Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Super politika DLC a edicí. Ne jako ty debilita od Ubisoftu. 100 edicí a různý herní obsah

    Navíc ta fingurka není malý plastový šmejd *4*
    • MickeyMutant
      Malá není*4*
      • Keyz
        Oproti ostatním srajdám to vypadá poctivě :)
        • MickeyMutant
          Rozhodně bude celkem těžká (přes dvě kila).
        • h0p3
          Prosím pověz mi, kolik sběratelských figurek máš doma ?
  • kejo
    Snáď jediná hra, pri ktorej sa teším rovnako na soundtrack ako na hru samotnú. V 1 a 2 bol neskutočný, a hlavne originálny- odlišných od iných RPG. Vyzerá to, že 3-ka v tom bude pokračovať.
  • Tak takhle ANO, dámy a pánové! A ještě jednou ANO!
    Nejdřív koukám, říkám: pěkný pěkný a pak to přijde.... příběhové pozadí, záběr na známou postavu z knížek, průpovítky Divokého Honu a já už jen zírám s otevřenou pusou, dokud mě video nevyplivne až na konci. A co udělám jako první. Pustím si ho znovu a zdá se mi to ještě lepší!

    První díl byl pro mě (jako fanouška knižní série) velmi příjemné překvapení, druhý potvrdil, že CD Projekt má Sapkowskiho látku v merku a se světem i postavami nakládá vkusně. Možná jsou tu skeptici, kteří se bojí, že příběh trojky už je pro hru příliš velké sousto, ale já těm polským klukům věřím. Tohle je totiž přesně to dobrodružství, které si chci zahrát!!! Ciri, Yennefer (věřím, to byla ona), Císař Nilfgaardu... tohle bude pecka!
  • nekromant33
    Strašně se mi líbí kam tvůrci s příběhem došli. Jednička se zdála být takovým převyprávěním zaklínačských povídek, ale až dvojka ukázala, že to máš nějaký směr. Knížky jsem dočetl právě v období mezi prvním a druhým dílem a to, že Rudí jezdci v čele s Eredinem jsou právě Divoký Hon mě nějak nedošlo, nebo jsem nepochytil dost indícií, ale spirála času atd... vlastně to dávalo smysl. A obsažení Ciri, Yennefer, Nilfgaardu a Emhyra v závěru trilogie jen slibuje to neejepičtější finále. Asi jediná hra (spolu s Kingdom Come), která mě donutí k upgradu PC.
    • hlavne silne zamareni na pribeh je v rpg chyba, to se spíš hodí do koridorovek (kterým vlastne zaklinač byl)
      • Silne zamereni na akci je v akcni hre chyba,to se spis hodi do...
        Mozna jsi chtel rict neco jineho,ale napsal jsi to opravdu hloupe.
      • nekromant33
        http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/005/804/images.jpeg
    • prudislav
      jen jsem zvědav jak představí Ciri hráčům ve trojce - v knížkách je to hlavní postava, ale ve hrách o ní byla jenom menší zmínka jako hospodskej příběh a ve finále je hrozně důležitá
  • misho8723
    A ešte niektoré informácie, ktoré vyplynuli z tajnej správy, čo bola v traileri:

    Ideme sa vrátiť aj na Kaer Morhen, stretneme zase aj Vesemira, Eskela, Lamberta, potom Marigold s fúzikmi :), samozrejme každý spoznal Ciri aj Yennefer, takisto aj Emhyr Var Emhyreisa, ..

    Potom bude možné aj útočenie z koňa (čo bolo vidno aj v traileri), Geralt bude mať aj kuše - pretože niektoré beštie lietajú a tak sa nedajú mečom na blízko zabiť :), Geralt bude môcť sa ponárať a hľadať zaujímavé veci, že hra ide obsahovať veľký podmorský svet a takisto v hre idú byť aj preteky na koňoch.. a že nemáme byť nedočkavý, lebo len začínajú s vypúšťaním materiálov
  • Tuto sérii her, jsem nikdy nehrál, ale jak na to tak koukám, tak to byla obrovská chyba ... otázka zni má smysl hrát jen 3 díl, který jistě bude velkolepý, anebo si mám zahrát alespoň 2 díl, abych byl v obraze?
    • Pozor na to, jednička je rozhodně lepší hra, takže bych začal s ní. Není nijak zastaralá, nepřeskakuj ji, je za pár korun.

      Navíc můžeš importovat savy z jedničky do dvojky a z dvojky do trojky, získáš tak ideální návaznost některých svých rozhodnutí.
    • Tak on i prvni dil volne navazuje na knihy. I pres nejake intro si to nectenar nikdy neuzije tak jako fanda knih,protoze jak uz to u nejlepsich her byva-zalezi na malickostech.
      I v druhem dile byl nejaky uvod a neni duvod si myslet ze nebude i ve tretim dile. Navic v kazdem dile je hlavni zapletka jina,takze by nemel byt problem.
      A co se pamatuji,kazda postava ma ve hre neco jako kartu s informacemi o ni. Tzn ze kdyz potkas postavu,kterou tva postava zna ale ty jako hrac ne,staci si precist informace o ni a budes v obraze.
      Samozrejme jak je to u tretiho dilu nevim,ale neni duvod si myslet ze to zmenili.
      • Díky všem za rady, tak si teda jdu koupit 2 díl, ať vím o co jsem přišel :-)
        • No aby zase nebyla jen chvala-ja u vsech dilu Zaklinace mam velky problem s hernim interface. Vubec mi to nesedi a obcas mi to vylozene kazilo hru. Nikdy jsme si nezvykl.
          A taky stoji za zminku,ze treti dil bude v otevrenem svete,ale predchozi dily nejsou.
          Jenom aby jsi vedel do ceho jdes:)
      • Maličkosti jako třeba ta ovce u kajrana. To mě pobavilo, ačkoliv v celé hře o tom nebylo zmínky :-).
    • dvojku si určitě zahraj, už jen kvůli parádní grafice a dechberoucím scenériím
    • zahraj si oba předešle jsou dobré
  • Omg OMG! Videl jsem Yen a Ciry *5*
    • flash789
      kdo to je?
  • Zaklínč 3: Divoký hon
    9 z 10 hráčů musí přestavět PC.
    • to musí většina hráčů i kvůli Zaklínači 2, když si ho chtejí zahrát na plné detaily se supersamplingem *1*
      • Lukyz
        Tak se zapnutym Ubersamplingem nedávaj konzistentních 60FPS ani dnešní nejnovější karty *1*
        • no právě, a to byste chtěli hrát na full trojku *1*
    • 8/10 hráčů ho kvůli tomu opravdu přestaví. Včetně mě :)
      • Ronox
        2/10 za to zaplatí svýma penězma.
    • právě postaven tak že jen čekám
    • jj..super, novy komp uz bude kvuli star citizenu, tak se s tim zaklinac pekne sveze :)
  • Lukyz
    Nedaboval náhodou toho Nilfgaardskýho císaře Charles Dance? ( Tywin Lannister )
    Ten hlas mi přišel hrozně povědomej *4*
    • Gojira
      Jo byl to on. Oznámili to asi rok zpátky
    • Daboval
  • Baldur52
    http://techraptor.net/2014/06/05/new-witcher-3-wild-hunt-trailer-hidden-message/

    přepis tradiční skryté zprávy..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit