Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blbost pro wanabbe gangsta teenagery. z toho jsem už vyrostl . dirty peasants nad tim pohoní my ostatní jdeme dál
  • Ale já myslím že tohle bude za to čekání na pc nejstahovanější ha všech dob :) a taky přidám želízko ohně ale ne kvůli čekaní ale nenávidím rockstar club
    • A ja ne, nestahl jsem 4ku nestahnu i toto, neb me to co? Nezajima. *5*
      • species
        Nvm no, ses tady v diskuzi u clanku exkluzivne o GTA, na to ze te to nezajima ....
        • lepší nestahovač než pirát, ale taky nevím co tu dělá. 4ku si plánuju zahrát, za necelý 3kila se vším všudy mi příjde v pohodě, ale mnohem radši mám sérii saints row, škoda že na PC nevyšla jednička. Nejlepší GTA bylo vicecity, protože mělo mimo jiné i skvělé ovládání helikoptér a letadel, což později zprasili v SA, v té době jsem neměl gamepad a na klávesnici dost hrůza
  • Mato1987
    Už nech len to tu konečne je :)
  • Jack1947
    Už jsem to psal předtím že permanentní pohled by mi z FPS, vadil GTA by mělo mít možnost volby ale zase je to vítaná změna - GTA3 mělo i klasický TOP DOWN ala GTA1/2 což bych uvítal víc už třeba z důvodu nostalgie.

    ty brdo,bez mínusů i plusů a jinak desky atalk všecko brý jo? *4*
  • Aspon budu mat modderi o starost menej. Len dufam ze 1st person v autach bude aj bez interieru ako v GTA:SA nie ako pri zprasenej GTA IV kde bol 1st len z kokpitu (aj to iba vdaka modderom) ktory zaberal
    3/4 vyhladu takze hrac ledva videl na cestu.
  • species
    typo
  • Zacina to davat zmysel, na pohlad z oci treba velmi dobru grafiku. Na ps3 a xbose by to vyzeralo hrozne.
  • Tak pohyb ve hře určité postavu před kamerou ale ve střílení si myslím že to bude dobrý i když mě vetšinou stačí přiblížení ale rovnou přepnutí do fp proč ne
  • Pohled z vlastních očích mi v novějších GTA vždycky tak trochu chyběl. Bylo by to volitelné, takže není důvod tohle nepodporovat.
  • Nasrat. FP pohled k GTA nepatří. Jako na půl hodinové vyzkoušení možná dobrý, ale celou hru bych tak dohrát nemohl. Nesedí to k tomu.

    Ale zvědavej na to jsem, to jo...
    • Tupino hral mozna tak San Niggeras a ted tu hazi rozumy o tom co kam patri nebo ne
      • species
        >San Niggeras :D:D

        to me poslalo do kolen :D
      • Hrál jsem všechny díly, fetno.
    • TubewayArmy
      Je to jen další funkce navíc. Nemusíš to vůbec na 1st person přepnout.
    • species
      Stejne lidi rvali kdyz GTA3 prechazelo z isometrickyho pohledu na 3rd person.... ale to ty nemuzes pamatovat
      • No ja teda nevim internet sem v te dobe jeste nemel, ale vetsina lidi v mym okoli byla s 3d GTA nadsena.
        • species
          ja mel docela brzo, docela rychlej internet :) tata do toho byl blazen
      • Pamatuju až moc dobře, harante.
        • deridon
          fotr tě vyhodil z baráku do pouště.. ale my za to nemůžem víš?
        • species
          "harant" muze byt urazka jen pro dalsiho haranta, kdybych mohl vratil bych se treba do 15ti let, velice rad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit