Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni se zde hádají jak malé holčičky na pískovišti.
  • Lotr
    Nu v den vydání si to rozhodně nekoupím. Optimalizace bude příšerná.
    Ale poté co uvolní modařské nástroje zas u toho budu dva roky a dělat mody :D a na to se doopravdy těším. Možnosti které prý dostaneme budou....prost úžasné.
    • Ty uz jsi to hral ze vis jak na tom bude optimalizace?
      • Lotr
        Nic proti tobě chlapče ale GTA optimalizace byla vždy příšerná. S tím se počítá.
        Ale kromě optimalizace vždy šlo o výborné hry s mod podporou.

        Každý kdo píše věci ve smyslu "teď to bude jiné" žije v iluzi.
        Ale ono fakt nejde o to zda optimalizace bude hrozná nebo ještě horší. Pár patchů to opraví. Komunita s možností dělat mody to opraví.
        Nezáleží v jak hrozném stavu ta hry vyjde. Protože časem bude úžasná
      • hrál jsem čtyřku po tom co vyšla, víš jak se to říká "Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me"
      • walltar
        No stačí se podívat na starší GTA ... všechny měli hroznou optimalizaci. A nějak pochybuju, že se to tentokrát zázračně změní, když místo jedné verze na PC dělali ještě 2 konzolové.
        • Vzhledem k architekture novych konzoli bych o to az takovy strach nemel.
        • zapominas ale na fakt ze nova generace konzoli jede na stejnej architekture jako pc, tudiz optimalizace by nemela byt problem. U GTA4 byl nejvetsi problem ze to lidi hrali na 2-jadrovych procesorech, coz vzhledem k tomu ze jen vypocty fyziky zatezovali jedno jadro byl problem, hold to bylo primarne vytvareno na Cell, kterej byl v te dobe trosku jinde
          • Přesně tak, jen bych oddal, že čtyřka využívá přesně 3 jádra, nic víc, takže kdo má třeba 4 nebo 6 slabších, je mu to k ničemu, to byla jediná vada optimalizace, že neškálovala dostatečně. Přeci jen překonat cel v jednovláknu dá práci i dnešním APU i FX od AMD. Intel už je dnes i v mainstreamu naprosto za vodou.
          • walltar
            Je to možné ... ale minulá zkušenost prostě mluví proti tomu. Takže bych spíš dobrej port nečekal. Ale uvidíme po launchi ... přečtu si recenze pc verze, podívám se na reakce lidí a podle toho se rozhodnu, jestli si to koupím, nebo jestli počkám až někdy na nějakou slevu. Protože za ten rok mě stejně ta natěšenost úplně přešla a klidně si počkám dýl.
          • aspon nevymyslaj, GTA IV ide najhorsie suverenne na PS3 a to plati pre vsetky R* star hry. Domovska platforma je Xbox a bol to cisty port z Xboxu. Na ps3 je gtaiv nehratelna, brat ma ps3 a dropy na 10 fps bezna prax. Cell ako procesor, je najhorsie rozhodnutie Sony.
            • Jo jasne, tak spatny reseni, ze Xbox jede na odlechcene verzi Cellu.
            • frag.ment
              Co to meleš? Domovská platforma RockStaru je Xbox? To je pro mě novinka... Já mám u GTA V odehráno spoustu hodin (hlavně díky řádění po městě o víkendových kalících nocích) a nějaké cukání jsem nezaznamenal a občas je k podivu, co z té staré PS3 dokázali vymáčknout. Každopadáně mám v plánu časem koupit PS4 a předělaný GTA si asi pořídím už jen ze zvědavosti, jak to bude vypadat.
      • ako, 90% AAA hier je optimalizacne sprasenych a ty das taku otazku...
        • jj, zpraseny konverze a exkluzivita, to jsou nejvaznejsi symptomy konzolovyho moru
          • A zapomínáš na největší symptom konzolovýho moru...placení za hry *1*
  • Kmotrx
    Proc to na PC nepude previst .. mam svoji PS3ku s GTA Vkou a ten ucet je svazenej na rockstar clubu s uctem na PC na kterym sem mel treba GTA IV ... by melo jit previst uplne normalne ... smjedi to sou :)
  • Doufám, že tam bude dmg model aut jako ve IV. V tomhle mě V hodně zklamala, nejspíš to tam bylo kvůli nedostatečnému výkonu starých konzolí :)
    • když ne, budou mody co jízdní model opraví, přidají skutečné značky aut místo fiktivních a fotorealistické textury pro tvé nové virtuální Lambo.. holt PC Master Race *1*
  • wizaard
    Ještě tak před půl rokem bych z této zprávy byl nadšený, teď mě ale bohužel GTA 5 už nezajímá. :-(
    • Cocra
      A opravdu si to ještě nechceš rozmyslet? Všem tu moc záleží na tom, abys byl nadšený a šťastný *3*
      • Robi ramena, ale pri prvom Steam sale nakupi aj do zasoby :)
        • wizaard
          Mám Xbox One... ;-) Ve slevě asi pak koupím, ale už je tu kupa her, které mě zajímají mnohem víc. Když ale GTA5 vyšlo, hodně silně jsem uvažoval nad nákupem, ale chtěl jsem už pro Xbox One, ne pro 360.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit