Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super, ted mi jeste bude Steam cpat nabidky her podle sve uchylne logiky. Nemel jsem cas to studovat, kde se to da vypnout, ale nabizelo mi to uplne kraviny, ktere mne opravdu nezajimaji. No dalsi duvod se tou zhuverilosti nezabyvat a jen ji proste spustit, jelikoz bez ni mi 99% her bohuzel nepujde.
    Nakupy tam ma stejne cenu resit jen 2x do roka pri slevach, jinak je to tak predrazene, ze nechapu, za tam nekdo nakupuje. Muze mi nekdo vysvetlit, proc ta sama vec stoji na Steamu 49.99 EUR, tedy +-1400 CZK a v normalnim kamennem obchode 499 CZK? O hovadine 1 USD = 1 EUR snad nema ani cenu se zminovat.
    • Tak pouzivaj Steam v rezime offline a nelez do obchodu, ked ti to tak strasne prekaza,pan precitliveny *7*
      A nakupuje sa na Steame len v zlavach, hru mimo lepsej zlavy kupuju len blbci, ak chces hru, ktora akurat neni v zlave na Steame, kup ju na G2A za normalne ceny.
      Problem vyrieseny...a islo to aj bez tych zbytocnych kecov okolo.
    • taky bych rekl že když odečteš naklady na nosič a obal a tisk manuálu, mela by být hra o neco levnejší
      • Spravnou odpoved najdes v odpovedi pana cukra.
        • nedávno vyšla studie, že digitální verze jsou ekologicky náročnější než fyzické. když najdu odkaz, tak ho sem dám
      • Těžko říct. Kus plastu vyjde dost možná levnějš než živit servery, obstarávat údržbu, starat se o zabezpečení, dálší vývoj Steamu atd. atd.
      • Bargud
        Co jsem slyšel a četl jsem, tak právě tohle je údajně docela pakatel - oproti přirážce za dovoz a distributora.
  • palver
    ... když už je Steam tak silný, mohl by konečně prosadit zákaz vazby prodávaných her na vlastní malware typu Rockstar Social Club, nebo UPlay.

    Když už jsem přihlášen do jedné služby, která funguje (Steam), nemám zájem se logovat ještě někam, kde to nepřináší nic jiného, než lagy a problémy...
    • A nejen to, stejne tak by mohli zaridit, aby se vsechny hry pres steam aktualizovaly. Jinak to jaksi postrada smysl, kdyz po 1/2 roce neco spustis a musis hodinu cekat, nez se to opatchuje.
      • conflig
        tak si nastav automatické aktualizace...
        • Jde o to, ze kdyz mas hru na Steamu co ma jeste treba sku.rvenej Uplay, tak se ti pres Steam nemuze aktualizovat (napr. Far Cry 3). Kdyz tu hru spustis ze Steamu, tak se ti teprve spusti ten Uplay shit, kterej si zacne tahat aktualizace teprve v te chvili. Takze to uplne zabiji vyhody Steamu (ze mas hry porad aktualni a pripraveny k hrani). Taky si myslim, ze by melo byt Valve tvrdsi a proste hry s timhle shitem na Steam nepustit a tim nutit vydavatele, at to tam necpou
  • P1trs
    Kua nevim jak se mi to podarilo ze dodnes zadny Steam ucet nemam. *1* Jako bych zil v jinem svete.
    • Mart9
      V tom pirátském.
      • Ale jako spokojenej člověk.
  • Steam je veleúspěšný, ale stejně "jsou PC hráči jen piráti, co si zásadně hry nekupují". *1*

    Hráči si hry kupují, ve velkém a moc rádi. Jen jim někdo ty hry musí rozumným způsobem prodávat. Tohle se Steamu daří.

    I PC hráč je líný a nebaví ho se patlat s cracky a různými záludnostmi okolo warezu. Věřím, že PC hráč, co už vydělává peníze, si ty hry prostě mnohdy koupí a nevydělávající hráč by si ty hry stejně nekoupil, neboť by na ně neměl. *3*
    • Bargud
      V základě souhlasím, ale já jako platící hráč se stejně musím mnohdy patlat s různými opravami daných her. Nepříjemná věc, ale člověk si po x hrách, které si musel nějak zprovoznit už zvykl *7*
  • Já jsem nadšenej, funguje to slušně a určitě to ještě budou vylepšovat, takže odhad mejch zájmů se bude jistě taky zdokonalovat. Za mě palec nahoru.
  • Kozy
    Dá se tam nějak zakázat zobrazování Explore Your Queue a Curators?
  • Ze Steamu se prichodem tisícu indie titulu stal podivny moloch.Driv si clovek vyjel treba strategicke hry a nasel pekne kousky dnes se musi proklikat hromadou bezvyznamnych strategickych hricek.Proste mi vic sedelo kdyz tam byli jen "velke hry"
    Indie mohlo byt nejak oddelene aby se jim clovek co ho nezajima nemusel zabyvat
    • Mart9
      To je bohužel všude. I na games si chceš vyhledat opravdu dobrou hru a vyběhne ti omyl jménem Hotline Miami.
  • Mato1987
    Výborný krok, steam store potreboval toto sprehľadnenie a celkové zrevidovanie, páči sa mi aj "storefront" a iné novinky, ale najmä tá veľmi šikovná novinka, ktorou sú tzv. steam správcovia teda kurátori, to len a len schvalujem, hneď som si dal follow na sterlinga, pc gamer a just good pc games a aby som sa pár krát aj zasmial tak som si zvolil aj broteam :)
  • http://i.imgur.com/BnxObHP.jpg
  • Je moznost zmenit nejak nastaveni zpatky na to co bylo pred updatem? Tim myslim hlavne to, aby mi to na hlavni strance v tom velkem okne nenabizelo nejaky blbosti o kterych si Steam mysli ze jsou "podobne hram co hrajete". Furt mi tam skace GTA 3 jen kvuli tomu, ze mam GTA SA v knihovne spolu s dalsima 80 hrama :D To me sere nejvic.. *7*
    • Morraw
      Na tom hlavním obrázku stačí najet na pravý horní roh a objeví se ti customize.
      • Diky moc, sam bych to nasel tak za tyden *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit