Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mili konzolisti.

    Nehonili jste nahodou nad tim, jak vam vysla ta vase petice? No, tak muzete prestat.
    • Míli pcckari,

      nehonite si porad nad tím, jak je PC nadřazená platforma a přitom na vas vydavatele se*ou (blby porty, pozdější vydání)? Prosimte, jdi si zwarezit nejakou hru, jak je to na PC běžně a neotravuj (a laskavé neargumentuj, ze na konzolích se warezi taky, ten rozdíl je brutální a novy ani hacky nejsou)?
      • tpb.se -> sekce X360 -> GTA5, máš ještě další neplatné argumenty ? ;-)
        • Jenže já nepopírám (po druhé, nepopírám) to, že se na konzolích nestahuje. Opět, a naposledy opakuju, že na starých warezit jde (a naposledy opakuju, že to nepopírám) a zároveň nové ještě prolomené nejsou.
          • nepopíráš warez na konzolích a zároveň ho svým absolutně nepodloženým výrokem popíráš, no ty musíš byt génius :)
            • A kdepak jsem ho popřel? Prosím, osvětli mi to, protože v žádném, ze svých příspěvků jsem nenapsal o tom, že na konzolích se nepirátí (a tedy ještě naposledy pro nechápající - staré konzole-warez-ano, nové konzole-warez-ne), jen je tam vysvětleno, že ten rozdíl mezi stahováním na PC a na konzolích je brutální.
      • Líbí se mi, jak někdo kdo se ani neumí pořádně vyčůrat, polemizuje nad problematikou PC a jeho herním obsahem. Když už o tom vůbec nic nevíš, tak tady alespoň nic nepiš, prospěješ tím hlavně sobě.
        • Pouč tedy. Napsal jsem nějakou nepravdu? Vždyť pirátství na PC je mnohem rozšířenější na PC než na konzolích (opět opakuji, nové ještě hacklé nejsou).
          • Vždy, když vidím v diskuzi individua, jako jsi ty, musím dvakrát zkontrolovat název stránky, jestli náhodou nejsem na novinky.cz. *7*
            • pavel.gajdo:
              Anebo si povšimni zde, máš tam Watch Dogs, kdy PC a X360 verze byla nahrána přibližně ve stejnou dobu. PC verze nějakých 27 tisíc, X360 3500. To je právě ten důvod, proč nejen WD byl blbej port na PC.
              http://postimg.org/image/mc6o6kxzx/
            • pavel.gajdo:
              A já jsem koukal při vydání releasu PC verze a ta měla nějakých 35 tisíc...pěkný, že?
            • Protože Wolfenstein byl na torrentech pro konzole mnohem dřív než na PC :D A když jsem se koukal před vydáním na TPB, tak X360 verze měla 8000leecherů :D *1*
            • Copak? Vždyť to je pravda a stačí se mrknout na jakoukoliv hru na torrentech, tak PC verze bude mít větší stahovanost, než ta konzolová.
              Např. Wolfenstein - PC má nějakých 8200 seed + leech, nejstahovanější konzolová (X360) 550.
          • Kdybys uměl počítat, tak zcela jistě víš, poměr PC - konzol v domácnostech je nesrovnatelný, proto je logické, že pirátských her na PC bude daleko více, jenže tento detail jaksi konzolisti neumějí přijmout, takže co se týče warezu je to ve všech odvětvích stejné.
            • protoze ty nejvetsi gumy si to koupi hned na konzoli a na pc pak uz pochopitelne ne, kdyz uz to jednou maj a pristoupili na tuhle konzolovou buzeraci

              mozna, ze nepopsatelny gumy to kupujou dvakrat, ale tomu radsi ani nechci verit
            • Protoze spousta lidi ma konzoli a PC. A mnoho z techto lidi by si radeji koupilo PC verzi, nez konzolovou. Tudiz se nejdriv udela konzolovka a pak se to teprve portuje na PC. Nehlede na fakt, ze se ridi hlavne USA trhem, kde bych si troufal tvrdit ze konzole prevazuji.

              Porad mi ale nejde do hlavy ten zbytecne hate. Proc maji porad haldy lidi nutnost blit po internetu jak je zrovna jejich platforma uzasna a ty ostatni stoji za ho***. *9*
            • pavel.gajdo:
              Ale vývojáři/vydavatelé čísla prodejů jistě ví, že? Proč by tedy některé hry byly pozdrženy na PC oproti těm konzolovým? Proč každé GTA vyjde naposledy na PC? Proč by někdo byl tak blbý, že by si odháněl potenciální kupce na PC, kteří kvůli tomu jsou nas*aní, že mají opět konzole něco, co oni nemají? Proč?
            • Ne, protože debilní Steam nezveřejňuje prodeje, takže se na PC počítá jen počet prodaných krabicovek.. *7*
            • Jak odpověděl diskutující nade mnou, přesně s tímhle souhlasím. Pokud je PC víc, měly by tedy PC hry mít větší prodeje, ne?
            • V tom případě by měl být i větší podíl prodejů což neni.
    • Konzolisti už honí tuhle hru skoro rok. Užij si jí po roce, je to pecka. Už se prosím víc neztrapňuj.
      • Ja mám ps3 a GTA V som na nej hral max hodinu.

        Klávesnica a myš !!! Na gamepade to môže hrať len hlupák...Takže len pre tvoje info, nie je hranie ako hranie...Určite nebudem hrať fifu na klávesnici, ale takisto pokiaľ nie si úplný imbecil nebudeš hrať ani GTA na gamepade...

        Kapišto ? *4*
        • LOL !!! to jsou "pc"ckari negramotni levaci ? :D hry typu GTA jsou na pad primo jako stvorene.
          Me spis vadi tech 3 FPS v urcitych momentech zcehoz mi krvaceji oci. Proto cekam na PC verzi ktera nebude vypadat na bliti a GTA si pak muzu se cti projit. A negramotni levaci divte se ! v gauci na padu *8* *8*
          Takze koment typu tupa PC ovce hejtujici vse mimo klavesnici a mys a polohu prkno u pc je hodny teprve praveho imbecila :D pobavil. A to ze mezi PC ver. a aktualni ver. pro konzole bude rozdil 20000 fps (pro ovce - nadsazka) to uz prece neni problem :D Kakas si na hlavu.
      • Ztrapňuješ se tady akorát tak ty a podobné nepřemýšlející konzolou vyplajznuté individua.
        • spoock
          Chlapče, prosím, odhlaš se a přestaň tu trollovat.
  • Zayl
    Tohle oznámení ve mě vyvolalo víc hypu než celá ta dvouroční masáž Watch Dogs. Doufám, že se PC verze povede.
    • R* si na to vzali tolik času, že se vůbec nebojím o to, že PC verze bude naprosto vymazlená. Nemůžu se dočkat podzimu. *14*
      • ten čas si vzali, protože nejdřív počkají až si všichni koupí konzolovou verzi a pak teprve vypustí pc, která vubec nemusí být vyladěný.
      • na 4ku si taky vzali času habaděj a jak to dopadlo, já su zatím hodně skeptický, jelikož mě každá vyhypovaná hra zklamává co se technické stránky týče (namátkou Watch_Dogs, X: Rebirth a další)
  • Klidně se hádejte o pirátech, je mi to jedno. Podstatné je, že to vyjde a já si to koupím. *1*
  • Kristabohapsemvoprcanýho, podle diskuzí se tady dá poznat, že je konec školního roku *11* *11* *11* *11*
  • spoock
    To zase bude PC módů.
  • walltar
    Hmm ... zase jeden kandidát na koupení. Ale pro zkušenosti s Watchdogs si radši počkám jak kvalitní port to bude.
    • Nj dufam ze Hype Dogs vela ludi prebudilo, pretoze slepo predobjednavat je proste nerozumne.
    • jj ale tohle je GTA---Konecne poradna zprava ...2* R9 290X cekaji na tebe GTA *1*
      • Tak to budeš naštvanej ještě jednou tolik co majitelé pouze jedné 290X, až zjistíš, že se ti to bude trhat. *1* *1*
        • nebude Neboooooj..
        • walltar
          No právě proto si radši počkám, protože GTA jsou celkem známé mizernou optimalizací při vydání.
  • Ac jsem to jiz dohral na PS3 nemuzu se zbavit pocitu zavisti, lide kteri na to budou mit PC si podle me uziji 100x vic zabavy, jednoduse proto ze cela hra bude moct byt obtiznejsi a nebo alespon nebude potreba vsude pouzivat autoaim ale starej dobrej aim skill z CS :) a bulici co maj vyskilovane packy misto mysi a klavesnice to ani nezkousejte vyvratit :)
    • Miserius
      Tě někdo nutil používat autoaim?
    • Hry od R* např LA Noire nebo Red Dead Redemption, jsem hrál bez autoaimu... Je to pak větší zábava ;)
  • Jack1947
    Já vám to přeju, čekali jste hodně dlouho a tak si to užijete také doufám že bude lepší optimilizace néé jak u GTAIV. Jinak všechno co má konzole max tak ty DLC budou možná součastí ale přeju Pcckáři si vytrpěli celkem dost než se vůbec mohli dozvědet že jejich milované GTA vůbec bude a ted už ví i kdy. Rockstar vás prostě zklamat nemůže to nejde. *4*

    Tyvle, přectu si pár odstavců z poslední strany, fakt zírám se řeší nějaké závistivé komplexy a taky nechápu urážení slováků jako by Češi byly o moc lepší co ?*7*
    Fakt silná káva toto...
    • deridon
      :O
    • h0p3
      Zvláštní číst tohle od člověka kterej napíše pod kdeco, kde jakou kravinu. Čekal jsem kdy na mě v tom vlákně, z první stránky, vyskočí tvoje jméno. Rozhodně jsem překvapen.
    • jacku, jdeš do sebe *3*
    • Ty nemáš PC? Nekecej *4*
    • Konecne spravny gamer co neriesi SR vs CR a PC vs BOXY A STATIONY.
      Zdravim a zelam mnoho "proparenych hodin"
      • Sory, ale ten vysmech konzolistu z tohodle udelal zvlastni pripad.

        Neslo to vyresit obvyklym zpusobem a byt zticha.
      • Jack1947
        Tobě taky přeji propařené hodiny... *3*
  • To pomalu vypadá, že všichni ostatní můžou s oznámeními na PC zavřít krám. Tohle jen tak nepřekonají...
    • Není co překonávat, že GTA na PC nevyjde, tomu snad věřili jen škarohlídi nebo ti věčně přející omezení konzolisti, takže to nebyla v podstatě žádná novinka.
    • Nechceš tu zajisté geniální myšlenku o herním trhu nějak rozvést? *1*
    • Ještě přijde Oculus Rift s pár novinkama na PC (včetně GTA 5), takže v klidu překoná :)
    • přesně, někomu v UBI asi dneska asi pěkně zhořknukl croissant co měl k snídani
  • modlitby byli vyslyšeny *1* *1* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit