Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Hurá !!!!! Konečne !!!
  • No a ja pred 3 mesici koupil ps3 s gtaV:-)cekal jsem ze to bude na PC a na nove konzole mi to nedocvaklo:-)
  • Docela sranda. Pcčkáři se dočkají dvojitého porto. Z ps3/xbox 360 na ps4/x0 a pak teprve na PC na okraji zájmu. HAHA. A oni jsou za to dokonce rádi. Pyšná pc-rasa je rádá za dvojitý port přes rok staré hry..
    • az na to ze nova generace konzoli jede pod x86-64 takze se zadnej port nekona, ten rocni odklad byl jen kvuli prodeji starych konzol, navic urco se najde hodne lidi co si to koupili na PS3 a koupej to znova na PS4
    • Takže mi tvrdíš, že GTA se vyvíjelo/programovalo pro herní trh na konzoli a ne na PC? Myslím, že je jasné, kdo má port. *1*
      • Kozy
        Tak tohle je dost zoufalý.
        • Zoufalé jsou spíše vaše konzolové komentáře, já mám předobjednáno a jen se tady bavím lidskou hloupostí. *3* O lidech, kteří zvládnou najednou ovládat maximálně dvě páčky a jejich rozpoznávací schopnosti končí u čtverečku, kolečka a trojúhleníku popř. 4 písmen, si myslím své. *6*
          • Tak to máme podobný. Já zase nemohu brát vážně platformu, kde nejprodávanější hrou posledních let je na Minecraft a ceny hry roku dostává Gone Homo. Ale tak pokud vas to baví, tak gratuluju... *1*
      • Tomu snad ani nevěříš...
      • kennyB
        Tak jestli je to tak, jak píšeš, proč tedy musela pc scéna čekat rok na vydání??? Slabej argument *7*
        • jen jestli to není spíš marketingové rozhodnutí, jak na jedné a té samé hře vydělat dvojnásobek peněz *3*
        • preto lebo keby gta v vydali za rovno aj na pc, kazdy by sral na konzolove orezane 15fps verzie na ps3 a xboxone.. tak isto to robi aj Ubisoft s AC, ked to vydaju naprv na konzoly a blbi konzolaci si to radsej zahraju na 10 fps s dohladnostou a zobrazovanim detailou na 30 cm ako by mali trocha pockat.
          • Ale tak...nějaký lepší argumenty?
          • kennyB
            Ale no tak, nebuď trapnej *7* Přeju vám, ať si hru užijete, ale tohle je vážně ubohost *7*
  • Yeessssssssssssss, ted jim dam pekne sezrat to cekani. Well hello there mister torrent *musk*
    • Nj deti...
    • Jo určitě je to pozi na kolena....mimochodem díky za posílení názoru na PC hráče....
    • No to jim teda hodne ukazes..., tim jim akorat ukazes, ze dalsi dil nema cenu na PC vubec vydavat.
      • Ne, ukazu jim, ze priste nas nemaji nechat cekat takovou dobu. Dost casto se ted ukazuje, ze vyvojari a lidi z herni branze na takove akce slysi. Posledni priklad je treba social klub, ktery byl po vytrvale kritici a bojkotu zrusen.
        • Som rad ze sa cakalo, lebo PC bude tym padom ta nova eňo ňuňo next gen hypermegapraskava lol verzia a nie old gen, ako by bola pri vydani spolu s X360 a PS3. Ale to treba rozmyslat, ze? *7*
        • Ale tak je hezké, že si to takhle dokážeš obhájit... *14*
          • cumpi3
            já mám GTA IV steamz, ale kdybych si to měl zahrát, tak to snad taky upiratim...mam večný problém s přihlášením na Games for Windows a heslo mi drží v maxpár dní, pak už mi nikdy nejde přihlásit, atp...
      • Toho bych se nebál - GTA je silný PC titul, který se bude hodně prodávat.
    • Díky za pobavení, vážně jsem se rozesmál. *1*
  • kirr=Veskoslav a mínuskuje pozor na něho, na čurákaa...
    • haha si zpívá - trollolo trollolo trollolo jsem 12letý uhrovatý anonymní a diskuzní maxihrdina jo jsem nejlepší, jsem king občas píši pod nickem xXx ,ale všem to tady natírám :-))))))

      Běž se raději na koupaliště schladit, jelikož se ti evidentně uvařil i ten zbytek mozku co jsi tam měl.
      • To je průjem...
  • XXHUGOXX
    Tam máte konzolisti !!! My to budeme mať na počítači v parádnej grafike !! A vy niiiiiiiiiiiiiiie, kiš-kiš bé-bé *2* *15* Ale nie, len žartujem *4* Inak radosť čítať tie komentáre.
    • Ty to budes mit zase blbe optimalizovane, beeee
      • XXHUGOXX
        Tak to áno, snáď to nezbabrú. *4*
    • Tvoje IQ??? Jestli jsi nečetl tak pc verze bude jen další port z PS4... Tak konzolisti budou mít to samé, jen jim to pošlape plynule..
      • XXHUGOXX
        Ja som vás predsa neurážal, len som žartoval, tak kľud. Ale oproti pc to bude pekný rozdiel. Mrkni: http://www.sector.sk/files/novinky/2014-6-10-11-44-70/GTA-V-image-753.jpg *3*
  • Pilgrim66
    GTA nevychází na PC - "se*ou na PC komunitu!"
    GTA vyjde na PC s lepsi grafikou - "ser*u na PC komunitu!"

    Nektery lidi fakt clovek nepochopi. Tyhlety šlechetný piráty, co si to ještě hezky zdůvodní fakt miluju.

    To je jak kdyby někdo vykradl banku a pak se obhajoval tim, že tam měl peníze i jeden zločinec, takže co po něm chtěj vlastně.
    • Dalsi moralista ... clove ktery muze mit neco zadarmo ale dobrovolne za to zaplati je hlupak. Myslis ze kdyby se role otocili ze manazeri ubisoftu by se vzdali penez ? hahah vy jste tak naivni
      • Pilgrim66
        A to že někoho okrádáš ti je jedno. Radši zůstanu moralistou, dík.
        • Já bych to neřešil, člověk jako je on by si tu hru stejně nekoupil, takže upirátěním nikomu neublíži, leda sám sobě. Lidi co maj gta opravdu rádi si ho pořídí, zbytek ať si dělá co chce, ale ať si pak nestěžuje že jeho oblíbená hra nevychází na jeho platformě.
        • Koho přesně okrádáme tím, že si stáhneme GTA V? Programátory s fixním platem nebo bandu nenažraných prasat a akcionářů?
          • Pilgrim66
            Ach ano. Robin Hood Jr., zlým akcionářům brát, sobě dávat.

            Asi nemá smysl vysvětlovat ti, že fixní plat maj jenom proto, že někdo ty hry kupuje co?

            Bež něco ukrást do Tesca a pak se vymlouvej, že majitelé maj přece dost peněz!
            • kennyB
              Pedelescent: Ano, ale jestli porušuješ autorská práva, pak tím zároveň okrádáš toho, či onoho "tvůrce".
            • kennyB: pane nejchytřejší, dovolím si jen upřesnit, že jedná se o porušení autorského práva, ne o krádež

              Pičrim66: fakta se nemusí obhajovat - to je jako bych chtěl, ať mi obhájíš, proč je ti 15 let
            • kennyB
              xXx: blbost. Krádež by to nebyla, kdyby jsi měl originální produkt. Pak si můžeš uděla pro osobní potřebu kopii. Jestliže originální produkt nemáš, pak se jedná o krádež.
            • pochopitelne ze kdyz kradou ostatni tak budu krast taky ... :D rozhodne lepsi nez se nechat okradat :D
              Ale stahnout gta porad neni kradez, pri kradezi musi neco zmenit majitele ale kdyz to stahnu nikomu jinemu se to z disku nesmaze.
              Uprimne jestli kvuli tomu ze sem si nekoupil gta rockstar zkrachuje tak je mi to taky u rite proste nebudu hrat dalsi gta, no to je teda tragedie. Do fabriky s tema programatorama at poznaji co je to prace *1*
            • kennyB
              xXx: takže když někdo krade, tak můžu krást taky??? Kdyby se tímhle heslem řídil každý, tak jsme na úrovni Somálska, kde budou bandy ozbrojenců brázdit ulice a krást na co přijdou.
            • Pilgrim66
              Pedowhatever: Argument "nemusím nic zdůvodňovat, stejně to budu dělat." patří do kategorie "nevím, jak si svůj názor obhájit, tak ho obhajovat pro jistotu nebudu"

              xxx:

              Ach ano, politici náš okrádají o miliony tak proč já nebudu okrádat někoho jiného, že? Člověk si říká odkuď se ti politici asi tak rekrutují.
            • Politici nas okradaji o miliony. Miliardy z nasich dani jdou kazdorocne na cikany kteri jdou nasledne krast do toho tesca. Po celem svete kazdy kdo muze tak krade. (jenom moralisti se vesele nechaji okradat)
              To ze si nejaky zazobanec neda na svoji jachte po ranu kaviar protoze ja sem mu ho nezaplatil to je vazne to posledni co me sere.
            • 1) ano, ukradnu v Tescu rohlík a pokladní bude mít sníženou svou už tak minimální mzdu... To jistě.
              2) stahování her není krádež, to může tvrdit pouze hlupák
              3) nemusím si nic obhajovat, zdůvodňovat ani omlouvat - hry stahuji a stahovat budu, pokud bych měl platit, tak je raději nebudu hrát
          • Aspon nekdo chape jak to chodi :D ale moralistum nema smysl nic vysvetlovat. A uz vubec ne konzolistovi co maka na pokladne v tescu a na konci mesice vyhodi ctvrtinu platu za gta na zastaralou konzoli :D
            • Pilgrim66
              Ja jsem PC hrac a konzoli nemam :D
      • ty budeš asi člověk, co při ochutnávce pomazánek v Tescu sežeře všechny houstičky co má ta slečna na tácu, protože sou zadarmo a ani ti to nebude blbý
        • Ja bych na zadnou spinavou pomazanku z teska nesahl prave jsem usetril 1300 muzu si koupit vlastni jidlo a nemusim zrat 2 tydny jen chleba jak konzolisti.
          • kennyB
            Ty jsi teda kus hov.da *7*
  • Dildo_Vagins
    Nezájem, už mám dohráno na PS3, možná tak za 1-2 roky za 5 eur na Steamu.
    • Dildo_Vagins
      PC-only faggots mínusujou, holt závist je ošklivá věc. *3* *6*
  • calwin
    som zvedavý či sa tam objavia aj nejaké nové veci alebo celá táto vec ostane pri vylepšenej grafike a zhustení premávky... každopádne už na PS3 tej hre nič nechýbalo...
    hor sa na RDR 2 :)
  • MARTASLJ19
    Tak niektorí konzolisti z tohto dostanú infarkt, že to GTA-čko prichádza na PC platformu *1* Koniec trapným diskusiám.
    • kubi-wan
      Ne, to je teprv - jak zde vidno - začátek nových trapných diskuzí *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit