Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pepinator
    Na druhou stranu bych ale podotkl, že GTA IV bylo pořádně hratelné skoro půl roku po vydání na PC. Jestli 5. díl vyjde až v lednu, ale bude hned perfektně hratelnej, tak s odkladem nemám problém.
  • Kozy
    Muhahahaha

    Tady bude veselo.
  • Prachy vládnou světu.. no co se dá dělat, čekání se protahuje do ledna :-(
  • A dost! To uz Rockstar prehnal, tohle melo byt prvni GTA co bych si na PC koupil a oni ho zas odlozi?!? Nechcete penize, tak je taky nedostanete.
    • CrocoRay
      No ty Rockstary asi opravdu nějak moc neovlivníš, jak se tady zmiňují ostatní, ale to je v pořádku. Jen nechápu, proč tě ten odklad štve, že bys předtím zaplatil a kvůli odložení nezaplatíš. Radši budu mít hru později a dobře optimalizovanou bez bugů než dříve a čekat na patche.
    • spoock
      jako by je jeden PCčkář vythl
      • věř tomu že těch pcčkářů bude rozhodně víc :D
        • Jako by jim těch pár tisíc PC hráčů vadilo. Už mají miliony z prodeje na Xbox 360 a PS3.
    • Vlasta3000
      V RS si už trhaj vlasy *1*
    • Pepinator
      "prvni GTA co bych si na PC koupil" ? *1* To jsi teda rebel... *7*
  • Loool, jak to na PC zase odložili,to už je výsměch.Ta hra vyšla v září 2013 a na PC se dostane v roce 2015? To je asi rekord ne?
  • rušim předobjednávku a radši to stáhnu !! R* mě teda pěkně se*ou !!
    • Chtělo by to pořádnou ochranu pro počítače, něco co by hru za každou cenu znemožnilo hrát. Neříkám a neobvinuji všechny počítačové hráče, ale ti kteří protestují jak malé děti a narovinu píší jak si hru stahnou, tak kvůli těm by to chtělo přísnější ochrany, ikdyž to pak schytají i ti normální.......... Proti normálním hráčum nic nemám, patřím mezi ně.. Já věřím tomu že se ve studiu snaží PC verzi optimalizovat jak nejlépe dovedou, graficky hra bude určitě také o něco lepší než konzolová. Tohle je můj názor a za tím si stojím.
    • spoock
      jeden z důvodů, proč jsou jim PCčkáři u ...
      • To snad nemůžeš myslet vážně. :D Já zapomněl, pirátí se jenom na PC. Jde ale taky o to, že chovat se ke svým zákazníkům slušně, nenapadne všechny to stahovat. Já hry často stahuju, ale u Zaklínače mi to prostě přijde blbé a asi bych se za sebe styděl, stejně tak u Kingdom Come. Já strašně rád podporuju společnosti, které si to podle mě zaslouží. No vzhledem k tomu jak se Rockstar chová ke svým fanouškům na PC (Kde mimochodem GTA vzniklo), necítil bych se špatně za stažení jejich produktu. A to ještě neberu v potaz jak vypadalo GTA IV na PC a s jakým opožděním vyšlo.
        • jak říkáš, nedělá mi problém koupí finančně podpořit firmu která si to zaslouží a chová se slušně k zákazníkům.. už dávno sem skončil z EA, teda asi kromě FIFY.. a asi se kní přidá i R* které mělo tu drzost na ofic. stánkách tvrdit že k žádném odkladu nedošlo a pár dní na to říct že PC verze vyjde až v lednu.
      • dělaj si to sami..
    • Přesně tak, potom to sosnu z uložto.
      • chtěl sem jim ty prachy dát ale tohle už fakt pos*ali !!
  • Takze klasika R* zdime co to da na hrace sere hlavne aby na tom co nejvic trhli. Pocitaj s tim ze nekteri to nevydrzi a koupi drazsi konzolovou verzi a pak kvuli modum lepsi grafice koupi jeste PC... vycuranci
  • Keď o PC verzií nepadlo ani slovo, čo znamená ten nadpis "Nová verze GTA V vyjde na konzole v listopadu, PC se dočká až příští rok"?
    • Ta zpráva byla zřejmě přidána až po zveřejnění článku.
  • XorxoxTalarius
    Hmm, GTA V budou na PC tak dlouho odkladat az o nej nikdo nebude mit zajem :D
    • Leonidasss
      To by musely vycházet konkurence schopné hry, aby opadl zájem, jenže to tak není a v nejbližší době se na tom těžko něco změní. GTA je prostě těžko překonatelný monopol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit