Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedna věc: ubrat na tom pražáckém nářečí, děkuji
    • Přesně, nic proti Grygarovi, ale ta jeho mluva je nejhorší z celé redakce.
      • U ostatních to totiž působí nenuceně.
        • I to je možné. I když to Pavlovo vzááádu, mi tak někdy leze krkem. Opět nic ve zlém *5*.
      • Jo, spisovnější čeština by neškodila...
  • dr.gonzo
    pekne za me spokojenost,snad vam to vydrzi,protoze podobnych poradu uz bylo docela dost a zadny se nedockal 5 dilu.jinak na games bych uvital vic videi,vic videorecenzi a proste by bylo super kdyby jste navazali na level tv,
  • ucho
    za mě dobrý. a navíc počítám, že se to časem bude zlepšovat. určitě to přitáhne nové návštěvníky.
  • Koncept, dobrý, stopáž tak takorát. Jediný problém - obecná čeština. V podcastu je to ok, v pořadu televizního formátu se záběrem na široké publikum ne. Jakožto nečechovi mi to trhá uši, zapracujte na tom.
  • misho8723
    Tak áno, pár chýb by sa našlo ale zatiaľ to vyzerá sľubne.. ale inak, čo je to vlastne ten Stream.cz ? Iba teraz som to objavil, vidím tam pár relácií či čo, niektoré aj dosť dobré (slávne dni, katastrofy, športové okamžiky), ale prečo som o tomto doteraz nikdy nepočul?
    • Miserius
      Tak je to hlavně českej web, taky bych nevěděl o nějakym slovenskym "Streamu"... Ale slavne dny jsou supr :)
      • misho8723
        Tak jasne, ale ja chodím na české stránky a dosť ich poznám, ale o Stream.cz som nikde nikdy nevidel dačo napísané alebo spomenuté.. ale fajn stránka a to fakt kvôli tým slávnym dňom :)
        • Stream zná v ČR snad úplně každý. Je to daný taky tím, že se v ČR ještě pořád hodně používá k vyhledávání seznam.cz, což je služba, která tu kupodivu umí soupeřit i s googlem a právě na seznamu jsou hodně viditelné odkazy na službu stream.cz. *3*
          • Miserius
            Seznam že muže soupeřit s Googlem? Ty jsi taky něco *1*
            • MickeyMutant
              Miserius: Na faktech, to je ta nejlepší droga.
            • Tilwaen
              Miseriusi, Ty se tomu směješ, ale ono to tak u části starší generace opravdu je. Je to zakořeněné z dob, kdy nadneseně platilo internet = seznam.cz, a na spoustě kurzů počítačové gramotnosti pro starší ročníky je seznam první webovou stránkou, se kterou se ti lidé seznámí (a také jedinou, kterou kdy budou potřebovat).
            • Miserius
              To myslíš vážně? Nějakej českej vyhledávač s Googlem? Na čem to jedete?
            • Thorar
              U nás, bavíme se u nás v ČR.
  • gimus
    Paráda, jen tak dál, těším se na další pořady :-)
  • Nebudeme si nic nalhávat neumíte to před kamerou. Je to celé takové nucené, amatérské..
  • Adam_M
    haters gonna hate… Kluci skvělá práce už tak děláte dost věcí a čas máte vytížený a to že rozbíháte další věc a že je to zrovna Games TV (ha už jsem chtěl psát Level TV) je vážně super. Jen tak dál!
  • zdeeneek
    Mam z toho silne rozpacity pocity. Na jedne strane fandim snaze udelat herni porad, na druhe strane mi vrta hlavou pro koho je urcen? Divinity je hra stara cca 2 mesice, kazdy kdo se o hry trochu zajima uz na ni recenzi cetl, videl vas letsplay. A ted ma moznost se o ni dozvedet jeste jednou na streamu - otazkou je proc (zadny novy informace jsem nezaznamenal).
    Jsem zvedavej jakym smerem se budou ubirat dalsi dily, ale pokud budou v podobnym stylu - recyklovani staryho (neaktualniho) obsahu, tak to nebude nic pro me.
    Uvital bych vic aktualnich informaci zamerenych treba na ceskou scenu - za chvili vychazi The Keep od ceskyho Cinemaxu, Macuru znate a objevuje se casto i v podcastech, tak proc se o te hre nezminit treba v gamesTV?
  • Strašné... Mikoláš Tuček se bude asi smát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit