Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neznám žádnou jinou hru, která by měla tak propracované postavy. Nejde jenom o příběhy, které jsou za nimi, ale i co se obličejů, postav týče. Yennefer mi snad přijde ještě hezčí než Triss a už to byl vrchol propracovanosti. Už se moc těším.
  • teším se
  • Ten vlk se konečně naučil plavat *1* no ještě jesli se taky naučil přelézat ploty *7*
  • tohle bude poradne RPG v otevernem svete, a ne ten trapnej vavruv shitdom come
  • Keyz
    https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/66150_290766821049489_909520240_n.jpg
    *1*
    • Žádný takový! Yennefer mi v knížkách lezla krkem :-D
  • jsem si musel koupit novou klavesnici, jelikoz jsem ji zaslintal....proste bozi *8*
  • Magister_Peditum
    Yennefer to sekne. *14*
  • KIMCID
    už jsem si to pustil asi 12x boží a ta hudba a ten hlas
  • Minule generace vypraveli jake to bylo byt vojakem na Omaze, dnesni generace bude vypravet svym potomkum jake to bylo kdyz byli Geratlem z Rivie...
    • Magister_Peditum
      Tohle bych zrovna nesrovnával. *7*
      • Copak? Bojis se toho ze jsme vice generace ktera proziva zazitky pred pc?
        • To je práve opačne,celá ta generácia totálne sklamala,lebo dopustila to čo sa vtedy stalo. Je lepšie rozprávať o skvelích filmoch,hrách, športových zápasoch a výletoch než o tom ako som zabíjal jedného človeka za druhým a ako som držal kamošove črevá v rukách lebo na druhej strane boli rovnaký debili ako ja. Tým nespochybňujem tých hrdinov,ale tiež by radšej sedeli za compom,gitarov a kecali s kamošmi než ležali v prachu na Omahe v krvi svojho kamoša.
          • Takže je lepší vyprávět si o tom jak zabíjíš lidi ve hrách než na v realu? Okey Omaha nebyl dobrej příklad, ale zrovna bylo výročí, tak jsem si vzpomněl. Mne jde spíš právě o tu realitu. Někdy se mi zdá, že dneska jsou lidé fascinováni, že budou přijímat jenom prožitek z digitálního světa... Třeba to tak není, možná že lidi jako Veskoslav atd mají nějaký super činnoti v reálu....
            • kennyB
              Tak jasně že při hraní her přijímáš akt násilí, ale víš, že je to vymyšlený, nebo virtuální svět. Nechtěl bych zažít skutečnost, že jsem někde v zákopu a kolem hlavy mi sviští kulky. To člověka změní. Viděl jsem pár dokumentů z 1 světové, kde veteráni v nemocnicích jenom slyšeli hlas trubky a začali se hrozně třást strachem a šíleli, protože se neměli kam schovat.
            • kennyB: No dobre nebylo to zrovna nejstatesteji formulovano, ale porad mi jde o to jak, jak vnimas ten prozitek. Kdyz zabijis ncp nebo moby ve hrach, porad paradoxne prijimas akt nasili. Hry dost casto prave vychazi z udalosti jako byla Omaha a lidi se radi pres ne vraci ve virtualni realite. I Zaklinac by neexistoval kdyby ve stredoveku neexistovalo nasili (nejspis). Nekdy se mi zda, ze zaroven odsuzujeme nasili ktere probihalo nebo probiha ale stejne ho tak s klidem prijimame ve hrach. Jasne ze vysledek je jiny. Ve hrach doopravdy nikdo neumira,

              Pokud se na to clovek bude divat z perspektivy vysledku tak jsou hry super, ale proces je porad stejny? Co treba sport? Kdybych mel nekoho agitovat, tak mne prijde sport jako super alternativa v lidskem zapoleni. Kdyby olimpiada v 1936 vyresila celou WWII bylo by to super ne? Jesse Owens by vyresil cely konflikt v jednom jedinem zavodu a vsichni by se pokojne rozesli domu.

              Ted mne nejde o agitaci. Ja hraju hry, ale proste se jen zamyslim nad tim co delame. A o co prichazime. Kdyz clovek slisi ty veterany z WWII tak ty jejich vzpominky jsou dost intenzivni. Micha se v nich smutek, ale taky radost a pycha. Jejich hodnoty jsou mnohokrat mnohem hlubsi. Tohle podle mne proste hra nedela. Ja nechci valku, v zadnym pripade, ale stejne mam pocit, ze ten paradox existuje.
            • kennyB
              Ta první věta mi přijde dost divná *8*
            • hej hej...ty si fakt myslis, ze je lepsi vypravet si o tom jak zabijis lidi v realu ? Co takhle nejakeho psychiatra...ale jako rychle
  • Trochu mi to tu jiskří jak jsem si naslintal do klávesnice. Konečně se dovíme víc o Jenifer. *14*
    • RazorProduction
      host : ty si necetl posledne prianie ze hej ? *16*
    • Yennefer, barbare *16*
      • deridon
        třeba myslel na Jennifer Lawrance, jelikož mi ji taky malinko připoměla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit