Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • owny
    proč se tomu pořád říká next-gen, když už ty "nové" konzole jsou na trhu skoro rok?
    • Myslím, že "current-gen" by znělo jako ještě větší kktina :D
    • PS4 = NEXT-GEN
      PS3 = OLD-GEN
      PS = PREHISTORIC-GEN

      neboj do 10 ti let možná oznámí POST-APO-GEN *1*
      • kennyB
        Post-apo asi těžko někdo oznámí *3*
    • to je pro ty kteří si zapomněli vyndat hlavu z té své zadele . Tak až jí vyndají aby byli v obraze
    • protože to vyjde na PC *3*
    • XorxoxTalarius
      Protoze rozlisovat to jako Current-old-gen a old-last-gen neni dostatecne PR cool
    • TubewayArmy
      Hlasuji pro "New Gen"
    • Mart9
      Protože next-genem je myšleno hlavně PC.
      • species
        No tak to tezko, pochybuju ze by rockstar jakkoli myslel na PC hrace...

        ale ty chces zase jen prudit vid?
        • Mart9
          Pravda, byla to past na konzolisty. Gratuluju ti, už se houpeš hlavou dolů. Ostatní chválím, čekal jsem horší odezvu.
          • species
            no vis ja jsem asi holt zvykly na jinou uroven trolleni nez "haha ja sem predstiral ze sem blb a vy ste uverili ze sem blb!! trololol 10/10 masta trolla" ..... nevim no.... dobre ty!
      • No ty p*čo...
    • Tak zní to tak nějak více cool
  • Už aby to bylo... ale stejně, když si vzpomenu na tu naivitu, kdy se hlásalo, že GTA V nevyjde na Next Gen a někteří tomu opravdu věřili. *1*
    • tak kazdej rozumnej clovek vedel ze R* se jen snazi vyzdimat z toho co nejvic to jen naivni konzoovce necekali a porizovali oldgenverze a ted si mnoho z nich koupi tu samou hru jeste jednou *1*
      • kennyB
        Zatímco pc elita pořád hov.o, co??? To jednoho nas.re *1*
        • species
          jo no :D nas*ere :D nevim co jinyho na to rict :D ma pravdu kluk
          • Ani ne radši si počkám než hrát nedodělek *11*
        • tak hlavně, že sis užil svou GTA V beta verzi *2*
          • kennyB
            Jo, užil jsem si jí parádně *3*
      • species
        Ja znam osobne cloveka co ma ps3 verzi, bude kupovat urcite PS4 verzi a pak si jeste koupi PC aby mohl s nama hrat MP.

        Myslim ze krasna ukazka ciloveho zakaznika Rockstaru
        • to mi nedava smysl, ale kazdeho vec
  • Pohled z vlastních očích mi v novějších GTA vždycky tak trochu chyběl. Bylo by to volitelné, takže není důvod tohle nepodporovat.
  • Mato1987
    Už nech len to tu konečne je :)
  • Jediný navíc, co od PC portu vyžaduju, je stabilní framerate 60fps.
    • to aby si zacal setrit na nove PC, 60 FPS na ultra neda hocico, ved vieme ako "optimalizovane" byvaju porty z konzoli
      • 970ka to jisti
  • Ale já myslím že tohle bude za to čekání na pc nejstahovanější ha všech dob :) a taky přidám želízko ohně ale ne kvůli čekaní ale nenávidím rockstar club
    • A ja ne, nestahl jsem 4ku nestahnu i toto, neb me to co? Nezajima. *5*
      • species
        Nvm no, ses tady v diskuzi u clanku exkluzivne o GTA, na to ze te to nezajima ....
        • lepší nestahovač než pirát, ale taky nevím co tu dělá. 4ku si plánuju zahrát, za necelý 3kila se vším všudy mi příjde v pohodě, ale mnohem radši mám sérii saints row, škoda že na PC nevyšla jednička. Nejlepší GTA bylo vicecity, protože mělo mimo jiné i skvělé ovládání helikoptér a letadel, což později zprasili v SA, v té době jsem neměl gamepad a na klávesnici dost hrůza
  • TubewayArmy
    Pro zájemce tady je screenshot té stránky

    http://i.imgur.com/3rY4ohW.jpg
  • Vrook
    To by bylo výborný. Čtyřku jsem v podstatě při řízení auta nehrál jinak než z toho "prvního pohledu", což byla v podstatě kamera na haupně. Jezdil jsem v noci pomalu po Algonquinu a poslouchal Jazz Nation Radio. *5*
  • Jack1947
    Už jsem to psal předtím že permanentní pohled by mi z FPS, vadil GTA by mělo mít možnost volby ale zase je to vítaná změna - GTA3 mělo i klasický TOP DOWN ala GTA1/2 což bych uvítal víc už třeba z důvodu nostalgie.

    ty brdo,bez mínusů i plusů a jinak desky atalk všecko brý jo? *4*
  • WhySoSad
    Pro atmosféru by to bylo obrovský plus :) Když mám možnost, tak vždycky hraju first person, člověk se do toho světa vždycky tak nějak líp ponoří *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit