Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • leon87
    "a noví hráči oldschool peckám vlastně vůbec nerozumí"
    No nerozumí. Jak jinak vysvětlíte tohle? http://i.imgur.com/i43HUuq.jpg
    • chladas
      Doteď mě ta hra nějak nebrala, teď mam díky tobě chuť si jí koupit....fakt dík :D
    • kostejnesmrtelny
      No ty vole... Čerpadlo 6 jak vystřižený... *8* *7*
    • To je fakt dobrý. Generace digitálně retardovaných dětí v akci. Tihle lidi jsou ale kupní silou, mohlo by se stát, že v dalším patchi budou question marky. Takže bych se moc nesmál. :D
    • MickTheMage
      I don't want live on this planet anymore. :)
    • Keyz
      *15*
      Tohle je nejlepší učení. Hodíš nováčka někam kde to nemá rád a musí se porvat :)
    • maros.goc
      :D to je snad zly sen :D

      D3 also have it and tells you "go kill diablo" :DDDDDD
  • Hra zatial vyzera super, aj ked 9/10 sa mi zda trochu vela. Inak nekupujte hru na steame, neviem preco, ale je tam za 40€ pritom niektore shopy ju maju uz za 19€ - http://www.herneceny.sk/produkt/divinity-original-sin-pc-cd-key/

    Moze mi niekto vysvetlit tuto cenovu politiku ?
    • maros.goc
      su to ruské kľúče 100%, čiže moc by som sa nesnažil ich na svojom steamackom účte aktivovavať
      • Co třeba ty stránky navštívit? Díval jsem se na ty stránky a 100% to nejsou ruské klíče je tam i angličtina, s takovou by brzo skončili. Na shopu kde nakupuju já jí mají v přepočtu za 27 'ojro' (a pochopitelně v angličtině), ale chápu že většina světové populace je líná/hloupá/bohatá na to hledat jinde a radši si to koupí rovnou na steamu
      • Tieto zrovna asi nebudu...ono to tam vzdy byva jasne uvedene (napr. tu - http://www.herneceny.sk/produkt/watch-dogs-pc-cd-key/ - prvy je RU potom hned EU). Aj ked to nie je ruska verzia, fascinuje ma ten cenovy rozdiel polovica je uz fakt dost. Par klucov som uz takto nakupil aj rok dozadu a zatial ziadny problem
    • Jo klidně, taky nakupuju na jednom českým eshopu klíče, jednak je ten obchod kupuje jako předobjednávku, mají slevy když klíče berou "ve velkém" a u starších her jednoduše vychytají kdy jsou za málo a nakoupí je a pak se paradoxně stane, že mají v nabídce hru se všema DLC levnější než verzi základní (to by mě zajímalo kdo si koupí tu dražší osekanou)
    • Myslím si, že to budou klíče překupovaný třeba z Ruska.
    • steam jsou banda zlodeju protože žijí v naivní predstave že maji monopol na digitalni distribuci
      • cena na steamu neni ovlivnovana Valve..
  • Asharak
    Jen 9? tak nic. CHtělo by to nějakou 10tkovou originální rpg hru, která přinese nové prvky.
    • maros.goc
      *7* 9/10 sa ti zdá málo? hra je to síce fantastická, ale neprináša nič nové predsa, za čo by mala dostať 10?
      • Asharak
        No šak říkám že by to chtělo nějakou desítkovou.
        • Počkej si na Kingdom Come: Deliverance a budeš spokojený *3*
          • Asharak
            A tak určitě. Jako by herní KC:D systém Divinity z oka vypadl *15* *7*
            • V tom případě Pillars of Eternity až na tu originálnost ale šanci na desítkové hodnocení to má.
            • Asharak
              Jo tak promiň, já že mě lidi v diskusi pod 2,5D RPG pochopí. No, takže myslel jsem originální 2,5D RPG.
            • Nic takového jsem přece nepsal ne? ..si psal "chtělo by to nějakou 10tkovou originální rpg hru, která přinese nové prvky" což Kingdom Come: Deliverance splňuje takže nechápu tvoji reakci...
  • maros.goc
    wou! 9/10 ...tak taka znamka tu uz dlho nebola!! vynikajuco, hra je spica! :) len skoda ze mam len 2 GB ram a 32 bit system, na tom bezi hrozne :( uz sa tesim na novy PC a prva hra ktorou ho pokrstim bude prave Divinity Original Sin :))

    aj ked ja nie som zo soundtracku tak na větvy ako drvivá väčšina hráčov ..nie že by skladby boli zlé ..oni mne celý čas pripadali ako nejaká výberovka, ako keby niekto nahádzal rôznorodo a žánrovo rozdielne skladby do prehrávača a stlačil náhodné prehrávanie ...soundtrack aj ked su jeho skladby jednotlivo fakt na vysokej urovni, ako celkom podla mna zlyhava :( ziadne ustredne melodie, ziadny nejaky hlbsi zmysel a prepojenost medzi skladbami ...co sa toho tyka, soundtrack je fakt na mile slabsim prvkom ako napriklad prace od takeho Motoia Sakuraby, či Nobuo Uematsa :)
    • Hehe. Tohle je specialitka pro fanoušky. Jsou tam použity znělky z předchozích dílů. Většina asi pozná hudbu Divinity 2. :)
    • leon87
      Musíš ale taky brát v potaz že CRPG neni JRPG. V JRPG máš určitou propojenost skladeb protože tam máš linearní příběh, cestu atd. Takže přirovnání o náhodném přehrávání je na místě, protože se obvykle hraje tenhle žánr stylem "jdu si, kam chci".
      • maros.goc
        ale tu neide o "jdu si kam chci" ale vsak uz v prvej jaskyni mi hralo tolko rozdielnych skladieb az mi to bolo divne :)) samozrejme, ina lokacia ine skladby, ale aby sa v jednej jaskyni miesalo tolko zanrov?
        • leon87
          To že ti v JRPG hraje jedna skladba v jedné oblasti celou dobu ještě neznamená, že to musí být i tady nebo v jiných hrách. Pro mě to byl taky ze začátku trochu nezvyk. Na druhou stranu to byla příjemná změna. Aspoň jsem neměl pocit, že pořád poslouchám tu stejnou, byť výborně složenou, skladbu. Příklad může být třeba takový Ys.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit