Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Za sebe musím napsat, že pro mě to JE nejočekávanější počin roku 2015 a možná i od doby druhého Zaklínače. Je to prostě srdcovka a i když mi čekání aktuálně zpříjemňuje Watch Dogs a novej Wolfenstein, tak TOHLE je vrchol toho, co chci mít na polici. Mám předobjednáno od února 2013 a v únoru 2015 na mě čeká už dnes zaplacená sběratelská edice, která se rovná sběratelskému orgasmu, ať si škarohlídí píší co chtějí. Sorry *4*

    Jinak CD Project Red a GOG jsou pro mě jednoznačně ta nejúžasnější banda týpků, která se v tomto odvětví pohybuje. Včerejší konference, respektive spíš skromná sešlost, která opět ukázala Poláky v tom nejlepším světle (žádné okázalé vystupování v monstr arénách s 50 metrovými obrazovkami a výkřiky), mě vyloženě nadchnula. Možná mohli ještě představit fyzicky deskovou hru, na kterou si též brousím zuby, ale za to video ohledně tvorby oné monumentální skulptury, bylo super.

    O traileru se nemá cenu bavit, protože co záběr, to přehlídka lahodící oku. Hudba naprosto úžasná... Triss nádherná jako vždy. Severská krajina, potápění se, koně, drakkary... Nemám slov. Přítelkyni jsem nutil dívat se na trailer asi 5x *1* Nezbývá než vyřešit místo na polici (což bude můj největší problém).
    • frag.ment
      Cvrk!
  • Hanzales
    Těžký mazec! Tohle je snad jediná série, kdy je předobjednávka jistá, i kdybych z toho neviděl skoro nic :) Takhle se dělají hry a takhle se dělá marketing!
    • Corvus
      Podepíšu se pod každé slovo.
  • Pokud se nemýlím tak v knižní předloze zaklínači opovrhovali střelnými zbraněmi. Mě tam ta kuše vůbec nesedí a je škoda, že se rozhodli ji do hry přidat. Zaklínač je mistr v boji s meči a kuše mu do ruky nepatří.
    • Ta kuše, bude asi sloužit jen jako naťukávačka. Už předtím bylo oznámeno, že v boji půjde nepřátele oslabit , když je trefíš na specifické místo (oči, achilovky, tykadla...). Představuji si to tak, že uvidíš ve vzduchu griffina, vidlonoha, či wyvernu tak natáhneš šipku se stříbrným/explodující hrotem. Zamíříš na křídlo, střelíš, mrcha klesne na zem a tam ji v klidu dorazíš. Kuše jsou silné, ale pomalu se nabíjejí. Tak že bych se nebál, že se z toho stane střílečka (i když se možná najdou magoři, co zkusí projít celou hrou jen s kuší).
    • Luky neopovrhovali, jen je pokládali za nepraktické pro svoje řemeslo. Rozhodně to nebylo proti nějaké jejich morálce. Zaklínači(ani nikdo jiný v knihách mistra S.) se v boji rozhodně neserou s nějakým fair-play, důležitá je jen efektivita a přežití.
    • Me se zda, ze kdyz trenovali Ciri, tak se zminujou neco o tom, ze zaklinaci luky nepouzivaji, protoze je sip slyset a da se mu v pohode uhnout. Kazdopadne u letavych monster bych cekal, ze je treba srazi znamenim. Stejne pujde podle me jen o to, trefit ho parkrat sipem, aby pristal a sel si to vyridit pekne na ferovku
    • Jo, také mě to dost zarazilo. :/ Ale mělo by to hlavně platit na lidi, kde je to jako nečestný boj, s nestvůrama by to snad tak nevadilo, ale stejně je to proti morálce, jakou u zaklínačů známe z knih.
    • misho8723
      Tak možno sa objavili beštie, ktoré lietajú a útočia iba zdiaľky a nepribližujú sa k zemi ako harpyje alebo draci a taktiež ide o záchranu zaklínačov, tak ak chcú aby ich ľudia ešte potrebovali, tak sa musia uchýliť aj k takýmto praktikám.. a mne ako čitateľovi kníh to až tak neprekáža, však to nie je písané pravidlo alebo zákon, len také niečo, čoho sa akože zaklínači držia..takisto ako, že zaklínači na drakov neútočia, a Geralt v dvojke aj tak musel (aj keď v podstate sa len bránil).. a hlavne z neho nerobia Williama Tella, čiže podľa mňa to je stále v pohodičke
    • Tak ju nepoužívej
  • kejo
    Keby niekoho zaujímala hudba v traileri, tak je to: Percival "SLAVA - Pieśni Słowian Południowych *5*
    • ktorá skladba presne od nich to je ?
      • Sargon
    • A když si to člověk předobjedná na GOGu, tak to dostane i jako bonusovou skladbu k sondtracku :).
      • kejo
        ale to sa ešte načaká :)
  • uvažuju nad tím zda se objeví i podvodní nestvůry když už je tu to plavání :D
    • misho8723
      V traileri vidno, že keď Geralt pláva, tak popri ňom prepláva akási beštia
      • No ono uz v clanku je uvedeno ze to bude svet sam pro sebe
  • KIMCID
    už jsem si to pustil asi 12x boží a ta hudba a ten hlas
  • prudislav
    Takže to vypadá, že potencionální Zaklínač 4 bude tak že Ciri vystřídá Geralta , když Geraltův příběh má končit ve trojce ;-)
    • Bohužel, CD ReD už dávno prohlásily, že 4 dělat nebudou. A za to jim tleskám. V nejlepším se má přestat. A jestli Zaklínač bude jen z poloviny tak dobrý, jak slibují bude to pecka. Jenže pak by na něj špatně navazovali a nevyhnuli se pozdějšímu srovnávání s trojkou.
      Myslím si, že by ale od nich bylo hezké, kdyby ještě vydali přepracovanou jedničku. Není to špatná hra (když vezmeš v úvahu, že to byla vůbec první hra, ne které dělali), ale má spoustu much a hlavně nedotažených nápadů. Pokud se nad tím hlouběji zamyslíš, tak ve trojce by mělo být vše, co už zamýšleli v jedničce (otevřený svět, jízda na koni). Upřímně by mi stačilo, kdyby jí předělali do stylu dvojky (s prvky z trojky, pokud se osvědčí). Ale hlavně by museli překopat scénář. Právě na něm byl nejpatrnější amatérismu, v dobrém slova smyslu. Neboť mu nechyběl zápal a obdiv pro Sapkowského Zaklínače.
  • Keyz
    https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/66150_290766821049489_909520240_n.jpg
    *1*
    • Žádný takový! Yennefer mi v knížkách lezla krkem :-D
  • Ten vlk se konečně naučil plavat *1* no ještě jesli se taky naučil přelézat ploty *7*
  • Pro některé asi jediná možnost promluvit s holkou, soudě podle některých příspěvků.
    • Chim
      Holka? To existuje? Slyšel jsem pár fantastů o nich mluvit, ale nikdy bych nevěřil, že mohou skutečně existovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit