Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože ne, už teď to vypadá děsně. Už všechny STALKER hry měli prostě šílenou animaci, šílené postavy, šílené nepřátelé, šílené zbraně a ještě jednou a hlavně šílenou animaci, a taky šílené textury na všech postavách a zvířatech. Takže fakt ne.
    • ale stejne te to bavilo ne??? Hlavne at to ma atmosku. Od roku 2006. 2007 mi grafika vyhovuje, takze se staram samozrejme jak co vypada, ale pokud je to je v nejykych mezich, nezajem. Takze co. Vsichni breceli, ze stalker nebude, tak nevim co zas tady cesi malujou certa na zed. Vsichni tady jsou uplni machri pres kickstarter na co kdo ma a nema
      • Právě že nebavilo, vůbec. Hrál jsem to nějakou dobu, že jsem myslel, že se to zlepší, že je to jen na začátku. Ale prostě byla to bííííídááááá. Grafika atd. vše hrozný, i se to blbě hrálo, špatně udělaný systém snad všeho, ale co hlavně, je to akční hra, ale přestřelky a celkově akční část hry naprostá tupost a nuda, fakt nikdy víc.
        • uzivatel1982
          Ty jsi nějaký šílený....
          • Stalker ma jednu za najlepsich hernych atmosfer, ale hratelnost je podla mna dost slaba...nie je to ani RPG (chyba vyvoj postavy), ani cistokrvna strielacka (nezazivne suboje). Ale je pravda, ze atmosfera je 100 %
  • Prosím, ať se jim to vydaří *14*
  • dekujeme ale myslím že o tohle nikdo nestojí. vždyt už vyšli 3 díly takže zóny už bylo dost
    • Toto nebude Zona...navyse ked tam maju byt americke mesta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit