Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    tak realnej gameplay jsem ještě nevidel, takze s vyrokama o nejlepší hre bych ještě pockal. vypada to zajimave, uvidíme jak se polaci popasuji s open world svetem, preci jen to je uplne enco jiného nez co predvedli v předchozích dilech. O pribeh a tak nemam moc obavy, to bude standartne fajn jako tomu bylo dosud, nametu na to mají vic nez dost. Další obavy plynou ze soubojového systemu, který podle me za moc nestal. Dalsi věc je zabavnej rozvoj postavy, to co predvedli v jednicie a dvojce moc zabavny nebylo. pak se taky dost bojim toho ze v tom velkem svete nebude moc co delat, preci jen mají to hotove docela rychle (TES hry zpravidla trvaji tak šest let a stejne lidi pak kolem toho mají kecu jak maku). A v neposledni rade optimalizace, co si budem povídat, oba dily zaklinace v době co vysli byly narocne az hruza, amam pocit ze dvojka v maximálním nastaveni nebezi naprosto plynule ani dneska. No uvidíme..uvidíme..kazdopadne to vypada nadejne.
    • Erasere:

      Jenže to bylo kvůli tomu proroctví, že dítě Ciri bude vládnout světu, takže chtěl mít dítě se svou dcerou pouze z politických důvodu,nikoliv kvůli tomu že by po ní jel
  • Cosi
    Souboj na koni a závody na koních byly jasně vidět už v tom traileru. A pozor ! ta černovlasá dáma na palubě s Triss asi bude Yennefer.
    • Keyz
      To bude zase romantické dilema jako v prvním díle mezi Shani a Triss *15*
      • aka dilema, spat si mohol sucasne s obidvoma..do isteho casu *1*
        • Mno a zapominate na dalsi faktor - Ciri.
          • Magister_Peditum
            Ty bys chtěl něco začínat se svojí "skoro" dcerou? *15*
            • Císař Nilfgardu chtěl a to jeho dcera ani neni adoptovaná
            • Ja nemam adopotovanou dceru a ve hre je ustredni postava Geralt a ten na to nema povahu .)
          • Kr.Pa
            Ciri je adoptovana dcera ty prasaku!
            • Nekaz nám radosť ! :D
            • Kr.Pa
              Jenze nemuzes srovnavat Sapkowskeho, krery tvoril na pomezi padu komunismu a Martina, americkeho autora, ktery si psal svobodne. Mimo to byly k tomu amici vice svevolni, k homosexualite a incestu. Taky si muzeme rict, ze ubyvatele USA jsou vesmer puritani a podivini, ktery odesli z Britanie.

              A taky nechapu, v knizkach zil skoro v celibatu, kvuli Yennefer. Ve hrach z nej udelali se xualni masinu.
            • Spravne jsi podotknul adoptovana.. nic proti, ale v historickych meritkach byli horsi pripady a kdyz to vezmeme i treba ze soucasnych knizek Pisen o ledu a ohni (Targaryeni a nebo Lannisteri). *5*
        • Keyz
          Pravě. Do jistého času *15*
  • Neznám žádnou jinou hru, která by měla tak propracované postavy. Nejde jenom o příběhy, které jsou za nimi, ale i co se obličejů, postav týče. Yennefer mi snad přijde ještě hezčí než Triss a už to byl vrchol propracovanosti. Už se moc těším.
  • Trochu mi to tu jiskří jak jsem si naslintal do klávesnice. Konečně se dovíme víc o Jenifer. *14*
    • RazorProduction
      host : ty si necetl posledne prianie ze hej ? *16*
    • Yennefer, barbare *16*
      • deridon
        třeba myslel na Jennifer Lawrance, jelikož mi ji taky malinko připoměla
  • maros.goc
    Ale budu ;)
  • Ten chrám ke kterému utíká ciri.Není to ten chrám z jedničky?To by znamenalo že wyzima byla asi zničena válkou což je škoda.
    • RangerCZ
      A já myslel, že to je pevnost zaklínačů (jméno znám, jen nevím jak se pýše).
      Přeci jenom, kam by se šla jako první podívat po Geraltovi (spoiler) poté co se vrátila z Británie.
      • Nemyslím si že je to pevnost zaklínačů ale i tohle je možné.Mně to spíše hodně případá na ten chrám z konce jedničky.K tomu ten sníh no uvidíme, jestli přijde bílá zima.
        • pak by to sedělo na Alvinovo proroctví (SPOILER: velmistr)
        • Napadla mne ta věž ve které Geralt bojoval s Vilgefortzem...
  • flash789
    taky je zajimavy jak kazdej touzi po sběratelce v krabici, najednou, pekne to poukazuje na to ze ti zastanci uzasnych online knihovnicek na steamu jsou dost vedle. je to zhruba tak ze clovek co ma zaklinace rad by jaksi bez ty pekny krabice s blbostma nebyl spokojenej, akorát třeba ja to takhle vidim u vetsiny her:)
    • Kazdy ne, ja predobjhednavam primo z gog.com, jako u dvojky. Navic ta cena sberatelky je opravdu dost mimo. Nicmene pokud na to nekdo ma, proc ne.
    • Hanzales
      Člověk nemusí být hned zastánce, prostě mu přijde pohodlnější a jednodužší hry kupovat digitálně, ale občas se najde výjimka jako např. Zaklínač, kdy ten přidaný obsah udělá radost a i ta "obyčejná" krabicová verze stojí rozumný peníz a přidává pěkný obsah navíc. On je rozdíl mezi tím dostat kvalitní hru s pěknou krabičkou, bohatou výbavou za 900 a průměrnou hru v plastové krabičce s jednostránkovým manuálem za 1300 ;O) Po té sběratelské taky pošilhávám, jednak kvůli obsahu a jednak kvůli podpoře ukázkového herního studia. Jinak si vystačím s "online knihovničkou" ;o)
    • Corvus
      ...asi se vymykám, ale mám Zaklínače 1 a 2 ve sběratelských edicích a zároveň i na Steamu (kdyby něco). Upřednostňuji fyzické kopie a limitovky, ale určitě se to zároveň nevylučuje s digitální distribucí/Steamem...
      • flash789
        To je jasny ze se to nevylucuje, ale kdybys mel jen ty digitalni tak preci jen to nebude ono..nemam pravdu?
        navíc, první dva dily zaklinace jsou hracstvu nuceny prakticky zadarmo v prubehu posledních let..ani uz nevim kde všude na to byla obrovska sleva nebo nejaka akce:)
        • A neni to spis vkusem kazdeho jedince a u nekterych i financnimi moznostmi?
          Ja osobne patrim k te sorte lidi, ktera netouzi mit spousty krabicek a ostatnich veci doma. Vim jaky bordel to dela. Byly doby, kdy jsem si sbiral krabice od ruznych novych zarizeni a co s nimi ve finale? Ve vysledku to neni nic jineho nez obal, ktery casem zahodis, pokud nejsi vyslovene sberatel (neco jako sberatel znamek).
  • Boze jak ja se tesim - vezmu si snad na to i dovcu. Ten trailer me nadchl vice nez cele DS2 dohromady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit