Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U GTA 5 mi tento pohled přijde docela zbytečný. u auta fajn, ale u chození? blbost.
    • Když si budeš chtít v klidu prohlédnout v garáži své nadupané sporťáky, přijde vhod. Alá TDU 2.
      • Ano, v GTA5 a její mizerné grafice (modely aut rozhodně nejsou nic úžasného) si budu prohlížet auta.
  • To by vyřešily módy...
    • next gen jsou hlavne konzole a tam je jakykoli zasah do softwaru nebo nedej boze hardwaru trestan smrti.

      Neco jako apple, zakaznici jsou tak tupe ovce ze to radsi vse zakazem nez porad resit stiznosti blbu jako GGG ze si modama dodelali savy....
      • Tohle samozřejmě vím, ale teď mluvím spíš jako PCčkář. Konzole mě nezajímají. *15*
        • species
          Ja si snad myslim ze nekdo uz udelal i first person mod na ps3 ne? :D

          edit - http://www.youtube.com/watch?v=fBdXbRIWgZw

          aha tak jen "glitch"
  • TubewayArmy
    Pro zájemce tady je screenshot té stránky

    http://i.imgur.com/3rY4ohW.jpg
  • Jediný navíc, co od PC portu vyžaduju, je stabilní framerate 60fps.
    • to aby si zacal setrit na nove PC, 60 FPS na ultra neda hocico, ved vieme ako "optimalizovane" byvaju porty z konzoli
      • 970ka to jisti
  • http://www.youtube.com/watch?v=Cd2fzhAn4a0
  • species
    Boze at je to klidne RTS, hlavne at uz to do riti vydaj na PC.......
    • neboj, dockame se.... v lednu to zas odlozej a pocitam ze v listopadu pristiho roku to vyjde i na pc!

      Konzolisti? Zavidim vam
      • Však až bude, tak bude. Hlavně mě zajímá, jak se to zaplatí.
        • zaplatil to uz plebs z konzoli, zaplati to znovu plebs z next genu.

          Pc hraci maji mozek
          • Jako PC hráč říkám, že nemají. Jen mizivý procento, kam spadám já. Ale je pravda, že mají možnosti, kterých jako zástupce svý komunity využívám a u GTA, až se uvolní, plně využiju taky (aneb Johó a peníze na důležitější věci), což je třeba přiznat, a proto mě zaráží kdo to teda zaplatí. Sice kolegové z konzolí můžou být považování za různý ty narážečky o podřadnosti a podobný výpichy jistých klávesnicových onanistů, ale pravdou je, že po té finanční otázce se jim nic vytknout nedá, čímž je jejich vrstva mnohme sympatičtější (zvlášť pro kravaty). Jenže většina znich si svoje v případě GTA 5 už zaplatila a pochybuju, že všichni budou kupovat znovu i na novější konzole. A od nás PC hráčů se toho moc očekávat po téhle stránce opravdu nedá, takže problematika zaplacení portu na PC zůstává. Aby se na nás R* do budoucna už nevykašlal úplně, víš co.
            • sem s tim celkem smirenej :) Uz tak zivime 300tisic cikanu, jeden he/he navic uz se strati ;)
            • Musíš se s tím smířit. Třeba uděláš dobrej skutek a odkoupíš pár kusů i za mě, aby se vykompenzovalo. PC mistři vpřed.... se stahováním..
            • species
              Rikam, to jako rict ze nemusis kupovat jidlo pac "vyhodou" Tesca v tvym okoli je ze nema kamery takze to muzes krast.

              Prijde ti to ok?

              Jak se neda nic delat? tak ty hry nehraj ne kdyz na ne nemas penize?

              Jinak sorry ale kladna recenze tve vlastni osobnosti tebou sama bude vzdy pusobit arogantne a egoisticky.


              Opet, nechci te urazet ale clovek jako ty se mi vubec nelibi, zlodej a jeste je na to hrdy.
            • Co bych se nechlubil. Jsem Pcčkář? Jsem, takže jisté možnosti, co nám tato velkolepá platforma volně nabízí prostě využívat budu. A hrát si chci, takže GTA sosákem a prachy zůstanou na podstatný věci. Což je politika, která se prostě vyplácí. Zvlášť na PC. Přes deptající morální barikády se nějak dostanu. Autorů hry je mi líto, ale nedá se nic dělat...

              PS: To není ego, to je upřímná a střízlivá recenze mé osobnosti. Vidíš tam tu nuanci. Mozek, kolego, mozek to chce...
            • species
              Ono to vetsinou funguje tak ze kdyz na ten konicek nemas prachy tak ho proste neprovozujes :)

              Nechci te nijak urazit, ale tak se tim alespon takhle verejne nechlub ne?

              To je jako rict ze ty si jidlo kupovat nemusis pac u vas v Tescu nemaj kamery takze to tam muzes v klidu krast.

              ps.: libi se mi ta tvoje veta "lidi s mozkem je fact malo, ja mezi ne spadam", tvoje ego mi tece z monitoru
          • species
            Asi krmim trola ale z tvych "nazoru" je mi smutno....

            Delas bohuzel ostudu nejen sobe ale i nam ostatnim PCckarum
  • WhySoSad
    Pro atmosféru by to bylo obrovský plus :) Když mám možnost, tak vždycky hraju first person, člověk se do toho světa vždycky tak nějak líp ponoří *4*
  • owny
    proč se tomu pořád říká next-gen, když už ty "nové" konzole jsou na trhu skoro rok?
    • Myslím, že "current-gen" by znělo jako ještě větší kktina :D
    • PS4 = NEXT-GEN
      PS3 = OLD-GEN
      PS = PREHISTORIC-GEN

      neboj do 10 ti let možná oznámí POST-APO-GEN *1*
      • kennyB
        Post-apo asi těžko někdo oznámí *3*
    • to je pro ty kteří si zapomněli vyndat hlavu z té své zadele . Tak až jí vyndají aby byli v obraze
    • protože to vyjde na PC *3*
    • XorxoxTalarius
      Protoze rozlisovat to jako Current-old-gen a old-last-gen neni dostatecne PR cool
    • TubewayArmy
      Hlasuji pro "New Gen"
    • Mart9
      Protože next-genem je myšleno hlavně PC.
      • species
        No tak to tezko, pochybuju ze by rockstar jakkoli myslel na PC hrace...

        ale ty chces zase jen prudit vid?
        • Mart9
          Pravda, byla to past na konzolisty. Gratuluju ti, už se houpeš hlavou dolů. Ostatní chválím, čekal jsem horší odezvu.
          • species
            no vis ja jsem asi holt zvykly na jinou uroven trolleni nez "haha ja sem predstiral ze sem blb a vy ste uverili ze sem blb!! trololol 10/10 masta trolla" ..... nevim no.... dobre ty!
      • No ty p*čo...
    • Tak zní to tak nějak více cool
  • Už aby to bylo... ale stejně, když si vzpomenu na tu naivitu, kdy se hlásalo, že GTA V nevyjde na Next Gen a někteří tomu opravdu věřili. *1*
    • tak kazdej rozumnej clovek vedel ze R* se jen snazi vyzdimat z toho co nejvic to jen naivni konzoovce necekali a porizovali oldgenverze a ted si mnoho z nich koupi tu samou hru jeste jednou *1*
      • kennyB
        Zatímco pc elita pořád hov.o, co??? To jednoho nas.re *1*
        • species
          jo no :D nas*ere :D nevim co jinyho na to rict :D ma pravdu kluk
          • Ani ne radši si počkám než hrát nedodělek *11*
        • tak hlavně, že sis užil svou GTA V beta verzi *2*
          • kennyB
            Jo, užil jsem si jí parádně *3*
      • species
        Ja znam osobne cloveka co ma ps3 verzi, bude kupovat urcite PS4 verzi a pak si jeste koupi PC aby mohl s nama hrat MP.

        Myslim ze krasna ukazka ciloveho zakaznika Rockstaru
        • to mi nedava smysl, ale kazdeho vec
  • Vrook
    To by bylo výborný. Čtyřku jsem v podstatě při řízení auta nehrál jinak než z toho "prvního pohledu", což byla v podstatě kamera na haupně. Jezdil jsem v noci pomalu po Algonquinu a poslouchal Jazz Nation Radio. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit