej edície. Nie hra bude určite skvelá, ale to, že zberateľská edícia je po týždni v čudu je viac ako výsmech skalným. Nie každý je denne na nete a sleduje eshopy. Stačil týždeň a zmenil som názor na ústretovosť a taktiež na férovosť. Určite nie som jediný skalný fanúšik, ktorý prepásol možnosť zakúpiť si zberateľskú edíciu Zaklínač 3 a určite nie som jediný, ktorého to doslova nasralo. *16* *16* *16* *16* *16*
  • Kašlu vám na grafiku, Ciri FTW <3 <3
  • N0isy
    Už hned v únoru bude jasná GOTY 2015. *14*
  • No, kdyz uz CDP jede zu svoji vcelku vstricnou politiku, jsem zvedavy, jaka budou cisla pirateni u trojky na PC.
    • Tak tohle já pirátit určitě nebudu, CDP rád zaplatím
      • Je uplne fuk ake budu cisla piratenia, podstatne je ake budu predaje ;-)
  • Může mi někdo znalý chronologicky seřadit knížky o Zaklínači? mám jich asi 20 v ebooku a nevím jak jdou po sobe. Dík
    • tak není těžké zajít na wikipedii. ale pro tebe to tady vypíšu: prvně je třeba přečíst povídky: 1. poslední přání, 2. meč osudu. následně přichází sága a to v tomto pořadí: 3. krev elfů, 4. čas opovržení, 5. křest ohněm, 6. věž vlaštovky 7. paní jezera. následně na podzim vyjde ještě sezóna bouří, ale to myslím přímo nenavazuje na celou ságu, ale jde jen o samostatný příběh před ságou, ale kdyžtak mě někdo opravte. povídky bych řekl, že je opravdu třeba číst. nejen, že tě to uvede do celého světa zaklínače, ale ukáže ti původ veškerých osudových setkání a vztahů. navíc jsou podle mě i umělecky nejkvalitnější a opravdu naladí na zaklínačovskou vlnu. sága je samozřejmě taky skvělá, ale především poslední kniha už tak trochu ztrácí dech, byť ho ve druhé půlce znovu najde. no a závěr... na to si uděláš názor sám :)
      • dík moc
    • http://cs.wikipedia.org/wiki/Zakl%C3%ADna%C4%8D

      Nektere veci si v povidkach a v romanu odporuji. Je to tim ze autor nemel puvodne vubec v umyslu roman psat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší