Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu komentáře typu "platit za 2 roky starou hru...*", to co vyšlo před rokem na staré konzole byla jen placená beta/demo, aby vydělali na vývoj plnohodnotné hry.

    Mimochodem, celá mapa je dělaná znovu, taktéž každý model, každá textura, animace.. všechny vozidla mají detailní interiér a to hlavní, Pohled z první osoby :)

    Nezbývá mi než poděkovat těm, kteří zaplatili za nedodělanou Betu, díky takovým se k nám dostane kvalitní produkt :)

    *od kdy jsou 2 měsíce 2 roky?
  • No to mě teda štvou, těšil jsem se, jak budu mít o vánocích luxusní pařbu. *13*
  • uzivatel1982
    No já si jí pořídím i když jsem jí dohrál na ps3ce. Nová grafika bude příjemný důvod proč si to znovu projít. Pro mně jsou Rockstar firma, na kterou je co se kvality obsahu snad největší spoleh na trhu a klidně jim přispěji plnou cenu hry na jejich ferrari a další tituly;). Rád bych si v budoucnu zahrál třeba RDR2.
  • Vážené děti, nikdo vás nenutí GTA V kupovat.
    A tvůrce hry má právo ji vydat, kdy uzná za vhodné.
    Jestli je pro vás hra za dva roky stará a nehratelná, nebyla pro vás hratelná ani v den vydání na PS3/X360.
    • a my, hráči, zase máme možnost si hru kdykoliv beztrestně stáhnout, vesmírné jin a jang je tedy v rovnováze a všichni jsou spokojení *4*
      • kennyB
        To se pak ale nesmíš divit, když někdo nechce hry na pc vydávat jen kvůli takovejm, kteří si hru raději stáhnou, než by si jí koupili. Fakt nechápu, jak tady můžete psát: koupit si 2 roky starou hru za plnou cenu??? Nikdy *8* Holt některejm lidem se člověk nezavděčí *7*
        • tak já ti nevim, Rockstar na PC jebe, GTA IV vydali ve skoro nehratelnym stavu, furt nějaký odklady proti konzolím, cpou ti pitomej Rockstar Social Club, jedno staré lidové moudro říká "jebeš ty na mě, jebu já na tebe"
          • Takze cely humbuk a petice o vydani na PC byly vlastne proto, aby si to PC hraci mohli ukrast. :)
  • Rockstar...vsadím se že PC verze zas bude muset mít tucet patchů aby se to dalo hrát. 2 Roky stará hra za plnou cenu mimochodem pro nás? Ne děkuji, již nemám zájem. Raději zůstanu u Metal Gear Rising a u Saints Row IV.
    • Just Cause 2 multiplayer pro 2000 hráčů je taky fakt hlína *1*
  • jasne ,cez skuskove preco nie
  • :D 2 roky stará hra za plnou cenu, proč ne.
    • R* ukazuje PC hráčům že jsou jedničky: www.grandtheftautov.cz/pc-gtav.htm
    • GTA IV je nejlépe hodnocená hra posledních 10 let. GTA V je nejprodávanějšíí hrou na současné konzole a hodnocení velmi podobné. Ta hra by se prodávala i za 3000,-.
    • GTA5 bude mít plno vylepšení oproti hře z minulého roku, nejen grafické. V tomhle případě to pro PC hráče je nová hra, kupujte ať pak znova nebrečíte u GTA6, nebo dalšího dílu Red Dead Redemption.
      • ano bude mit plno vylepseni ale rozhodne ty vylepseni nejsou velikosti puvodnihy tedy nedostanete 2x vic R* nemusel udelat 2x vic prace pro tuhle verzi GTA V se mu jiz davno zaplatilo je to jen zdimacka penez vyzdimaj hrace co to da uz jen to jak odlozili PC verzi chteji to vyzdimat domrte bezohledu na to jak to vnimaji zakaznici hlavne ze akcionari vydelaji nejvic *11*
        • Kdybys na stredni skole daval pozor, tak bys vedel, ze kupujici vzdy ocekava co nejnizsi cenu za co nejvice zbozi a prodavajici pravy opak. To je naprosto normalni stav a rozhodne to neni nic spatneho. Neni vubec podstatne kolik se do toho vlozi prace. Nazyvat to zdimanim penez je naprosto mimo realitu. Je to jedna z klicovych poucek ekonomie.
          • promne zamne at si treba prodavaj jednu hru za 10tisic, ale at nebrecej ze to lidi nekupujou a radsi stahujou, nabidka vs. poptavka to je jednoduche, ale pocit ze ja prodavam hru za tolik a tolik a lidi to nekupujou tak mne okradaj je na presdrzku! A kdys chces bejt spravedlivy Mirek Dusin, ze kdyz si to nekoupis tak to nehrajes OK pak taky prachy na ktere jsem musel odvest svuj kus prace vymenim z nekym za jeho kus prace a jestli toho proda 60milionu kopii pak se jeho dil prace rovna stravenemu casu a usili / pocet kopii, jinak zase OKRADA on mne!!! kapisto?
            • Ne. Precetl jsem si to 3x a porad nechapu, co chces rict. :)
  • GTA5 má už dávno vyděláno, proto hodit bobek na PC zloděje, ať se naučí taky platit za hry, jinak jejich brekot po podpoře herních studií her na PC nepřestane. Už si to tragédi konečně uvědomte!!! Kupování her má budoucnost!!!
  • Asi si budeme muset zvyknout na to, že Rockstar bude s pc komunitou pořád jen vyjebávat. Už mě to docela štve.
  • ... i kdyby to mělo vyjít ke konci roku 2015 je mi to celkem jedno, ale tak si říkám, že na GTA5 asi masivně Take Two dost vydělá :D když to prodává ve třech vlnách ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit