Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je do budoucna (kvuli updatum/modum/pridavkum) lepsi koupit verzi na gog nebo steam ?
    • Kr.Pa
      v dragon commanderovi se vykaslali na multak, kdo nemel stream, ani si nezahral (proste zadni lide)
      proto jsem si radeji poridil steam verzi, doufam, ze to ted zlepsi
    • walltar
      Myslím, že to je úplně jedno ... pokud vím, tak hry na steamu jdou modovat stejně jako ty ostatní. Takže pokud kupuješ na steamu tak kup na stemau a pokud kupuješ na gog tak kup na gogu. Ale myslím, že lepší nebude ani jedna ... jen u té z gog nemusíš mít zapnutý steam.
      • Kvuli absenci klienta mam rozhodně radši hry na gogu, ale na steamu se hry automaticky updatuji (ze by na gogu taky??:)), a to mne v tomto ojedinelem pripade prijde jako dobry bonus - pokud to tak je...
        • Na steamu se ti hry automaticky neupdatuji, pokud nemaji steamplay, a takovych je naprosty minimum. Z toho co mam aktualne na ucte to ma tak 10 games. Ostatni si spustej vlastni launcher ...a naktery se jeste jako bonus snazej instalovat dalsi boatware ...
          • coze? Na steamu se ti updatuji vsechny hry samozrejme, steamplay/nesteamplay. Vlastni launchery pres ktere se to updatuje samostatne maji jen MMO, kde steam uchovava na svych serveru starou verzi ktera se da prirovnat k instalacnimu dvd.
  • MickeyMutant
    Ať to udělají jako tady, na Tiscali Games. Stačí v diskuzi zakázat "kráva" a "lejno" a lidi jsou na sebe rázem milejší...
    • kozí výkal
  • Odulin
    Skvělá hra, líbí se mi čím dál tím víc.
  • Jako nevim co se resi, chat vypada presne stejne u zcela libovolny hry. Existujou jen dve varianty, bud ho tam dam, a necham to tak, protoze je zcela nesmysl to resit, nebo ho tam vubec nedam. Velmi casto chat ovsem ukazuje na neschopnost autoru dostat do hry prislusne herni mechaniky ... kuprikladu kdyz je chat zaplevelne hlaskami typu WTS, WTB ...
  • Jako kdyby nevěděli, pro koho ty hry dělaj. *13*
  • Po dlouhy dobe opravdu vyborne RPG...nemuzu se od toho odtrhnout:D
  • maros.goc
    Spravne rozhodnutie! :-)
  • Shania
    Pro me bezkonkurecne nejlepší RPG od Falloutu 2.
    • já bych to přecijen neřadil vejš než BG2 (to vyšlo až po Fallout 2) to už asi nic nepřekoná, ale tohle je fakt dost blízko *4*
      • Shania
        Baldurs gate je dobra hra, ale u teto hry me bavi to hrat porad znovu, vse prolez, ukrast, coz se mi u BG nestalo.
  • imho první dojmy - strasne barevná grafika, proti tomu je i diablo 3 temný horror. Lineární koridorové levely.
    • aspoň je to prostředí různorodý - počkej, vylezeš pak za brány města na jednu stranu a tam prší a je tma, na druhou stranu zase mlha... a to mám zatím odehráno jen pár hodin
      • zbytek věcí co nesednou budou řešit mody a editor
    • Mno zase zalezi na uhlu pohledu, nemuzes se zavdecit vsem. Kazdopadne za me je to dobry, ac by mohlo bejt par veci jinak.
  • "original sin " co by to bolo za hru keby sa tam nenadavalo ? *1*
    • walltar
      No hodně by se tam asi žrali jabka.
      • jackherrer
        want sssssome applesssss?

        mimochodem: bude recenze?
        • vonTossis
          ach jo .. poslední odstavec:

          Můžeme ale věřit, že prvotní nával těchto jedinců opadne a společně s přípravou moderátorských nástrojů Larian opět do Divinity: Original Sin globální chat vrátí. Koncem týdne také čekejte naší recenzi téhle ne zrovna malé hry.
          • jackherrer
            A dokonce poslední věta. Tak to sry, to už jsem nějak přehlíd.
            A proč mám pořád čeknutej ten anonymní čekbox, když sem ho už x krát odčeknul?
            • vonTossis
              No mohl jsem si odpustit to "ach jo". Taky se mi stává, že mi hlava vypíná a nějaká informace mi naprosto ujde. Ale já jsem tě hned odsoudil, že ses do toho článku ani nepodíval *1*
            • A nekdo to cte cele, ale proste u nekterych pasazi nevnima text, jak by asi bylo potreba (vnejsi vlivy, jine myslenky atd.) a uz se mu to nechce cist podruhe.
              Sem tam se mi to stava :)

              Napr. u knizek jsem musel precist znovu 5 stranek textu, protoze ac jsem ho cetl, myslel jsem na neco jineho a nevnimal text.
            • Asharak
              Někdo nečte vůbec, někdo jen shrnutí, a někdo vše krom posledního odstavce, co už *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit