Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak Witcher 3, tak Dragon Age 3 - přebíjejíc se v epičnosti a cinema-feelingu. Pokud už i tyto poslední dvě jistoty vyhoří díky nutnosti vydávat je do poslední zbylé důstojnosti, tak ztratím důvěru v jakoukoli další značku. Na oko to působí vždy pocitem, že to musíte mít a když už to má člověk v ruce, nejradši by si je urazil.
    • Pilgrim66
      Co hulíš za matroš prosimtě?
    • michaliuz18
      :D
  • Abiczko
    boží video, o tom že to bude taky boží hra snad nikdo ani nepochybuje *5*
  • Baldur52
    http://techraptor.net/2014/06/05/new-witcher-3-wild-hunt-trailer-hidden-message/

    přepis tradiční skryté zprávy..
  • misho8723
    A ešte niektoré informácie, ktoré vyplynuli z tajnej správy, čo bola v traileri:

    Ideme sa vrátiť aj na Kaer Morhen, stretneme zase aj Vesemira, Eskela, Lamberta, potom Marigold s fúzikmi :), samozrejme každý spoznal Ciri aj Yennefer, takisto aj Emhyr Var Emhyreisa, ..

    Potom bude možné aj útočenie z koňa (čo bolo vidno aj v traileri), Geralt bude mať aj kuše - pretože niektoré beštie lietajú a tak sa nedajú mečom na blízko zabiť :), Geralt bude môcť sa ponárať a hľadať zaujímavé veci, že hra ide obsahovať veľký podmorský svet a takisto v hre idú byť aj preteky na koňoch.. a že nemáme byť nedočkavý, lebo len začínajú s vypúšťaním materiálov
  • Paul_cz
    Mno, koupeno, na GOGu i retail CE na xzone. 5200Kč jen to fikne. Nelituju, stejně jsem to udělal u Zaklínače 2 a byla to nejlepší hra za posledních skoro 10 let (od Vampire Bloodlines). Takže asi tak.

    A ten trailer je, ve své 600MB gamersyde verzi, na 55" plazmě, stoprocentně kulervoucí a myslvybuchující.
    • Ty budeš pěkně vylízané pako.
    • Práve po sklamaní z Watch Dogs, od ktorého som čakal poriadny thriller z hackerského prostredia s Orwellovskou tématikou (holt, moja chyba ze som sa lepsie neinformoval, podlahol som marketingu *13* ale ked ono sa to tak velmi ponúkalo...), som znovu rozohral VtM:B a som znova a zas prekvapený aká kvalitná a skutočne hratelnosťou nadčasová tá hra je. Nedokážem pochopiť ako je možné, že nikto nikdy nepoužil rovnaký koncept ako vývojári z Troika games, lebo to je podľa mňa recept na zapísanie do hernej histórie. (V prípade že sa mýlim a niekde existuje rovnako kvalitná hra o ktorú som nejakým záhadným spôsobom prišiel, tak ma prosím opravte. Bol by som skutočne rád *4* )
    • ucho
      by mě zajímalo, jakou mají na xzone marži, když v polsku ta speciálka stojí 2300,-
    • Lawliet
      Ach 4300 je dost kulervoucí *1*
  • misho8723
    Inak skvele vyzerá ten Kaer Morhen, nie? :) http://abload.de/img/kaermorhen_witcher3u1sl3.jpg
    A ako vyzeral na začiatku jednotky: http://i.imgur.com/EQ7Pk3i.jpg
    • Lawliet
      Krásná pevnost to byla. Strávil jsem tam snad ještě po boji v jedničce kolem hodiny. *1*
    • Paul_cz
      hi my fellow gaffer :)
  • MarekTV
    Kdo četl knížky, slintá po traileru na všechny strany. Jako já. A stačili k tomu Ciri, Emhyr a Yennefer dohromady.
    • Cekejte na E3 bude gameplay doufam *14* *14*
    • Slintám obzvlášť nad Yennefer *3*
      • V knihach mi zas tak sexy nepripadala *15*
    • misho8723
      Keby len oni, ale ešte ďalší nám známy zaklínači sú tam a idú mať dôležitú úlohu v hre
      • MarekTV
        Těch důvodů, proč se po dlouhé době na něco těším jak malé děcko, je ve hře mnohem víc. :) Hype nehype, tohle si prostě musím zahrát.
  • kejo
    Snáď jediná hra, pri ktorej sa teším rovnako na soundtrack ako na hru samotnú. V 1 a 2 bol neskutočný, a hlavne originálny- odlišných od iných RPG. Vyzerá to, že 3-ka v tom bude pokračovať.
  • Jack1947
    Táák nic no, už je smazáno. *3*
  • Pete.palis
    nemá cenu se tu o tom nějak rozepisovat *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší