Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože, dokonce se tady už vyskytuje láska ke Steamu. To už je docela velká forma nerdismu. Mucinky, mucinky DRM, já tě tak zbožnuji, nádherná modrá barva, a když mě škubeš o ori, peniss mi tvrdne.
    • Steam neprinasi jen DRM ochranu ale i vyborne funkce diky kterym je Steam super

      treba Knihovna her, officialni servery, WorkShop (U Garry's Modu by to snad ani neslo), U nejakych her updaty, Steam hry muzes hrat kdekoliv kde mas internet + klienta Steam a nemusis hledat kde mas krabici s hrou ale pekne si tu hru spustis ;-)
      • Knihovnu ma i gog, servery jsou mi ukradene, MP nehraju a ted si predstav, ze hry z gogu muzes hrat i tam, kde net neni. Pane jo, to je pokrok, co? Zatimco s tim tvym uzasnym Steamem jsi po dvou tydnech v pr*eli, protoze prestane fachat offline mod.
    • Vypada to, ze te neco rozciluje ve tvem zivote. Je cas si vzit prasky a jit na chvilku ven. Nebud porad doma!
      • kez by prodavali nejake prasky proti DMR. (nejlepe matkam jeste nez porodili ty zvracence co DMR do ruznych produktu nasadili)
        • Foxtrot_cz
          Koukám, že neumíš ani správně napsat DRM. Smutné...
        • Kéž by tě matka raději polkla.
          • to by muj otec musel bejt d€ment jako ty a nevedet kam kterej konektor patri *3*
  • Steam je dobry priklad jak se z oskliveho kacatka stala fantasticka sluzba pro vsechny. V jeho zacatcich to bylo peklo a jeden z nejhorsich softwaru na PC scene (nefungujici, spatne udelane, zbytecne) a o 10 let pozdeji je to vizionarsky leader na trhu.
  • Už vidím, jak mi Steam doporučuje přes rok Battlefield Bad Company 2, i když ho mám dávno koupený na Originu.
    • A jak to má asi steam vědět, co ho máš koupený od babičky na Originu? *7*
      • To je ten problém. Steam nemůže nic vědět. Dejme tomu, že hraji simulace (které jsou myšleny vážně) a Steam mi den poté doporučí Goat Simulator. Pokud to skutečně takhle nějak bude fungovat, tak mi to moc nepomůže.
        • Foxtrot_cz
          Mluvíš tady o tom, jako by to bylo hrozně snadné naprogramovat. Víš vůbec jako všechny informace o těch hrách by se museli přidat a nějak uspořádat, aby to co říkáš fungovalo? A to už teď je Steam programátorské veledílo, které v sobě integruje spoustu různých prvků...
      • no mas pravdu, furt lepsi, nez kdyby to vedel, to by se pak mel bat...
    • Veskoslav
      A pointa?
      • Jen poukazuji na to, jak je nepříliš slibné doporučování her hráči na základě jeho historie a hodnocení. Ten systém si prostě neřekne: hraje Spintires, takže je to fetišista se slabostí pro vozy východního bloku, ale řekne má rád simulace. Ten systém se točí jen o kategoriích her. Moc tomu nevěřím.
        • Tak si u toho klikni, že na "nemám zájem" a je to vyřešeno...
    • tak si ho kup znova přes steam
  • seprah
    Je to hezký, přehledný, akorát ta barva mohla zůstat, nejsem moc fanoušek modré... ale to je jen osobní záležitost. Jinak povedená změna.
  • a vraj je PC mŕtva platforma, toto je dôkaz o opaku
    • Kto to tvrdí? Dáky miestny zatrpknutý konzolák? *6*
      • 80 milionu chudaku konzolaku, ale treba tu 100vku taky jednou daji
        • o tebe píšem, šmudlo *3*
  • vonTossis
    Steam mám opravdu rád. Je to z mého pohledu příklad moderní digitální služby.
    • MInuska jsou od torrentních žárlivců, co nemaj vlastní kreditku ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit