Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tam milí modeři, připravte si nástroje, ceka Vás hodně práce....
  • TubewayArmy
    Skvělé, Rockstaři nezklamali. Na PC bude pětka vypadat fantasticky (ne, že by na konzolích vypadala špatně!).
  • Lotr
    Hmmm jak vás tady čtu tak si také trochu rýpnu.
    Jo na PC to máme poslední.
    Ale kdo si může dělat vlastní obsah? Kdo má mody? Nu kdo?
    HA - HA
    • No, na konzolích to jde taky. *1*
      Ale upřímně, můžeš si hru namodovat graficky jak chceš, ale pokud to je hratelnostně totální shit, jako GTA čtyřka, je jedno, jestli to hraješ na konzoli nebo na PC s ice enhancerem.
      • Lotr
        A kdo tady mluví jen o grafických modech? (díky kterým to bude na PC vypadat mnohem lépe než kdy bude moci na Xbox One a další havěti)
        Já mluvím o všem.
        Od nových efektů počasí až po nová auta.
        HA HA
        • Ježišmaria, i nový auta a efekty? Tak to se omlouvám, GTA IV je tedy pro mě hra tohoto roku a lituju těch několik let, co jsem na čtyřku byl nas*anej. Díky za otevření očí, nový auta a efekty je to, co jsem ke zlepšení hraní potřeboval a už teď čtyřku miluju...

          pro nechápavé - sarkazmus
          • Člověče, mě ta 4ka bavila, teda online blbnutí. Snad nejlepší fyzika, co jsem kdy viděl v sandbox hře a díky tomu vznikaly parádní situace. SP je jiná ;)
        • nebo třeba multiplayer pro 1000 lidí, jako dostalo Just Cause 2 *3*

          https://www.youtube.com/watch?v=dWLNsYpIf5E
    • mody potřebujou jen pčkáři jelikož jejich porty většinou ani nefungují, takže udělej si sám je asi jediná možnost tu hru nějak spravit...
    • mě třeba na konzolové verzi štvalo že se to i při podprůměrné grafice místy dost škubalo.. PC verze s lepším rozlišením, ostřejšími texturami, lepším dohledem co poběží na stabilních framech? yes please!

      a pak ty mody no, dal bych si hlavně coop single, jestli to tam R nepřidají sami *1*
  • Rok zpozdeni je sice dlouho ale pc verze bude 3x lepsi nez to co ted konzolisti hraji na tech jejich kalkulackach *1*
  • XXDarthVaderXX
    Grand Theft Auto V vyjde pro PC *14* *14* Bože díky!
    • Rise and play, Lord Vader
  • fascinující, jak některé lidi neskutečně dráždí když má jiný člověk z něčeho radost, jak to jen nazvat (aby to prošlo nadávkovým filtrem)
    • COCOTISMUS (cist s K) *1* *1*
  • Zvláštní.. Teď když je to konečně tady, tak zůstávám chladným.
    • walltar
      Jo abych se přiznal, tak to ve mě nevyvolalo nějaké větší nadšení ... Kdyby to vyšlo tehdy, tak možná jo, ale po roce už to natěšení na GTA je to tam.
      • Souhlas, nicméně snížené prodeje pak půjdou na vrub pirátům, jako obvykle :-) Ale ne, třeba si to koupím, ale asi až ve slevě. Vydržel jsem rok, počkám si i další ...stejně nemám čas, není kam spěchat.
  • Konečně! Sice jsem si už pár hodin odehrál na PS3, ale tohle je stejně skvělá zpráva. Snad ten port nedoprasej, jako GTA IV.
    • ja uz hsem to dohral za dva konce .... ale stejne si to koupim
  • Skvělá zpráva, tak hlavně ať ten port nezmrší stejně jako u čtyřky, případně ať to nedopadne jako RDR.
  • mno skoro se chce rict papa Watch Dogs ....... uvidime jestli ho daj nejak dokupy nebo ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit