Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je krásně vidět, že grafika není všechno, protože nějakej iCE rozhodně nepomůže tomu, že i tak je čtyřka největší sh*t ze všech GTA.
    • deridon
      Co se týče zábavy takové, tak je slabší, co se týče "simulace města" tak to bylo v době vydání užasný. Nahodil jsem tyhle mody, nějaký hezký model realného auta a jen tak se projížděl, třeba i hodiny, stál v zácpě a kochal se..
      • sorry ale když budu chtít stát v zácpě tak nezapnu gta ale pojedu do města :D :D :D
        • Né každej má ten komfort bydlení ve velkoměstě :)
  • Sorry, ale tohle je proste hloupe a zbytecne internetove drama. Par jednotek - nanejvys desitek? - lidi se do nej navazi...

    ... a tisice lidi ho ocenuji tim, ze jeho praci stahuji, instaluji a hraji s ni.

    Presne jak tu nekdo v diskuzi psal. Pokud ma takovou povahu, ze ho rozhodi i promile kritiky v zaplave uznani, tak nema ty komentare cist.

    To rozhodne neomlouva hlupaky, co se jen navazi do ostatnich. Ale myslim ze je dobre pripomenout, ze ublizenecke pozovani jen znemoznuje videt situaci takovou, jaka je. A to takova, ze iCEnhancer je paradni vec, ze ktere jsou prakticky vsichni, jejichz nazor by mel autora zajimat, nadseni.
    • Tak toto sa odohrava, alebo skôr odohravalo dosť často prekladatelom hier, ktory to robia, alebo skôr robili zadarmo...a už to nerobia, alebo to robia za prachy, ked si to vyskušaš, uvidiš - realita...
    • kdyby chodil do diskusí na games, tak by ho taková drobnost nemohla ani rozčilit *1*
      • Fordzy
        Hlavně kdo chodí do diskuzí na games by měl mít blicí pytlík. :D
      • Tilwaen
        Zdejší diskuze posilují imunitu *1*
        • Ristoro
          Souhlas. Kdo chodí tady, má nervy z oceli :D.
          • Tilwaen
            Chtělo by se dodat "a koule taky", když už jsme na tom herním webu, to ale v mnoha případech není úplně pravda *2*
        • Zejmena poslaneckou :P
  • Kozy
    Cože, je muž a někdo ho uráží? To ne. To se přece nestává. Doufám že se to bude řešit ve fight clubu, jinak jste sexisti.
    • Leda že by jej kritizovala silná skupina žen a proto, že by měly na moderské scéně výsadní postavení.
      Kozy, kozy, kozy. Ty vůbec nic nechápeš, že?
      • Kozy
        To víš, jsem jenom obyčejnej straight white male, tak se mnou měj slitování. Navíc to nebylo myšleno nijak vážně.
  • proč moderi pracují zadarmo, ja udelat takovej mod tak se dohodnu s rockstarem a prodavam to za par € na steamu. Imo ta doba se blíží a je to dobre. taky si budu moct modama trochu vydelat
    • Ristoro
      Znáš Dark Souls? Tu hru jsem udělal já. Ano, sám. Zadarmo.
      • neznám, promiň
    • Mart9
      Ukážeš nám, co umíš?
  • flash789
    No jo..chudinka jeden..herni vyvojari tohle schytavaji dnes a denne a i od lidi co tady pisou jak se ta komunita chova zle...ze to není to same?...aha..pardon..oni jsou za to placeni a za jejich hry se plati..takze tam je pak ten hate opravneny..achjo...kam jsme to dosli..
    • Veskoslav
      Srovnáváš naprosto nesrovnatelné....On to dělal sám od sebe, zadarmo pokud vím. Jestli nechápeš ten rozdíl, tak nevím, co si o tvé inteligenci myslet.
      • flash789
        ja o koze a ty o voze...inteligence zda se chybi tobe
        • ty o inteligenci vůbec nemluv, ty gumyméďo
      • nezname všechny okolnosti, možna delal machry na facebooku aby zbalil holky, nebo v tom modu byl nejakej virus, nebo to byl černoch nebo aziat. neobhajuju hate jen rikam že nesmime soudit lidi když nezname celej pribeh
        • Počkat, počkat, počkat. Chceš mi snad říci, že by si nenávist komunity (ah, osypu se pokaždé, když čtu slovo hate) zasloužil, pokud by byl asiatem anebo černochem?
          • v tomhle má zas max pravdu, pamatuju si že dřív to byl iCEnhancer ENB mod, teď jsou to dva různé projekty, v článku píšou že hodně z toho hatu produkují lidé kolem ENB modu, skoro mi to zavání tím že se během vývoje chytli, řekli si "uděláme si vlastní mod a bude tam blackjack, a dě*ky!" a teď na sebe kydají špínu, nebylo by to poprvé ani naposled co se něco podobného přihodilo
            • Kolik lidí poznalo Bendra Bending Rodrigueze? "uděláme si vlastní mod a bude tam blackjack, a dě*ky!"
            • Ale toto naprosto chápu. Narážím však na konkrétní část jeho textu: "možna delal machry na facebooku aby zbalil holky, nebo v tom modu byl nejakej virus, nebo to byl černoch nebo aziat". Věta říká, býti asiatem anebo černochem je stejné, jako machrovat na FB anebo dávat do modifikací viry.
            • presne, takovou nenavist od komunity co se tady popisuje jsem ješte nezažil ani neslyšel, možna za tím neco bylo
    • když za něco zaplatím, mám právo za svoje peníze očekávat kvalitu, když něco dostanu zadarmo, mám právo leda tak držet hubu, není to tak složité jak to vypadá *3*
      • jak se říká, za dobrotu do xichtu ti naplivaj *1* člověk když dostane něco zadarmo bude nadávat vždycky, když za to zaplatí drží hubu, aby každej nevěděl jakej to je kret-n *13*
      • Ristoro
        Řekněme v případě nějakých chyb podat rozumný feedback a ne kritizovat autora. Poděkovat za práci, popřípadě sdělit, co by příště mohl udělat lépe.
      • flash789
        hele ani ne, když si koupis na humble bundle pet her za dolar, tak je financni otázka tak miziva ze je to vlastne zadarmo..a i tak se najde spousta tech co na ty hry dokazi drzkovat od rana do vecera. Staci jen pochopit ze plno lidem je uplne jedno jestli za něco plati nebo to je zadarmo, a proste drzkovat budou, uz jsou holt takovi..obvzlast na netu. Chtel jsme tim rict ze me vůbec neprekvapuje ze to ten moder z nejakeho duvodu schytal, naopak dalo se to cekat..divne by spis bylo kdyby mu vsichnu dekovali)
      • Jack1947
        Držet hubu ne ale krotit se ve svých výlevech, hlavně myslet na to že ten člověk z toho nic nemá a dělá to pro nevděčné zmetky... to bych se taky naštval.
        • flash789
          a clovek by řekl ze jde hlavne o proste lidske chovani...ale ono ne..jak jsou v tom prachy tak to prrrr..to je jina...:)
          • samozřejmě, říká se tomu elementární lidská slušnost, aspoň mě tedy maminka učila, že když mi dá někdo něco zadarmo, mám mu za to poděkovat, pokud se mi to nelíbí tak to aspoň nekomentovat, ale dnešní děti už tohle asi nevědí *7*
            • Jack1947
              Potřebovali by proštouchnout obvody, třeba by se jím rozsvítilo nakonec. *4*
  • Lidi by neměli nadávat protože kdo nechce tak si to nemusí stahovat oni nadávají proto že tam není kompatibilita , mně se povedlo aby gta vypadalo stejně dobře jako na tomhle videu ale problém byl v tom že vždy něco dalšího přestalo fungovat a po nějaký době nebo pár modech už nešla spustit samotna hra takže to mě štvalo taky ale jak říkám nikdo mně nenutil nic stahovat a vkládat do hry ... ale spíš by lidi měli nadávat přímo výrobcům her že tam není dobra grafika a oblíbené auta atd
  • Anlajk
    Kde se to v těch lidech bere? *9*

    Ale aspoň je vidět, když někdo nadává na Čechy, jak jsou závistiví a nepřející, že to evidentně není jen u nás. Šmejdi se nachází na celém světě.
    • Tilwaen
      Třeba ti nepřející byli pouze bandou zamindrákovaných Čechů... :-)
    • Jack1947
      No tak možná to je odnás, ta závist atp... protože kde by se to jinde naučily od Němců/Rusů? ale kdeže.
      • Anlajk
        Závist se neučí, je v genech člověka.
      • Jejda nánky. Jen osel si může myslet, že charakterové rysy jsou nějak spjaty s národností.
        • to by ses teda divil, národnost souvísí s kulturou a kultura těžce ovlivňuje člověka. Např. velkého pohostniství se dočkáš na severu, Finsko, Švédsko, Norsko... i Američané se třeba chovají jinak než evropani, Afghánci též
          • Ano, sic je kultura silný sociální determinant, pořád ani v těchto zmiňovaných zemích nezapříčiňuje to, že by jejich občané byli unifikované bytosti stejných vlastností.
        • a přesto jsou Italové či Španělé povětšinou rozjuchaní až na půdu a Finové tiší introverti.. ale třeba je to počasím
  • Je to vážně smutné, že banda internetových všeználků a siláků dokáže takhle odepsat velice nadějného moddera, který má pro herní trh do budoucna rozhodně co nabídnout, tím neříkám, že se hrám nadále nebude věnovat, ale přístup komunity tomu rozhodné nepomáhá. Na druhou stranu v každé komunitě se najde banda závistivců, haterů a podobných individuí, takže se nad tím autor možná mohl trošku povznést a nebrat to tak vážně. Ale nevím, jak přesně to bylo, takže možná už to na něj bylo fakt moc. Každopádně klobouk dolů, je to skvělá modifikace a zadarmo, co víc si můžeme přát.
  • No jo, PC Master Hate Race jak ma byt :p
    • To víš, to je normální, PCčkářům se nezavděčíš.
    • PC hraci to chvalili to jen zavistivi konzolaci nadavali :p
  • Jack1947
    Njn, když jsou lidi kr3téni co neumí nic než jen urážet a hovn* leda z toho... škoda a o důvod víc proč si pc hráči nic víc než staré zrezivělé a nevyvážené GTAIV. nezaslouží. Nevděční parchanti.
    • cumpi3
      Ta hrstka nadávajících jsou hlupáci, co mají nějaký obří komplex...něco jako ty *3*
      • Jack1947
        Nadávajicích... hmm nadával jsem jen na WD. Takže si vedle.
        • cumpi3
          ne, nadáváš na všechno a jsi zakomplexovanej z pc komunity a nedá se s tebou ani normálně diskutovat...jenom nadáváš a půlně všechno bezmyšlenkovitě kritizuješ...jako ti, co nadávají autorovi toho modu...tak se divím, že jim nerozumíš...
          • Jack1947
            Nadávám na všechno jo ? a na co... a zakomplexovanejs s pc komunity... a nedá se se mnou normálně diskutovat... asi si mně s někym pletš hochu. *7*

            Jinak ok, jsem rád že si umíte pěkně naklikat mínuska, jak známo mínuska léči komplexové imbecílky tak mínusujte.

            *3*
            Už nikdo nereagujte, zbytečné zasírání normální diskuze... dík.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit