Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • February 24 opravdu neni konec dubna
    • Treba pocitaji i s tim ze to jeste o mesic odlozi coz jeste neoznamily oficialne ale mimo zaznam to nekdo prokec :D
  • nevím teda ale,kde jste vzali konec dubna,když v traileru je 24. února
  • RangerCZ
    Toto bude nej rpg roku ne-li dokonce hra 2015.
    Jak myslíte že to bude mýt dopad, až na scénu přijde Yenefer ?
    • Tak jistý bych si nebyl s tou RPG roku, vzhledem k tomu, že ve 2015 by měl vyjít Torment.
    • Magister_Peditum
      Mno, Yen je jeho životní láska. Triss je spíš taková kamarádka s výhodami, než že by ji nějak hluboce miloval. Samozřejmě, všechny jeho vzpomínky se ještě nevrátily, takže k ni nemusí cítit to, co před tím, ale každopádně to bude zajímavé shledání. To samé platí pro Ciri. Už se na ty dvě holky těším. *15*
    • Corvus
      Nevím zda mýt, ale mít dopad to zcela nepochybně bude *3*
      • RangerCZ
        Vidím to tak, že se stane boj čarodějek o Geralda
        • Gerald? Super, další nová postava ve hře!
          • Hm, neco me rika, ze Geralt je ustredni postava zaklinace, tak vlastne proc by nemela byt vzdy a v kazdem zaklinaci. Nebo by si meli vymyslet nejakeho neznameho?
            • Mno vida, ja to neresil z pohledu T a D, v tom pripade me to jiz docvaklo :)
            • RangerCZ
              Jiný kraj, jiný mrav
            • Já se nesmál, můžeš si být jist, že tu sedím naprosto tiše. Navíc mi přišlo poněkud neoriginální a ponižující opravovat Tvé chyby, tak jsem se jen pokusil to nadhodit pro mne vtipnou formou. Nevyšlo to, kaju se a tahám ze skříně Mayhenský bič a sůl do ran.
            • RangerCZ
              On tam poukazuje že jsem v jeho jméně dal místo t d.
              Tento sarkazmus u lidí nesnáším, místo toho aby řekli že to mám blbě se tomu ještě stupidně směje.
              Avšak jestli mu to přijde vtipné, tak ho nechám se tomu smát, já mu neříkám co má dělat.
            • Pardon za nemilé nedorozumění, to byl jen malý milý bonmot na pravopisnou neznalost toho pána o dvě patra výše.
  • kennyB
    Excelentní hudební doprovod *14*
  • Hmmm....už teď se moc těším....a hlas Tywina (Charles Dance) PARÁDA! *5*
  • teším se
  • Trochu mě překvapuje, že se to zatím nikde nezmínilo, tedy ne na českých webech, ale v té části o zaklínačích, nepřipomíná Vám ten čtvrtý zaklínač, co stojí za Geraltem (ten s tima bezprstovýma rukavicema) Letha?? Za Geraltem stojí totiž 4 zaklínači, určitě to jsou právě Vesemir, Eskel a Lambert, ale kdo by mohl být ten čtvrtý?? Podle mě to je právě Letho, poněvadž co jsem tak porovnal jeho oblečení z 2-jky a tenhle trailer, tak to víceméně sedí jak pozadí na hrnec.
    By mě tedy zajímalo, jak se to vyřeší ve hře, páč s mým savem, by to možný nebylo *1*
    • Kr.Pa
      Jelikož i v 1. byl nový člen (který umřel v úvodu), proč by nemohli nebrat někoho nového?
    • Jo, nejspíš je to Letho, ve dvojce bylo zníněno, že nějaký čas spolu spolupracovali.
      • Jo, podle těch jeho hovadských ruk by to mohl být on *3*
      • Jo vidíš, to mě nenapadlo, že by to mohla být scéna z minulosti... Jenže to by mi tam pak i přesto neštymovaly počty, páč s nim cestovali pouze 3 zaklínači, tedy Letho a ti jeho 2 poskoci. Navíc jak by se tam pak mohl vyskytovat i Vesemir, který je tam zřetelně poznat? Podle mě je to normálně scéna ze hry, z přítomnosti. V tom případě doufam, že přenesené savy budou mít opravdu význam a že to nebudou jen 2 verze stejného příběhu, akorát jednou za tebou bude stát 1 zaklínač navíc...
  • Toho císaře z traileru namluvit Charles Dance pokud se nemýlím, představitel Tywina Lannistera z Hry o trůny, není to tak?
    • Jack1947
      ááÁáno... ( čti diskusi). *7*
      • Krescz
        .I. *11*
  • Snad to zase nebude simulator kotrmelcu.
    • A co je presne DS2 se svym dodgigem? Vcera jsem si dal par souboju a sejmul jsem na NG+ lavoveho bose? Prokotouloval jsem se skrz jeho paze, takze me nezasahl. V PVP standartne vsichni prokotoulovavaji skrz Gyrm Hammer - coz je kovadlina na tyci a pri jejim rozmeru pri mavnuti, tam neni zadne misto na to, aby se nekdo skrz dostal a presto pri dostatecne vysoke agilite nemate sanci nikoho zasahnout.
      Me pri soubojich potesi, kdyz nepratele nebudou sami sebe prosekavat - s tim, ze pouze zasahnou Vas, ze nebudou utocit skrz steny, ze nebudou zatacet ve skoku, ze nebudou navadene sipy, ktere v letu meni smer atd. atd.
    • deridon
      někde jsem četl, že by Geralt místo kotrmelcu měl dělat klasické uhyby a piruety jako v knize
      • Mám dojem, že to chtěli mít už pro dvojku, ale nakonec od toho nějak nevímproč upustili kvůli komplikovanému provedení? Ale nerad bych kecal
        • Hele, ja si moc nedokazu predstavit, jak by se to ovladalo - pul piruety, cela. Navic zaklinaci meli mit az nadprirozene reflexy, coz my proste nemame, proto cast utoku vykryva sam. Osobne se soubojoveho systemu bojim nejvice z cele hry.
  • Kuš je lame, ta byla in loni, vlastně to byl luk, ale to je to samo. Letos prý pofrčí harpuny :D
    • Zaklínač ale bude až další rok,to se prý očekává vzestup kuší. CDP jsou vizionáři. Těm to myslí dopředu.
      • No já mám tajné info, že 2015 pofrčí magický bumerang. Což by byla pecka zbraň. V maximální damage verzi by se při zásahu roztříštil na několik krystalů, které by poškodily vše v okruhu 10m, pak se zpátky magickou silou spojily ve výchozí bumerang a vrátily se tak jak to bumerangy dělají majiteli přímo do ruky *1*
        • JezboX
          Sakra už 2015? Já četl že ten se očekává až za dva roky! Do tý doby by snad měli přijít foukačky + každý čtvrt rok nová šipka. Začínat by se mělo s normální a speciální edice bude mít šipku +1. Na podzim by měla vyjít ohnivá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit