Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TubewayArmy
    Mimochodem, hráči, kteří mají hru na PS3/X360, si budou moct převést své avatary a progres z GTA Online jak na PS4/Xone, tak i na PC.

    A navíc, PC verze bude obsahovat vylepšený nástroj vytváření videí. :)
  • Pohoda. Konečně GTA 5 v pořádné grafice, těším se :)
  • Skvělá zpráva, mám dohráno na PS3 a těším se na PC verzi.
  • nekromant33
    http://reactionface.net/images/original/1277.jpg?new=1
    • Hanzales
      Jojo, dneska je tu breku a závisti, že by to jeden nepobral :) Přitom jde o dobrou zprávu, skvělá hra vyjde v lepší grafice možná i s nějakými vylepšeními jak na PC tak na nové konzole, fakt nechápu ty potoky tady :)
  • No panstvo to co tu ctu je docela ....... ja nerikam ne vsechny hry si clovek muze koupit nebo musi a kdyz nevydaj demo tak torrenty to poresi. Ale zase nadruhou stranu nemam problem si koupit hru od firmy u ktery vim ze se na me jen tak nevybodnou. Ano predpokladam ze GTA V bude mit problemy hlavne pretizeni serveru ale dle myho nazoru je Rockstar jedna z mala firem kterym svoje penize klidne dam.A prestante se porad do sebe navazet jsem vlastnikem PC, PS4, XBOXone, XBOX360 a nechapu o co vam jde. Kazda z tech konzoli ma neco. GTA V vlastnim na Xbox 360 a taky jsem ho tam dohral. Ale beztak ho koupim znovu i na PC.
  • conflig
    Proč to ti kkti nevydají na PC!!! Cože oni to vydávají na PC tak to budu hrát nonstop, ale nezaplatím jim za to!!

    *8* *8* *8* *8* Po předčtení zdejších komentářů je to asi naposledy co lezu do diskuzí. Jsem zhnusen zdejší komunitou!!!! *16* *16* *16*
    • čtyři vykřičníky, ten člověk to myslí vážně
      • conflig
        Ano myslím to vážně :) Nepřijde my normální, že někdo krade a ještě si to obhajuje a chválí se s tím..
        • Pilgrim66
          Vokální minorita... doufám
    • Pilgrim66
      Sťastnou cestu!
  • Jestli ta hustota provozu bude opravdu taková, jak to vypadalo ve videu... K tomu ta grafika a fakt, že většina lidí v okolí to bude hrát až na PC ... možná poprvý koupim stejnou hru na 2 platformy.
    • No, já asi poprvé na 3.
    • gratuluji k cestnemu titulu ovce mesice cervna *6*
      • Omlouvám se. Asi bych si to na PC měl spíš stáhnout z warezu, co? Nebo budu pořád ovce? Vlastně, jaká je definice ovce?
        • Hraješ na konzoli a to stačí pro to, abys ta ovce byl. (sarkazmus)
          Samozřejmě, ještěže tu jsou PCčkáři, ó, ta hrda a mainstreamem neposkvrněná platforma, která odmítá podřadné konzolové hry. (typický názor PC master warez race)
  • Ja sem to od zacatku pisal, jak padel rekord v prodaji na STARU konzolu, sem vedel ze mozno rok na to vyjde na next gen a pc . A? neni to ani rok a je to tak , uz tesim na pc verzi, na xboxi mna to moc bavilo a na PC to bude jeste lepsi
  • nekromant33
    Těším se, doufám že se Online dočká úpravy, alespoň více hráčů a dopravy+chodců.

    Co se diskuze týče, zbytečně se vzrušujete, je to tady jen klasický kámen-nůžky-papír systém. Akorát nahrazen za pcčkář-konzolista-Rockstar. Ne nutně v tomhle pořadí.
  • Zase len raz zle a zle informacie redakcie ... Opravte si to

    Source: http://www.rockstargames.com/V/news/article/52261/Grand-Theft-Auto-V-Coming-this-Fall-to-PlayStation-4-Xbox

    "In addition, the current community of players will have the ability to transfer their Grand Theft Auto Online characters and progression to their choice of PlayStation 4, Xbox One or PC."

    *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit