Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Hurá !!!!! Konečne !!!
  • fascinující, jak některé lidi neskutečně dráždí když má jiný člověk z něčeho radost, jak to jen nazvat (aby to prošlo nadávkovým filtrem)
    • COCOTISMUS (cist s K) *1* *1*
  • No panstvo to co tu ctu je docela ....... ja nerikam ne vsechny hry si clovek muze koupit nebo musi a kdyz nevydaj demo tak torrenty to poresi. Ale zase nadruhou stranu nemam problem si koupit hru od firmy u ktery vim ze se na me jen tak nevybodnou. Ano predpokladam ze GTA V bude mit problemy hlavne pretizeni serveru ale dle myho nazoru je Rockstar jedna z mala firem kterym svoje penize klidne dam.A prestante se porad do sebe navazet jsem vlastnikem PC, PS4, XBOXone, XBOX360 a nechapu o co vam jde. Kazda z tech konzoli ma neco. GTA V vlastnim na Xbox 360 a taky jsem ho tam dohral. Ale beztak ho koupim znovu i na PC.
  • nekromant33
    http://reactionface.net/images/original/1277.jpg?new=1
    • Hanzales
      Jojo, dneska je tu breku a závisti, že by to jeden nepobral :) Přitom jde o dobrou zprávu, skvělá hra vyjde v lepší grafice možná i s nějakými vylepšeními jak na PC tak na nové konzole, fakt nechápu ty potoky tady :)
  • Takže si na PC zahrajeme sice později, ale zadarmo, v mnohem vyšší kvalitě a s opravenými chybami. To nasere, že?
    • Hanzales
      Nezobecňuj :) Osobně jsem koupil PS3 verzi a koupím i tu PC verzi, možná o nějaký ten měsíc později až opadne prvotní cena, ale GTA5 za to stojí. Taky se těším až si to na tom kompu vychutnám se vší parádou.
    • Osobne jsem vydrzel cekat vic nez pul roku az cena spadne pod tisicovku a kdykoli jsem videl nejaky obrazek ci video z gta, uz me svedela penezenka.
      Vubec toho litru nelituju a dalsi pulrok bych uz cekat nevydrzel.
      Ale preju vam to, myslim, ze kazdy by mel dostat moznost si tuhle hru uzit, bez ohledu na platformu.
    • Oni serou na pc a pak se divi ze se to stahuje. rok stara hra za plnou cenu jenom hnup by jim za to platil. Kdyby melo pc stejnou prioritu jako ty trapne herni krabice tak si to koupi mnohem vic lidi, takhle nevidim zadny duvod proc je podporovat.
      • ucho
        No proto si to koupím hned po vydání na PS4, aby viděli, na jakou platformu se mají vždy zaměřit *5*
        • Jasne predrazena platforma pro ovce ktere jim hru zaplati takze potom to muzou vydat pro nas na pc.
    • kennyB
      Že prý verze zdarma, která má opravený chyby. Měl by jsi dělat komika *1*
      • Proč? Nedám ani korunu a hrát budu. A chyby se už vychytaly na hlupácích s PS3 a Xbox 360 verzemi.
        • PC Master race live. Je dobře, že se tu ukazuje jak vypadá typický pc-čkář. *11*
          • haha alias zdejší známý troll - Řekl bych, že to co píšeš není pravda, já jsem byl vždy PC-kář, ale hry jsem warezoval do doby, než jsem se začal starat sám o sebe a myslím si, že většina na tom bude obdobně, warezují hlavně starší děti, pubescenti, studenti a notoričtí warezovatele. kteří se již nezmění, ano může se to jevit, že právě to je většina, ale je to dáno tím, že zrovna tyhle skupiny jsou na netu nejvíce slyšet, ostatní pracující a ti kteří se starají o rodiny na tyhle žabo-myší války na diskuzích a dohadování se s trolly jako jsi ty, jaksi nemají příliš čas.
            • Jsem napsal špatně to mělo pro xxx a že kirr je veskoslav sry...
            • xxx je to veskoslav, ten musí mít poslední slovo a ještě ti dá mínuska, pc-mešuge v akci... On má v hlavě totální hovno, pc záření z něho udělalo lunetica...
            • a presto zase reagujes trotle.... k smichu
            • to: xXx Jak reagovat na komentář něčeho, co ve vší slušnosti komentovat nejde :-) Raději nijak ...
            • To sou ale kecy pokud mas zoodpovednost za rodinu a vyhazujes prachy za neco co bys mohl byt zadarmo tak si dej facku.
              A sam mas potrebu se tu vyjadrovat a hadat se s detma ty dospelaku :D
          • Až budeš mít život, tak zjistíš, že všechno není jen o posraných hrách :-)
            • Ano, až budu mít život jako ty, tak budu krást a nadávat těm, co si to koupili. Hmm snad ho nikdy mít nebudu...
          • moudrý, zkušený, pokročilý uživatel s nadhledem, s nepřebernými znalostmni v oblasti her, médií, HW, k tomu neodolatný milovník žen? *3*
            • Jo leda tak ve snu ty hrbe...
            • kennyB
              *1* Myslím, že přesně tak to myslel *1*
  • dobrá zpráva a tím bych to utnul *3*
  • Rok zpozdeni je sice dlouho ale pc verze bude 3x lepsi nez to co ted konzolisti hraji na tech jejich kalkulackach *1*
  • Už se těším až si stáhnu na PC pirátskou verzi a budu si při intenzivním hraní třít úd s myšlenkou, že jsem za hraní této pecky nemusel dát ani korunu.
  • Skvělá zpráva, mám dohráno na PS3 a těším se na PC verzi.
  • Klidně se hádejte o pirátech, je mi to jedno. Podstatné je, že to vyjde a já si to koupím. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit