Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Nemuzu si pomoct, ale az na to ze mi nepadaji predmety, mi to cele pripadlo uplne jako recenze na Diablo 3 *15* *15* *15*
    • Skutečně tohle musíš napsat ? Let the flame begin...
      • fakuju naky flamy, ale Diablo 3 je neskonale nudna klikačka, nevim o cem se chces dohadovat, tam neni o cem, diablo 3 je jen o klikani nebo drzeni tlacitka mysi, vyvoj postavy je taky nulovej, predmety padaj ve velkym a sou k nicemu, protoze penize sou k nicemu, celou hru dohrajes bez toho abys chcipnul, a pak teprve zacne bitka kdy sou nepratele obtiznejsi, vo cem to je? ja chci hru dohrat jednou a ne trikrat aby to stalo za to, pritom hrat nektery postavy je uplna tragedie, hru sem koupil a lituju toho, 1čka byla nejlepsi, dvojka horsi ale aspon zabavna a trojka je nejvetsi zklamani roku 2013 pro me:((((( ale to je muj nazor a nikdo mi ho neveme
        • Bohužel to, že si to prošel jednou a neumřel ani jednou bylo už v prvním Diablu. To že tě nebaví hack and slash žánr je už jiná, měl si kouknout na videa a pak kupovat..
  • Keyz
    Skutečně existují hry u kterých si člověk řekne, že to prostě nemá cenu mít ani zdarma. Jako dárek anebo i někde stáhnout.

    Neskutečný...
  • Čudujem sa že vám to nenapadlo, ale toto je rovnaký prípad ako Dungeon Siege 3. Jednoducho totálne zničenie značky konzolami.
    • přesně tak..ale pozor ona ti ta konzolová svoloč ještě s hrdostí oznámí že ZA TO PŘECE PLATÍ a proto jim tyhle naprosto nepovedené hry stále a dokola vydávají.... To já na PC platím za hry taky ale právě díky PC platformě a velkému portfoliu her nemusím kupovat každou blbost co výjde abych měl vůbec co hrát....
    • Ono už i Sacred 2 bylo lehce postižené konzolema...
  • flash789
    za totalni zniceni znacky kterou jsem mel rad by to mělo dostat 1/10, a lidem který tohle dopustily bych do konce života zakazal delat hry...pff..skoda se rozcilovat..
    • Ristoro
      Ale tohle mi hlava nebere. Co si proboha mysleli? To tam nemají game testery? Co je na té hře zábavného? Pochopím kdyby to byla indie hra a udělal by ji 1 člověk a stálo by to 200, ale tohle je prostě moc.
  • Ristoro
    Opět se tu řeší jméno hry. I kdyby se to jmenovalo Blbá rubačka 3, ta hra je prostě špatná. Já bych dal možná i 3/10. Lineární jako svině, žádné pořádné skilly, žádný loot, žádné komba, nic. A ta cena na Steamu, to je výsměch. Neřeším jestli je to Sacred nebo ne, použili jen jméno této série.
  • Diablo forever!
  • Nevím zda hraju DS3 nebo Sacred 3 :) Oboje nemá nic společnýho s původní hrou. Jenom název.
  • Je to škoda, jak tahle série dopadla a přitom jednička nebyla vůbec špatná hra. Mám takový tušení, že třetí Risen dopadne podobně.
    Jak to vidím já, tak jestli hrát nějakou klikací rubačku tak sáhnout po Diablu 3: RoS a nebo jestli je libo něco víc RPG tak určitě Divinity - Original Sin.
    • Ristoro
      ARPG určitě Diablo. Divinity mám teď rozehrané cca hodinu, zatím paráda, ale ty dialogy mě vůbec nebaví :/. Příběh vypadá na klišé. Zlepší se to pak? Tahový systém je klasika, takže bomba, vzpomněl jsem si na starý dobrý Fallout.
      • Divinity pribeh je taky divny. Aj klise aj napinavy a zaroven aj kopa humoru. Mna to zatial drzi ako kliest uz mam odohranych vyse 100 hodin a nemozem sa od toho skoro dostat.
  • No, sem rad, ze sem se ovladl a nekoupil to v predprodeji na steamu.
  • tak mne opravte ale kolik abilit jste používali v diablu 2? pokud se nepletu tak jen jednu nebo možná dve. build byl skopirovan z netu a hry se maji hrat pro zabavu, ne pro honbu za gearem.
    • Ristoro
      Jenže to je ta zábava, ta "honba za gearem" a zlepšování postavy, o tom RPGčka prostě jsou. A pokud kopíruješ buildy z netu, je to tvoje věc, nechápu každého, kdo to dělá, jaký to má pak smysl hrát, když si člověk sám nezakombinuje a nevyzkouší?
    • Ja teda nevim jak ty, ale ja si v D2 nabindoval skilly a v prubehu boje jsem si je prepinal na klavesnici a podle toho jel. Nahazel napriklad moby, neco jsem freeznul nebo vyuzival skilly podle toho zda se jednalo o single target nebo vice mobu a pripadne podle elementu, na ktery byli odolny.. Sacred 3 je neskutecne nudna hra, ktera ani D2 nesaha ani po kotniky.
      Sacred 3
      1) Uzavreny svet - tunel boje, ktere vas nepusti dal dokud nezabijete vsechny moby
      2) Zadny poradny skill tree (kdyz to porovnam s D2)
      3) Zadnej equip, na kterem by se dalo stavet
      4) Zadne staty, na kterych by se dalo stavet

      Ve vysledku je to jen cista rubanice bez nejakeho zasadniho cile. Takze osobne si myslim, ze hodnoceni games.cz 4/10 je max kolik bych teto hre dal.
    • To zalezelo na buildu...
    • A prave zabava ve hre nebyla, protoze system statu byl primitivni a wow like, dropy staly za chuja a dominovala tomu nutnost nakupovat z aukce nebo mit naprd gear, talenty zadny nebyly, buildy byly primitivni a kazdej mohl respecnout na fsecko.
      Fakt Funny.
      (a jako bonus nerfy 24/7)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit