Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opäť jedna "hra", ktorá potvrdzuje pravidlo nekupuj nič dopredu. Ale nepochopím prečo sa tvorcovia hry rozhodli ísť touto cestou? Prečo nevytvorili dôstojné akčné RPG? Veď aj Maďari s Van Helsingom dokázali, že sa dá vyrobiť dôstojné, zábavné aRPG. Žeby nedostatok peňazí, času, nechuť?
    • Johnny
      protože je to studio o kterym sem nikdy neslyšel, a asi viděli jejci děti jak hrajou nějaky hry na ajfounu tak si řekli že udělat jen bezduchou konzoloidní rubačku bude asi dobrej nápad...
    • Tomu sa hovorí obchodné termíny. čas sú peniaze. Takže na kvalitu mnohých hier zabudni.
      • kickasl
        To je blbost. Z obchodního hlediska se ti nevyplatí udělat špatnou hru, pokud to neni poslední hra co se chystáš vydat. "Blablabla CoD...." CoD JE kvalitní (taky už v tom maj praxi :)) v tom smyslu, že je to dělaný jako akce bez hlubšího přemýšlení. To je účel. To neznačí blbou hru.
        • v cod mas nejaky skily a inventar? oh wait...
    • protože chteli byt inovativni a akčnich rpg je na trhu habadej
  • BoB.2
    Trochu přísná recenze ale tohle prostě Sacred není ,ale zas tak špatná hra taky ne za mě 6/10.
    • Diablo 3 taky nebylo ani Diablo ani dobra hra a lidi to zrali a hypovali. *5*
      • Ale Diablo 3 melo aspon prvky, ktere hru porad drzeli v urcitych mezich a zustalo to Diablem. Navic po patchi 2.0 se z Diabla stala dobra hra.
    • tomocz
      o to právě asi jde - že to Sacred je, i když není. Kdyby se to jmenovalo nějak jinak, tak by k tomu lidi třeba tak kritický nebyli, páč by neočekávali to, co očekávali od pokračování Sacredu...
  • Lotr
    S recenzí víceméně souhlasím ale přiznejme si jedno. Co se týká RPG prvků je na tom stejně jako Diablo 3.
    • nighters
      Asi jsi nehrál Diablo 3 nebo Sacred 3 a nebo máš malé IQ na to aby jsi poznal rozdíly.
      • Lotr
        Aha takže když vám dá hra na vybranou z několika skillů je v tom rozdíl když si je můžete za herní měnu rovnou koupit.
        D3 je co se týká RPG prvků osekaný jak se dá.
        • RoS prece jenom ten rozvoj postavy trochu rozsiril...
          • Lotr
            Nesoudím nehrál jsem.
            Ono to je v zásadě irelevantní. Porovnávám D3 při vydání se Sacred 3 při vydání.
    • Ronox
      Diablo 3 má oproti tomuhle deep rpg systém jako svin*. Tohle je vyloženě vtip, kterej možná zabaví fakt v coopu, když si s kámošema uděláš slezinu, ale i tak bych šáhl spíš po tom diablu nebo gears of war atd.
  • roucka94
    pripomina mi to eternity warrior na mobily ale i tam je inventar a skill tree :D kazdopadne je to celkem plivnuti do tvare fanouskum predchozich dilu
  • Steam recenzie hovoria za vsetko. Hraci chcu s5 svoje peniaze... Toto ja ale nikdy nepochopim, ze preco musia niektore dobre znacky znicit pokracovanim. Pokracovanm, ktore ani netreba.
    • Keď ti ho netreba, tak to nehraj, nezaujmaj sa o to a tvoj vesmír ostane v rovnováhe *3*
  • prudislav
    njn gauntletovskej spinoff vydanej jako sequel :-( Spíš se to mělo jmenovat Scred Citadel 2! A ještě k tomu je to předražený - to už radši těch 50e dam kusu původních vývojářů z Ascaronu a Teamu2 co dělaj Unbended (v podstatě to co měla být Sacred 3 kdyby byla v rukou původních vývojářů ) http://www.unbended.zone/en/
  • Strašné, těšil jsem se na pokračování RPG (S2), u kterého jsem proseděl desítky hodin. Když jsem zapl S3, zděšení a hnus.

    Po pěti minutách papa *10*
  • WoW to je bída..zlatá 1
    • kickasl
      Chvíli jsem na tvůj komentář čuměl. Možná by bylo lepší psát "wow" (na začátku věty "Wow") nebo aspoň WOW. Minimálně já si pod WoW představím World of Warcraft, a protože jsme na herním webu asi nebudu sám.
      • WoW..:) nějak jsem se zapomněl podívat do pravidel herního pravopisu..:)
        • kickasl
          Cože?! Styď se! Hanba! Být tebou radši se du oběsit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit