Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alladjex
    Abych nemusel odpovídat na několik příspěvků, každý zvlášť, ale to samé ...

    Sám jsem byl a v podstatě pořád jsem až moc kritický. Nicméně to, že člověk permanentně vyslovuje svůj názor a kritizuje práci jiných lidí, ještě není nutně správně, jak se spousta lidí (např. v diskuzích na games) domnívá. Nicméně si myslím, že bez osobní zkušenosti se to dá jen těžko vysvětlit nebo přenést. Pokud člověk sám nic nevytváří, ale je jen konzument - například her a herního obsahu - tak snadno upadne do iluze, že má svaté právo kritizovat a nadávat na cokoliv, co se mu nelíbí, nesedí. Otázkou ale je jestli to je opravdu kritika, pokud prostě nadáváte kvůli tomu, že není po vašem?

    Myslím, že nadpoloviční většina lidí jsou tu mužského pohlaví. Sami si všichni časem zažijete jak doma něco uděláte, přiděláte poličku, opravíte auto atp. Přijdete se pochlubit a partnerka vám místo pochvaly připomene, že byste měli ještě spravit odpad u hajzlu. Ano z racionálního hlediska v tom není rozdíl. Stejně ten odpad budete muset vyčistit. Ale nálada v jaké se na něj vrhnete, když vás někdo pochválí nebo naopak sepsuje, že to ještě není ... Já mám to štěstí, že jsem se dostal z té horší varianty do lepší a je to sakra rozdíl. Dělám víc a s větší chutí. Samozřejmě občas něco po..., ale to i kdyby nade mnou někdo stál a neustále mi připomínal, jak to dělám blbě.

    Na závěr si neodpustím komentář jedné japonské dívčiny, která chování Čechů - a že už tu žije let a má proč to soudit - se vyznačuje zejména tím, že musíme mít vždycky pravdu.
  • Zvláštní, mě přijde GTA 4 hezčí / detailnější, než W_D i bez iCEnhanceru...
  • tomocz
    Jak pravil starý král Desmodeus, když po vykonanej potřebě nahlédl do nočníka: ,Rozum to není schopen pochopit’.
  • nechat se rozhodit mentálama, kteří drtí gta V a pak po shlédnutí icenhanceru zjistí že to vypadá jednou tak líp v předchozím díle, tak jdou bečet a plivat .. to mi od něj přijde fakt trošku hloupé. Jakoby sám neviděl, že na internetu jsou zvratky naprosto všude a jen to teče a čvachtá
  • Je to vážně smutné, že banda internetových všeználků a siláků dokáže takhle odepsat velice nadějného moddera, který má pro herní trh do budoucna rozhodně co nabídnout, tím neříkám, že se hrám nadále nebude věnovat, ale přístup komunity tomu rozhodné nepomáhá. Na druhou stranu v každé komunitě se najde banda závistivců, haterů a podobných individuí, takže se nad tím autor možná mohl trošku povznést a nebrat to tak vážně. Ale nevím, jak přesně to bylo, takže možná už to na něj bylo fakt moc. Každopádně klobouk dolů, je to skvělá modifikace a zadarmo, co víc si můžeme přát.
  • A prutom by uplne stacilo nepouzivat knizkuksichtov a necitat fora. Proc sa ty ludia tyraju tym ze o sebe citaju ked nemaju ziadne sebavedomie
  • Jack1947
    Njn, když jsou lidi kr3téni co neumí nic než jen urážet a hovn* leda z toho... škoda a o důvod víc proč si pc hráči nic víc než staré zrezivělé a nevyvážené GTAIV. nezaslouží. Nevděční parchanti.
    • cumpi3
      Ta hrstka nadávajících jsou hlupáci, co mají nějaký obří komplex...něco jako ty *3*
      • Jack1947
        Nadávajicích... hmm nadával jsem jen na WD. Takže si vedle.
        • cumpi3
          ne, nadáváš na všechno a jsi zakomplexovanej z pc komunity a nedá se s tebou ani normálně diskutovat...jenom nadáváš a půlně všechno bezmyšlenkovitě kritizuješ...jako ti, co nadávají autorovi toho modu...tak se divím, že jim nerozumíš...
          • Jack1947
            Nadávám na všechno jo ? a na co... a zakomplexovanejs s pc komunity... a nedá se se mnou normálně diskutovat... asi si mně s někym pletš hochu. *7*

            Jinak ok, jsem rád že si umíte pěkně naklikat mínuska, jak známo mínuska léči komplexové imbecílky tak mínusujte.

            *3*
            Už nikdo nereagujte, zbytečné zasírání normální diskuze... dík.
  • No jo, PC Master Hate Race jak ma byt :p
    • To víš, to je normální, PCčkářům se nezavděčíš.
    • PC hraci to chvalili to jen zavistivi konzolaci nadavali :p
  • Lidi by neměli nadávat protože kdo nechce tak si to nemusí stahovat oni nadávají proto že tam není kompatibilita , mně se povedlo aby gta vypadalo stejně dobře jako na tomhle videu ale problém byl v tom že vždy něco dalšího přestalo fungovat a po nějaký době nebo pár modech už nešla spustit samotna hra takže to mě štvalo taky ale jak říkám nikdo mně nenutil nic stahovat a vkládat do hry ... ale spíš by lidi měli nadávat přímo výrobcům her že tam není dobra grafika a oblíbené auta atd
  • flash789
    No jo..chudinka jeden..herni vyvojari tohle schytavaji dnes a denne a i od lidi co tady pisou jak se ta komunita chova zle...ze to není to same?...aha..pardon..oni jsou za to placeni a za jejich hry se plati..takze tam je pak ten hate opravneny..achjo...kam jsme to dosli..
    • Veskoslav
      Srovnáváš naprosto nesrovnatelné....On to dělal sám od sebe, zadarmo pokud vím. Jestli nechápeš ten rozdíl, tak nevím, co si o tvé inteligenci myslet.
      • flash789
        ja o koze a ty o voze...inteligence zda se chybi tobe
        • ty o inteligenci vůbec nemluv, ty gumyméďo
      • nezname všechny okolnosti, možna delal machry na facebooku aby zbalil holky, nebo v tom modu byl nejakej virus, nebo to byl černoch nebo aziat. neobhajuju hate jen rikam že nesmime soudit lidi když nezname celej pribeh
        • Počkat, počkat, počkat. Chceš mi snad říci, že by si nenávist komunity (ah, osypu se pokaždé, když čtu slovo hate) zasloužil, pokud by byl asiatem anebo černochem?
          • v tomhle má zas max pravdu, pamatuju si že dřív to byl iCEnhancer ENB mod, teď jsou to dva různé projekty, v článku píšou že hodně z toho hatu produkují lidé kolem ENB modu, skoro mi to zavání tím že se během vývoje chytli, řekli si "uděláme si vlastní mod a bude tam blackjack, a dě*ky!" a teď na sebe kydají špínu, nebylo by to poprvé ani naposled co se něco podobného přihodilo
            • Kolik lidí poznalo Bendra Bending Rodrigueze? "uděláme si vlastní mod a bude tam blackjack, a dě*ky!"
            • Ale toto naprosto chápu. Narážím však na konkrétní část jeho textu: "možna delal machry na facebooku aby zbalil holky, nebo v tom modu byl nejakej virus, nebo to byl černoch nebo aziat". Věta říká, býti asiatem anebo černochem je stejné, jako machrovat na FB anebo dávat do modifikací viry.
            • presne, takovou nenavist od komunity co se tady popisuje jsem ješte nezažil ani neslyšel, možna za tím neco bylo
    • když za něco zaplatím, mám právo za svoje peníze očekávat kvalitu, když něco dostanu zadarmo, mám právo leda tak držet hubu, není to tak složité jak to vypadá *3*
      • jak se říká, za dobrotu do xichtu ti naplivaj *1* člověk když dostane něco zadarmo bude nadávat vždycky, když za to zaplatí drží hubu, aby každej nevěděl jakej to je kret-n *13*
      • Ristoro
        Řekněme v případě nějakých chyb podat rozumný feedback a ne kritizovat autora. Poděkovat za práci, popřípadě sdělit, co by příště mohl udělat lépe.
      • flash789
        hele ani ne, když si koupis na humble bundle pet her za dolar, tak je financni otázka tak miziva ze je to vlastne zadarmo..a i tak se najde spousta tech co na ty hry dokazi drzkovat od rana do vecera. Staci jen pochopit ze plno lidem je uplne jedno jestli za něco plati nebo to je zadarmo, a proste drzkovat budou, uz jsou holt takovi..obvzlast na netu. Chtel jsme tim rict ze me vůbec neprekvapuje ze to ten moder z nejakeho duvodu schytal, naopak dalo se to cekat..divne by spis bylo kdyby mu vsichnu dekovali)
      • Jack1947
        Držet hubu ne ale krotit se ve svých výlevech, hlavně myslet na to že ten člověk z toho nic nemá a dělá to pro nevděčné zmetky... to bych se taky naštval.
        • flash789
          a clovek by řekl ze jde hlavne o proste lidske chovani...ale ono ne..jak jsou v tom prachy tak to prrrr..to je jina...:)
          • samozřejmě, říká se tomu elementární lidská slušnost, aspoň mě tedy maminka učila, že když mi dá někdo něco zadarmo, mám mu za to poděkovat, pokud se mi to nelíbí tak to aspoň nekomentovat, ale dnešní děti už tohle asi nevědí *7*
            • Jack1947
              Potřebovali by proštouchnout obvody, třeba by se jím rozsvítilo nakonec. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit