Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty artworky nejsou kolikrát(možná všechny) ani od nich ale z netu. Jen tak mimochodem.
  • If you must cancel, visit the project page and click “Manage Your Pledge.” At the bottom of the next page you’ll see the “Cancel Pledge” button.
  • však stáhni pledge, to lze..
  • Dal jsem za 25$, je mi jasný, že jestli to výjde, tak tak v roce 2017, ale i tak doufám že to není faleš. A když jo tak pětikilo v háji, přišel jsem i o víc, uvidí se.
  • je to podvod! NEPODPORUJTE TO!

    http://www.vg247.com/2014/06/25/s-t-a-l-k-e-r-2-areal-vostock-sparks-legal-and-fraud-threats/

    https://www.assetstore.unity3d.com/en/#!/content/16452
  • Ke konci píšou, že to jsou jen (sice krásné)ale přesto sliby, tedy ti pisálek nechává volnost k posouzení a vytvoření vlastního úsudku aniž by ti cokoliv předhazoval
  • Arty z jinych projectu, na videu asety z UNITy, i kdyz tvrdi, ze maji vlastni inhouse engine, na STALKERovi nikdo z nich nepracoval a VOSTOK (pravy lidi ze STALKERa) uz zadaji, aby si to prestali nevymysleli. to vsechno by si vedel, kdyby se pissalci aspon trochu snazili.
  • Toto nebude Zona...navyse ked tam maju byt americke mesta
  • Stalker ma jednu za najlepsich hernych atmosfer, ale hratelnost je podla mna dost slaba...nie je to ani RPG (chyba vyvoj postavy), ani cistokrvna strielacka (nezazivne suboje). Ale je pravda, ze atmosfera je 100 %
  • Máš nějakej důkaz na podporu svýho tvrzení? Mně by se duchovní nástupce S.T.A.L.K.E.R.a líbil, ale pokud je to tak, jak řikáš, rozhodně bych jim nerad poslal prachy, a pak byl za debila.
  • prudislav
    škoda že to vypadá na fake - Z pospisu to zní mnohem líp než F2P nesmysl Suravrium :-(
  • Ja si myslim, ze herni zurnalistika ma byt o necem vic, nez jen o prepisovani zprav z neogafu, o extatickych preview, ktere se pisou jeste v chlebickovem rausi nebo o vytvareni umelych kontroverzich o tom, jak se nekde utlacuji zeny nebo deviantni mensiny. A tady je krasna moznost udelat neco poradne (odhalit fake Kickstarter) a stejne se to neudela.
  • pisalci jsou pisalci mas recht, novinar ten by se pidil po pravde!!!!
  • celoush
    Takže je to fake nebo normální předprodej kryjící se za kickstarterem?
  • jn, pak to začalo frčet zase naopak, lidi stahujou svý prachy... vypadá to nedobře, nejspis fake... mam horecku a nafouklou hlavu, tak mě berte s rezervou
  • bohužel to vypadá na fake :X
  • Zní to jako scam. Já bych jako i tak nepřispěl, ale jen říkám, že to nezní úplně důvěryhodně. Ale až to bude dodělaný, tak to zadarmo sosnu ze zátoky, stejně tak jako třeba Kingdom Cum.
  • Pisálci postují zprávu z herní branže, na tobě je, abys posoudil její důvěryhodnost a sám se rozhodl...pisálci nejsou tvoje matka
  • Tak tohle jestli vyjde tak se budu moc divit.... za 50000 tisíc slibují věc kterou původní GSC ani po 7 letech vývoje a utracených milionech $ nedokázaly dát do stavu který je tu naslibovaný... ve videu prakticky všechny záběry jsou ze stalkera tedy neukázali nic z té jejich vyvýjené technologie takže jediné co je tu navíc je pár antworků no a to se mi zdá hodně málo....
  • z kickstarteru se nam pomalu stava kickscamer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit