Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Mrkněte na http://www.heroes-centrum.com/
    jsou tam první libový screenshoty za hry a pár dalších novinek.
  • doufam že trochu vybalansují obtiznost, VI byla mistama nehratelna.
    • To bych uplne nerekl, jen to proste byl misty koridor jak prase *1* . U nekolika misi jsem jenom pretacel dny, abych nabral armadu, protoze jsem na to sel ze spatne strany a nasel protivnika moc brzo.
    • fallanga
      Nehratelná bych neřekl. Byla dost těžká, ale nehratelná ne. H5 byl občas dost těžký. například kampaň za peklo, kde měli elfové 4x větší armádu než já. Nehratelné.
    • Asharak
      Asi tak, když na mě najel borec s kentaurama v misi za nemrtvé *10*
      • tomocz
        nemrtvý byli docela pohoda... tam stačilo dycky postavit ten křísící barák a pak když ti náhodou někdo vymlátil armádu, tak sis jí hned zase oživil... což on nemohl :D
  • BoB.2
    Prostě předělejte komplet třetí díl, vemte něco z pětek a taky něco málo z šestek a ve finále to hlavně celí nep**erte.
  • Další Heroes? Sem s nimi.Hrál jsem všechny díly, nejvíce mě bavily Heroes III a po nich asi poslední šestý díl. Zatím co 3ky hraju pořád, šestku už asi nezapnu. Důvod je jednoduchý RMG (random map generator). Pokud nebude v sedmém díle, hodně mě to zklame. Šestku jsem si koupil hned jak vyšla a s rmg jsem počítal (už před koupí jsem věděl, ale byly náznaky, že by snad časem mohl být). Singleplayer nehraju. Heroes jsou pro mě synonymum pro hot seat a v šestém díle byle těch mp map vážně málo. Všechny už mám prolezlé a generovat nemůžu. Veliká škoda, celý šestý díl to hodně pohřbilo.tak doufám u sedmičky v nápravu. Myslím, že rmg prostě k Heroesům patří.
  • RangerCZ
    Nádherná hudba od Two steps from hell (Kdyby někdo nevěděl, je to Protectors of the earth)

    Ale na toto to nemá :)
    https://www.youtube.com/watch?v=7hbaNfHToT8
  • Krescz
    vratte nam cerne draky do chaosu a vubec chce to uplne nove frakce a nebo rovnou udelejte remaster 3 dilu *15*
    • RangerCZ
      Mohli by nechat stejné modely postav a hodit to do 3D
    • fallanga
      Tak, pokud to vyhraje Fortress, tak se to dá považovat za novou frakci, protože trpaslíci byli jenom v DLC pro 5. díl.
      • Krescz
        ja pro nej hlasoval tak doufam, ze bude mit dost hlasu....chce to svezi vitr
        • fallanga
          Také jsem pro něj hlasoval. Elfové byli prakticky všude, ale trpaslíci tu byli jenom jednou.
          • Já jsem dneska ráno hlasoval pro elfy a měli 67% hlasu, neveřím tomu že to trpaslíci vyhrajou, budou prostě až v DLC
            • fallanga
              Včera měli elfové 70%. Ale také si myslím, že to vyhrají, protože elfové jsou celkově nejoblíbenější rasa.
  • Šestka byla IMHO velmi dobrý díl a mohl být ještě lepší, kdyby se Ubisoft choval k Black Hole trochu "etičtěji". Snad bude Limbic otrlejší a přežije obětí velkého bratra.
    Každopádně mě celkem překvapilo, že značka Might and Magic nevydělá Ubisoftu ani tolik, aby mu stála za zveřejnění v meziročních statistikách.
  • Vitekb
    Jdi domů Ivane, čeká tě Nataša.
  • tomocz
    Šestky nebyly špatný, ale štve mě, jak je to jinej svět než 2,3 a 4, takže ta atmosféra je fuč a obludky a hrady se taky dost liší... co bych dal za návrat ke trojce, klidně i v podobným stylu grafiky jen HD a stejnou hudbou... :/
    • Johnny
      stáhni si HD pro Heroes 3
      • tomocz
        budu muset :)
    • Asharak
      Pokud chceš Heroes 3 (2/4), hrej heroes 3 (2/4). -_-
      • fallanga
        Toť pravda. Radši zkusit nové věci, než pořád kopírovat třetí díl a ani jedna z těch kopií by to stejně H3 nepřekonala.
  • Zerathus
    Hele Ivan! *12* jinak natěšenost Homam je moje nejoblíbenější tahovka takže sem s tím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit