Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi zle z pčkářu, co tu předvádí za shitstorm. Chtěl bych poprosit ty sloveské fanatiky, aby táhli na sector. sk a tam v hnízdě fanatiků zůstali.
    • Zavistlivi krabickar chod sa hrat bandikotiny na svoju kinderkrabicku.
      • Povíš nám ještě něco moudrého čobolku? Další čobolek s inteligencí na hranici debility..
        • Articless
          Blbců je tu očividně spousta, ale těžko odhadovat ze které země je jich více. Nechápu ty vaše žabomyší války, jenom tady bojujete s větrnými mlýny. Očividně jsi sám dost velký primitiv :)
    • XXHUGOXX
      Tak aj všetci češi nech ťahajú preč so sectoru. Prečo nás tak nenávidíte ? *16*
      • Protože to jsou idioti. Nedělej si obrázek o vztazích mezi Čechy a Slováky na základě retardů v diskuzi. Spousta z nich ani netuší, že mají na Slovensku kořeny.
      • protože jste iq nula a pošahaní fanatici.. stačí???
    • Ty mi nebudeš rozkazovat ... chodim aj tu aj na sector aj na zing ... rád si čitám *9*
      • Co si tady vysakuješ ty slovenské hovado,, táhní do toho svého pralesa a sem nelez, tady nemáš, co pohledávat...
        • Jako Čech bych ti za tohle nejraději rozbil hubu.
  • Tady na games.cz platí co pc-čkár= to naprostá guma...
  • Už se těším až si stáhnu na PC pirátskou verzi a budu si při intenzivním hraní třít úd s myšlenkou, že jsem za hraní této pecky nemusel dát ani korunu.
  • Děkuju konzolistům za betatest.

    PCčkáři, uvidíme se na podzim na piratebay, *1*
  • Takže si na PC zahrajeme sice později, ale zadarmo, v mnohem vyšší kvalitě a s opravenými chybami. To nasere, že?
    • Hanzales
      Nezobecňuj :) Osobně jsem koupil PS3 verzi a koupím i tu PC verzi, možná o nějaký ten měsíc později až opadne prvotní cena, ale GTA5 za to stojí. Taky se těším až si to na tom kompu vychutnám se vší parádou.
    • Osobne jsem vydrzel cekat vic nez pul roku az cena spadne pod tisicovku a kdykoli jsem videl nejaky obrazek ci video z gta, uz me svedela penezenka.
      Vubec toho litru nelituju a dalsi pulrok bych uz cekat nevydrzel.
      Ale preju vam to, myslim, ze kazdy by mel dostat moznost si tuhle hru uzit, bez ohledu na platformu.
    • Oni serou na pc a pak se divi ze se to stahuje. rok stara hra za plnou cenu jenom hnup by jim za to platil. Kdyby melo pc stejnou prioritu jako ty trapne herni krabice tak si to koupi mnohem vic lidi, takhle nevidim zadny duvod proc je podporovat.
      • ucho
        No proto si to koupím hned po vydání na PS4, aby viděli, na jakou platformu se mají vždy zaměřit *5*
        • Jasne predrazena platforma pro ovce ktere jim hru zaplati takze potom to muzou vydat pro nas na pc.
    • kennyB
      Že prý verze zdarma, která má opravený chyby. Měl by jsi dělat komika *1*
      • Proč? Nedám ani korunu a hrát budu. A chyby se už vychytaly na hlupácích s PS3 a Xbox 360 verzemi.
        • PC Master race live. Je dobře, že se tu ukazuje jak vypadá typický pc-čkář. *11*
          • haha alias zdejší známý troll - Řekl bych, že to co píšeš není pravda, já jsem byl vždy PC-kář, ale hry jsem warezoval do doby, než jsem se začal starat sám o sebe a myslím si, že většina na tom bude obdobně, warezují hlavně starší děti, pubescenti, studenti a notoričtí warezovatele. kteří se již nezmění, ano může se to jevit, že právě to je většina, ale je to dáno tím, že zrovna tyhle skupiny jsou na netu nejvíce slyšet, ostatní pracující a ti kteří se starají o rodiny na tyhle žabo-myší války na diskuzích a dohadování se s trolly jako jsi ty, jaksi nemají příliš čas.
            • Jsem napsal špatně to mělo pro xxx a že kirr je veskoslav sry...
            • xxx je to veskoslav, ten musí mít poslední slovo a ještě ti dá mínuska, pc-mešuge v akci... On má v hlavě totální hovno, pc záření z něho udělalo lunetica...
            • a presto zase reagujes trotle.... k smichu
            • to: xXx Jak reagovat na komentář něčeho, co ve vší slušnosti komentovat nejde :-) Raději nijak ...
            • To sou ale kecy pokud mas zoodpovednost za rodinu a vyhazujes prachy za neco co bys mohl byt zadarmo tak si dej facku.
              A sam mas potrebu se tu vyjadrovat a hadat se s detma ty dospelaku :D
          • Až budeš mít život, tak zjistíš, že všechno není jen o posraných hrách :-)
            • Ano, až budu mít život jako ty, tak budu krást a nadávat těm, co si to koupili. Hmm snad ho nikdy mít nebudu...
          • moudrý, zkušený, pokročilý uživatel s nadhledem, s nepřebernými znalostmni v oblasti her, médií, HW, k tomu neodolatný milovník žen? *3*
            • Jo leda tak ve snu ty hrbe...
            • kennyB
              *1* Myslím, že přesně tak to myslel *1*
  • Pilgrim66
    Emperor Palpatine approves this discussion

    http://quickmeme.com/img/2b/2b881ae2a41537902e9034460b995f2f431ec1ed4d4ff72e62148e7eea5ea91e.jpg
  • Seriózne GTA5 PC alebo PS4 mám oboje a neviem sa rozhodnúť . (zvyknutý som na klávesnicu)
    • conflig
      Tak na PC máš zaručenou podporu módů na PS4 nebudou žádné.. Takže pokud si s GTA rád hraješ tak rozhodně PC pokud tě Módy nezajímají tak pak doporučuji kámen, nůžky, papír
      • Souhlasím, jen v případě, že tě mody nezajímají, počkal bych na HW nároky. Pokud by HW v PC stačil na hraní ve stejné kvalitě jako na PS4, šel bych do PC - gamepad se k němu dá připojit vždycky + bude levnější...
    • Samozřejmě PC, konzole jsou pro ovce. (sarkazmus)
      • deridon
        jdi si umýt pusu, je plná hovínek
  • ted se zas ukaze, co jsou konzolisti zac, zaplatili za beta verzi na old gen a letos si to upirati a zahrajou v plny palbe na pc... *6*
    • Tak aspoň zaplatili, na PC to většina ani nezná, co to je... *1*
      • ta tvoje vetsina je konzolova obec podoboji, jestlis nepochopil pravy smysl meho prispevku *5*
        • Neboj, pochopil. Jenže pokud si to na PC upirátí, alespoň jednou mají tu hru zaplacenou, takže to je morálně více v pořádku, než PCčkář, který si to upirátí bez předchozí koupené verze...
          • ale ty nam tu tvrdis, ze vetsina pc sceny jsou pirati, coz je dost odvazny, kdyz pocet pc schopnych tu kterou hru provozovat jde tezko urcit, natoz lidi, ktery ji chtej skutecne hrat

            a uplne zapominas, ze ty nejvetsi fetaci maj konzoli i pc, aby mohli hrat vsechno hned, a ty to ve chvili leaku okamzite stahujou bez ohledu na platformu, a kdyz to nekde vychazi s rocnim spozdenim, nikdy ty prodeje nemuzou bejt jak pri launchi na prvni platforme
            • calwin
              N: možno preto že narozdiel od teba tieto veci ani nehladám :D vo svojom veku si to už našťastie dokážem zaplatiť ;)
            • tam uz hrajou enemy front davno, mezitim, co my tady zvatlame

              ze neco neumis nebo neumis najit neni smula
            • calwin
              tak to by som sa kukol ako z lahkosťou upirátiš niečo na PS3 :D
  • Když ta hra tenhle rok vyjde i na ps4 a na xbox one tak bych čekal i datadisk.
    Abych měl důvod si tu hru na ps4 koupit.
  • Bude sranda vidět prodeje na PC...
    • No budou mít minimálně jednoho zákazníka, mě a k tomu vezmu ještě Borderlands: The Pre-Sequel! a budu mít vystaráno až do velikonoc.
    • Psychotic
      Škoda, že je nejspíš nikdo neuvidí... Steam čísla ven nepouští.
      • Tak ono se spis tedka zase rozhodne o tom, jestli PCckari budou muset opět čekat rok na to, az jim to rockstar milostivé predhodi...
        • u vas su milostivi uz roky s kazdou hrou, lebo robit hry na vase smejdi a dookola znizovat detaily a vypustat hry na 10fps veru nikto nechce.dohladladnost k tomu 2 metre.. parada..a nove konzoly nestihaju ani fullhd a stabilnych 30fps, hanba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit