Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cr8gg
    8/10 ? Asi kazdej hrajem jinou hru ... tohle je jedno z nejhorsich CoD co se MP tyka ..

    Tvl i Milos Bohonku ma soudnost a dal AC:U 6/10 ... recenzent je asi lehce podmaznutej ne?
    • Tak neni to Ghost ale bez dedykovanych servru je to no no
    • jindra.veliky
      Samozrejme, ze je podmaznutej. Pro Activision je CR velice dulezity trh a prodeje zde urcuji vyvoj serie a hodnoty akcii spolecnosti. Proto je v nejlepsim zajmu Activision, aby zde hra dostavala vysoka hodnoceni. *4*
      • del0
        Tohle není jen o trhu a prodeji, ale i o reklamě a marketingu. Možná by ses divil, v jak moc velkém zájmu vydavatelů je dneska úspěch třeba na Metacriticu a pokud vím, tak na MC se dávají do průměru recenze herních médií ze spousty zemí včetně ČR a Games.cz.
        • To je pravda, MC je pre nich tak dolezity ze si tam sami autori a management vytvaraju fake konta a davaju svojej hre 10/10 zatial co valcuju konkurenciu s 0/10. MC bol genialny napad, bohuzial je zneuzivany ako zeny v Indii.
      • Tak sme rozvijejici se trh, prodeje nove generace konzoli sou tu slusne a CoD neni nove ip ale serie budujici si meno. Takze pokud do podmaznuti jednoho recenzenta necpe Activision zrovna miliony, mohlo by to byt i rentabilni. I kdyz si spis myslim ze recenzent hru proste nijak nehroti a vetsina sou jen rozvedene reci z propagacnich videi.
    • ¨Děláš sis srandu ?
      Toto je náhodou úspěch.
      Sice oproti MW nic moc ale pořád dobrý.
  • Tesim se na Battlefield Hardline protoze prinese konecne neco jinyho narozdil od Call of Sh*t 126
    Hateri do me
    • ?
    • whatever
    • jj, to prinese no. Mini mod skytajici reskinovanej battlefield 4 za 50 euro.
  • Nevím, co všichni máte. Mulťák je udělanej velmi dobře, kdo má rád unreal tournament, tomu musí srdce plesat. Je to trochu jako titanfall bez robotů a to je přesně to, co jsem chtěl. Singl kampaň je po dlouhé době rovněž povedená. S hodnocením recenzenta naprosto souhlasím.
    • Ať dělám co dělám, já tam to UT opravdu nevidím. Asi potřebuju brýle.
    • del0
      Dávat do souvislosti UT a CoD je na solidní roflmaoing.
      • Nedávat do souvislosti UT a CoD je na solidní roflmaoing.
  • "...tvůrci upřednostnili peer-to-peer řešení, aby zajistili funkčnost multiplayeru i v budoucnu, kdy by dedikované servery zmizely..."
    Ehm, Ehmmmm... A na čem asi tak funguje Matchmaking, kerý hledá hráčů kerí sa k sebje pripójá??? Že by to byl.... chvilka napětí..... dedikovaný server??? *7* P2P systém je tu enom od ušetrení nákladů, nic věc, žádné myšlenky na blaho hráčů v budoucnu v tem (nečekaně) nejsů *3*
    • taky o jake budoucnosti je reč, vždyt je to jen jeden rok než vyjde pristi dil
      • Be advised. Kvuli p2p reseni servru se hra potyka s obrovskou kompenzavi lagu a privalem hackeru. Reknete ne p2p!
  • Odulin
    Dohrál jsem PS4 singl na veterana a dobry to bylo. Hezka rychla nenarocna zabava.
  • 8/10

    Press G to pay recenzi.
    • ty si ale trubka
  • https://www.youtube.com/watch?v=tZXxIP0YdfY
  • Ghosts ohodně lepší. Tohle pro mě velké zklamání. To i CS je proti tomuto dílu zábava. Single nějak mě nedokázal zaujmout... Nic neočekávaného co by mě mile překvapilo. Vybrali hry... TitanFall a Crysis .... a udělali z toho tuhle ultra moderní nudu. 6/10. Jen proto že tam je coop, který je pro mě ve hrách poslední dobou celkem důležitá věc a snad časem přibudou zombíci.
  • Já nechápu ty recenze. Copak jsou ty lidi slepí? Grafická podoba není nejhorší, ale pořád to není kdoví jakej zázrak, kterej pořád slibovali. A teď, co mě na tom sere úplně nejvíc. Jde sice o mikro detaily, ale v dnešní době mi to přijde jako zoufalost. Kde je můj vlastní stín? Když se podívám na zem, proč nevidím nohy? Když lezu po žebříku, jakto že lezu bez rukou? Jakto že headshot nic neznamená? (a tím myslím, když protivníka střelím z blízka do ksichtu, kde ho nechrání helma. To jsou detaily, který by měli být dotažený. Umělá "inteligence" je jako vždy extrémě tupá. Stojí za mnou maník s raketometem a čumí na mě a čeká až ho picnu. A herní doba? 5hodin a z toho dobře 2 hodiny videosekvencí? No a mulťák, je pořád stejně spatně hratelnej jako u ghost. Akorát, je to ještě k tomu vykrádačka crysis a titanfall. Viděl bych to max 5/10.
    • Souhlasím, CoDko je sice docela fajn, ale myslím si, že v dnešní době a obzvlášť prakticky u nejprodávanější hry, mají snad tak velký rozpočet na to udělat pořádnou grafiku a na všem opravdu pořádně zapracovat, aby ukázali, že si ten titul "nejprodávanější" hry zaslouží, ale ne oni to jak se zdá snad vydají skoro bez snahy, protože si to stejně ty lidi koupí....
    • Mato1987
      A prečo niečo podobné recenzenti nehodnotia aj trebárs pri nedávnej recenzii halo master chief sergeant of master sergeants most important person of extreme sergeants to the max, tam tá kolekcia hier dostala dokonca o bod vyššie hodnotenie aj napriek prakticky nefungujúcemu multiplayeru a s rovnakým nedostatkami aké si tu popísal.
      Aby som to troška rozviedol tak umelá inteligencia počítačových protivníkov bola u hier ako half life 1 a 2 na špičkovej úrovni až dovtedy kým nevyšiel prvý fear a odvtedy ako keby sa čas zastavil a lepšiu v AI v nových hrách nenájdeš.
      • Ono je taky trochu rozdil hodnotit kolekci starych her se zbrusu novym dilem ne? Ale to bych chtel po tobe asi moc. *3*
      • half life 1 :D :D ten má opravdu výbornou AI, možná by ses neměl unášet tak moc nostalgií
        • Mato1987
          vieš kedy vôbec tá hra vyšla? Niekedy až žasnem aká kvalitná tá ai v prvom half life bola, keď si to porovnám s ai niektorých moderných hier tak to je zaplakanie.
          • Vojta_Ilavsky
            Halo má pořád jednu z nejlepších AI vůbec. :)
            • Mato1987
              nesúhlasím, ai v halo je niečo ako nepriatelia v painkillerovi, kdežto ai v prvom half life sú pekne tuhí aj na normálnej obtiažnosti, v half life 2 boli nepriatelia ešte lepšie naprogramovaní.
              Ako som už napísal, ai a halo nejdú dokopy.
            • Ale jdou a velmi dobře. Kdyby si to někdy opravdu hrál na jednu z těch vyšších obtížností, tak by si věděl, že ta hra ma AI na slušné úrovni. Nejspíše né nejlepší (i když to se dost těžko srovnává), ale slušnou určitě.
              I mnoho nových her je na tom s AI hůře, o CoD ani nemluvě.
              Jinak s AI v HL1 souhlasím, ta je velmi slušná, zejména na svou dobu. A osobně mi přijde, že ve druhém dílu to bylo s AI horší.
            • Mato1987
              lol halo a ai nejdú dokopy.
            • Draken69CZ
              F.E.A.R. tyky parádní AI

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit