Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takuto grafiku nebudu mat konzolaci ani na PS6
    • No sakra to je trágedie. Nevím, že v každém článku se musí najít někdo kdo bude srovnávat naprostý kraviny, který s tím nemají vůbec nic společného.
    • Ja bych chtel bejt taky tak hustej, jako je ceto ... asi na tu amputaci pulky mozku budu muset zajit ... *4*
  • Já nerozumím tomu, proč má někdo potřebu kritizovat autora módu. Je to dodatek zdarma, hra bez něj funguje. Líbí se mi, pochválil, nelíbí se mi, neinstaluji/odinstalaci a kašlu na to, proč bych se navážel do autora? Za takovýma útokem stojí komplex, blbost nebo obojí. A zdejší komentáře ve stylu, že ten chlápek "prd vydrží".... To je kapitola sama pro sebe
    • Jazz
      Vydrží hovno, ne prd.
    • možná to bude tím, že stále více lidí si myslí, že co dokázali jiní umí oni lépe, ale v podstatě nikdy od těchto lidí nic neuvidíme. Hold všichni všechno umí, ale většina nedokáže vůbec nic.
      • asi tak, lenze nikto z nich zrejme nikdy neskusil nejaku hru co i len modifikovat.. myslia si ze to je klik klik klik a mam mod alebo ja neviem co.. co som sa ja sam namodifikoval GTAcka, kazdy kto to niekedy skusal mi da za pravdu ze aj skiny urobit da dost namahy.. nie to este takto rozrypat hru pohrat sa so shadermi atd, keby mam gtacko nainstalovane okamzite vyskusam, vyzera to skvele.. ked citam niektore komentare ze nevidia rozdiel medzi tym a povodnou hrou.. neviem ci su slepi alebo len musia rypat..
  • Mart9
    To ho položil nějakej hejt? Co by dělal, kdyby tvořil v Česku?
    • kdyby tvořil v česku? tak za to bude chtít peníze *1*
  • Sorry, ale tohle je proste hloupe a zbytecne internetove drama. Par jednotek - nanejvys desitek? - lidi se do nej navazi...

    ... a tisice lidi ho ocenuji tim, ze jeho praci stahuji, instaluji a hraji s ni.

    Presne jak tu nekdo v diskuzi psal. Pokud ma takovou povahu, ze ho rozhodi i promile kritiky v zaplave uznani, tak nema ty komentare cist.

    To rozhodne neomlouva hlupaky, co se jen navazi do ostatnich. Ale myslim ze je dobre pripomenout, ze ublizenecke pozovani jen znemoznuje videt situaci takovou, jaka je. A to takova, ze iCEnhancer je paradni vec, ze ktere jsou prakticky vsichni, jejichz nazor by mel autora zajimat, nadseni.
    • Tak toto sa odohrava, alebo skôr odohravalo dosť často prekladatelom hier, ktory to robia, alebo skôr robili zadarmo...a už to nerobia, alebo to robia za prachy, ked si to vyskušaš, uvidiš - realita...
    • kdyby chodil do diskusí na games, tak by ho taková drobnost nemohla ani rozčilit *1*
      • Fordzy
        Hlavně kdo chodí do diskuzí na games by měl mít blicí pytlík. :D
      • Tilwaen
        Zdejší diskuze posilují imunitu *1*
        • Ristoro
          Souhlas. Kdo chodí tady, má nervy z oceli :D.
          • Tilwaen
            Chtělo by se dodat "a koule taky", když už jsme na tom herním webu, to ale v mnoha případech není úplně pravda *2*
        • Zejmena poslaneckou :P
  • Magister_Peditum
    Je to škoda, ale to je dnes běžné. Naopak je vždycky zázrak, když člověk v diskusi nenarazí na nějakého trolla, nebo hovado, co se chovává za internetovou anonymitu. Jinak tomu chlápkovi všechna čest, co dokázal z té hry vymáčknout.
  • já nechápu, vždiť to vpadá naprosto úžasně, jako právě vydaná hra a ne jako 6 let stará. člověk má chuť to znova nainstalovat a vyzkoušet ten mod. to by mě vážně zajímalo jak by to muselo vypadat aby ho chválili ...
    • jak by to muselo vypadat aby ho chválili ... ??? no přece muselo by to jít nainstalovat na konzoli *1* /facepalm
    • vždyť to znáš i od místních trollů, moc bloomu, všechno se leskne jak psí kulky, přesvícené povrchy, slunce nevypadá jako slunce, nerealistické světlo a všem to přece musí běžet 10 fps.. pitomci se najdou všude no
      • Gambit92
        To zní trochu jako zde všemi uctívaný Dan Vávra
        • je rozdíl kritizovat komerční produkt od áčkové herní firmy a něco co dělá nadšenec doma ve volném čase
          • Jack1947
            Jo, když někoho pošle za něco co by sám nikdy nevytvořil do prd3le je to kritika jak hrom. Když ho tam posilá často a ještě někam jinam tak je to tedy jako prase.
          • C-BEAM
            v čom je rozdiel ? kritizovať môžeš čokoľvek bezohladu na pôvod alebo zámer. Kritika posúva tvorcu dopredu, predovšetkým teda kritika ktorú si vie kritik obhájiť a niečím podložiť. Že je niečo zadara neznamená, že je to svätý grál kde kritika nemá miesto.
            • wenceslaus
              Ano, kritika ho nutí se zlepšovat - ale to pozitivní reakce mu dodává motivaci a chuť tvořit. A to je pro mě nejdůležitější pro posun.
              Učitel, který kritizuje všechno je učitelk ničemu. Zahltí člověka tak, že se nebude schopem soustředit na zlepšení byť jen jedné věci. Měl by si být všech chyb vědom, ale zmínit jen ty nejdůležitějsí pro zlepšení.
              Odhadnout schopnosti můžeš alespoň rámcově. A právě přesný odhad schopností dělá dobrého učitele.
              Nezdravé sebevědamí je menší problém než nízké - to totiž zastaví tvůrčí činnost úplně.
              Navíc opatrná kritika neznamená, že autorovi hned naroste hřebínek - a i tomu lze předejít
            • C-BEAM
              wenceslaus tiscali.cz

              - nezmysel, bez kritiky sa človek nikam neposunie, ak chceš byť maliar najdeš si učitela ktorý bude kritizovať každú chybu ktorú urobíš, len tak sa môžeš poučiť a dosiahnuť métu učiteľa.
              - nemôžeš nikdy s istotou vedieť čo je a nie je v jeho možnostiach autora, jedine že by si bol vševedko, pokial ešte nie je na úrovni v ktorej môže danú vec dosiahnuť tak kritika je práve to čo ho tam môže posunúť. Pre umelca nie je nič horšie ak uverí vo svoju bezchybnosť a o pár rokov zistí, že zaspal dobu.

              Frank: horší príklad si už dať nemohol. Prvotnou motiváciou pre toho kto ide vytvárať mod nie je to, že to chcú fanúšikovia ale preto, že to chce on a preto, že ho to baví.Až postupne prichádzajú podnety i kritika, ktorú bude buď ignorovať, vezme si z nej niečo alebo ho to položí.
            • to nemyslíš vážně, že ne? když k tobě přijde kamarád a dobrovolně ti nabídne že ti třeba zdarmo natře plot, bude na tom dělat 20 hodin, ty pak přijdeš a řekneš "hm, dobrý, ale tady si centimetr vynechal, to si to teda pěkně odbyl, neumíš nic udělat pořádně ty nešiko?" tak ti akorát tak jednu vrazí. Když si na to najmeš firmu a zaplatíš jim za to 15k a zfušujou to, tak bys byl hlupák kdyby si se neozval..
            • wenceslaus
              Eeee... ty nepatříš mezi ty kreativní, viď? Kritika nutí člověka přehodnocovat, dívat se zpět - pozitivní odezva teprve posune kupředu.

              A ano, je tu rozdíl. Že někoho jen zasypeš kritikou mu nepomůže - to hrozně demotivuje. Dobrý kritik vybere jen to, co je v možnostech autora.
    • Mart9
      Každý normální člověk vidí, že udělal vynikající práci. O to je větší škoda, že ho položilo pár debilů.
  • tak to jsou fakt idioti ty lidi, někdo jim dává něco zadax a oni ještě budou držkovat... vypadá to úžasně, GTA IV mám a pořádně jsem to ještě nehrál, takže určitě vyzkouším
    • je to dost náročné na HW
      • o to víc chci pozkoušet, ta optimalizace byla už u originálního GTA IV tragická, ale mám od tý doby trošku lepší výbavu, tak jsem zvědav :)
        • optimalizaci naštěstí už spravily patche a GTA IV na nových PC lítá jak raketa, enhancer mi srazil fps někam kolem 30, ale vypadá to opravdu jako nová hra :)
          • cumpi3
            to teda ne...já mám všechny hw hodnoty nad 200% oproti doporučenému, takové Far Cry 3 rozjedu takřka plynule na ultra...ale GTAIV se mi na plné detaily opravdu plynule nehraje...
  • To by mě fakt zajímalo proč se ty lidi k němu takhle chovali.

    Kdyby to byl Robotron s tím že to nejde pře OnLive, tak to ještě beru, ale jinak mi to přijde jako celkem slušná závist, nebo hloupost na úrovni uživatele facepalm...

    ☻/
    /▌
    / \
    • Mato1987
      s tými modermi to je fakt love/hate vzťah, zober si trebárs ten watch dogs tweak, čo moder TheWorse vydal finálnu verziu pred pár dňami, ľudia sa k nemu tiež správali ako ku poslednému lajnu ale bolo to obojastranné on ich tiež považoval za "haterov" a reagoval veľmi nevrlo a niekedy až vulgárne na ich kritické pripomienky.
    • dyt ty si jeden z tech co ho k tomu dohnali, tak co to tady placas. Presne tvuj styl.
  • Anlajk
    Kde se to v těch lidech bere? *9*

    Ale aspoň je vidět, když někdo nadává na Čechy, jak jsou závistiví a nepřející, že to evidentně není jen u nás. Šmejdi se nachází na celém světě.
    • Tilwaen
      Třeba ti nepřející byli pouze bandou zamindrákovaných Čechů... :-)
    • Jack1947
      No tak možná to je odnás, ta závist atp... protože kde by se to jinde naučily od Němců/Rusů? ale kdeže.
      • Anlajk
        Závist se neučí, je v genech člověka.
      • Jejda nánky. Jen osel si může myslet, že charakterové rysy jsou nějak spjaty s národností.
        • to by ses teda divil, národnost souvísí s kulturou a kultura těžce ovlivňuje člověka. Např. velkého pohostniství se dočkáš na severu, Finsko, Švédsko, Norsko... i Američané se třeba chovají jinak než evropani, Afghánci též
          • Ano, sic je kultura silný sociální determinant, pořád ani v těchto zmiňovaných zemích nezapříčiňuje to, že by jejich občané byli unifikované bytosti stejných vlastností.
        • a přesto jsou Italové či Španělé povětšinou rozjuchaní až na půdu a Finové tiší introverti.. ale třeba je to počasím
  • Skoda sikovneho cloveka, nech vsetkym zakomplexovanym zmrdom narstu do rana nechty na vtakoch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit