Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Demo pro všechny, ale jaké? do hry vás stále musí někdo kdo hru vlastní pozvat, jinak si to "demo" nezahrajete.
    • Přesně. To demo je nespustitelné, pokud vás někdo, kdo hru vlastní, nepozve, přes kod ;)
    • Takové demo at si strčí do zádele *1*
  • Princ.Jablon
    To je přísný..."musej" se psát články o tom, že vyšlo demo na hru a ještě se dodetailu popisujou co demo nabízí...příště budem kromě ceny hry platit ještě poplatek za to, že nám jí vůbec nabízí ke koupi
  • Pozor, nova doba, nyni si muzeme bez omezeni stahovat dokonce dema!
    • nemuzeme pac to nejede *1*
  • Hraji hry nějakých 23 let a jen 2x v životě se mi stalo, aby hra byla tak debilní, že musela z harddisku letět po 10 minutách hraní. Poprvé se mi to stalo u Far Cry 3 a podruhé u Far Cry 4. Něco tak stupidního se prostě jen tak nevidí, nechápu, proč scénáře pro AAA tituly píšou mentálně zaostalé batolata... Asi je to levnější.
    • Udivuje mě že hráč který po deseti minutách odinstaluje hru pro její debilitu si vůbec naistaluje její pokračování které od prvopočátku jasně avizovalo že půjde ve stopách předchůdce. To by snad neudělalo ani to batole.*6*
      • Nebo nekdo hodne debilni *15*
    • ucho
      V té hře člověk hraje za Ramba. Scénář je tedy zcela odpovídající. Spoustu lidí to zjevně baví.
  • PS4 nejde
  • ucho
    tak PS Store už mi naběhl
    • B.o.b
      Jde ti store na PS4?
      • ucho
        když jsem to v to poledne zkoušel, tak jsem se dostal i na store na PS4 (i když asi 3x to hodilo nějakou chybu o údržbě)
        edit: no možná jsem chytil chvilkový okno, kdy to jelo. teď web zase nejde.
        • B.o.b
          Tak zdá se, že už to jede.
  • MARTASLJ19
    Ale tak SONY je známa, tým že ich online služby sú na vysokej úrovni po mesačnej nefunkčnosti v roku 2011 - vidno že sa z chýb nepoučili *1* Tu vidno tú svetlú budúcnosť hrania hier na konzolách *1*, ak už nebudú disky a hranie len cez Online ako to mal na pláne MS cez Xbox One než od toho upustil....
    • jasne no on existuje zpusob jak se vyvarovat jakemukoliv problemu :D kamo kamo. V tehle situaci se mu NELZE, ani po zkusenosti s drivejsim stejnym problemem, vyvarovat.
  • Dostal jsem ps4 k Vánocům a je mi naprd nic nejede už i na cnn pisou ze Sony ma s on-line službama problémy. Ze jsem si nepřál PC jsem to ale debza, tam by mi maximálně nejela jedna hra mě ze nic
    • TheGGG
      Měl sis přát PC, optimálně za cenu té PS4, to by ti tam sice taky nic neběželo, ale alespoň bys nebrečel na games.
    • Nefunguje pouze online.
    • ucho
      hraní nikam neuteče :)
      • no jasně po prázdninách bude fakt supr že servery poběží škoda, že bude ve škole / v práci....
        • ucho
          jestli máš čas na hraní jen o vánočních svátcích, je to trochu smutný
          • i naprostej dezot vi ze to samozrejme uz neni takove jako kdyz clovek ma prazdniny a nemusi minimalne nasledujici tejden vstavat. Tak tady prestan s tim srackomlejnkem, diky.
          • Troll alert. *7*
  • repcak.petr
    PS3 funguje,ale 4 nee.
    Zase DDos útoky,šmejdi *13*
    • Sr_Lobo
      Njn 4ky sou mimo hru, ale parit se na tom da i tak a kdyz mas jeste herni komp tak neni co resit *12*
  • Tak teda nevim, kdo tu trolluje ? PSN až dva dny nefacha, takže kde si to jako mam stahnout ? Kdybys sis to vyzkoušel a nepsal tady sračky, tak to víš....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit