Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč moderi pracují zadarmo, ja udelat takovej mod tak se dohodnu s rockstarem a prodavam to za par € na steamu. Imo ta doba se blíží a je to dobre. taky si budu moct modama trochu vydelat
    • Ristoro
      Znáš Dark Souls? Tu hru jsem udělal já. Ano, sám. Zadarmo.
      • neznám, promiň
    • Mart9
      Ukážeš nám, co umíš?
  • Kozy
    Cože, je muž a někdo ho uráží? To ne. To se přece nestává. Doufám že se to bude řešit ve fight clubu, jinak jste sexisti.
    • Leda že by jej kritizovala silná skupina žen a proto, že by měly na moderské scéně výsadní postavení.
      Kozy, kozy, kozy. Ty vůbec nic nechápeš, že?
      • Kozy
        To víš, jsem jenom obyčejnej straight white male, tak se mnou měj slitování. Navíc to nebylo myšleno nijak vážně.
  • pritom se to ledva hejbe protože to normalni pc nezvlada, proto to beži tak spomalene
  • tak už ho dostali :(
  • Tady je krásně vidět, že grafika není všechno, protože nějakej iCE rozhodně nepomůže tomu, že i tak je čtyřka největší sh*t ze všech GTA.
    • deridon
      Co se týče zábavy takové, tak je slabší, co se týče "simulace města" tak to bylo v době vydání užasný. Nahodil jsem tyhle mody, nějaký hezký model realného auta a jen tak se projížděl, třeba i hodiny, stál v zácpě a kochal se..
      • sorry ale když budu chtít stát v zácpě tak nezapnu gta ale pojedu do města :D :D :D
        • Né každej má ten komfort bydlení ve velkoměstě :)
  • Ježiš, to je ale citlivka *6*

    btw 40 disliků je málo, chci víc *6*
    • alladjex
      Izmael: Napiš mi odkazy na věci, které jsi dokázal, vytvořil. Nemyslím dohrané hry ...
    • A kvůli takovým zmr*um jako jsi ty ten člověk končí. GTA V mohlo být ještě mnohem lepší s tímhle módem, ale teďka nebude nic. Pochvo...
      • mozno sa mylim ale podla mna tym ze skoncil teraz nastartuje dalsich ludi co zacnu na tom robit
  • Hmm, to je ta slavná PC Master Race v praxi, co? :/ Sice jsou do her modifikace, ale jestli se k tvůrcům chovaj lidi takhle...
    • je naivni predpokladat ze komunita na konzolich by jednala jinak. Takovi dneska lidi proste sou. Nedokazi v nekterych pripadech docenit vynikajici praci jedince ktery ji jeste dela zadarmo. Kazdopadne reklamu si udelal a ted to bude mit urco v herni branzi lehci.
      • to budou nějakýy děti co nic nedokázaly a ještě ani pořádně nevědi co je to práce
  • Spousta PC hracu si nevazi tvurcu obsahu pro sve stroje, nejen ze jim nechteji adekvatne platit, ale jeste je urazi. Z PC se stale vic stava ztracena platforma pro asiaty a zamindrakovane psychopaty, kteri sami sebe nazyvaji pc master race.
  • u can shut the f*ck up yourself u lil ku*va

    No jestli se takhle běžně baví komunita modderů kolem GTA, tak se mu ani nedivím.
  • Uz ho to nebavilo tak sa potreboval vyhovorit na nieco.

    To iste flapy bird to iste Finch.
    • az na to ze flappy bird sa pravdepodobne vrati aj s multiplayerom
    • alladjex
      S takovým množstvím neplacené práce za sebou mi nepřijde, že by se potřeboval na něco vymlouvat. Flappy Brids jsou přece placené? Tam by bylo možné přemýšlet o tom, že šlo o reklamní tah (aniž bych něco takového tvrdil).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit