Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozor, nova doba, nyni si muzeme bez omezeni stahovat dokonce dema!
    • nemuzeme pac to nejede *1*
  • ucho
    nemůžou, nejede už druhej den PS Store... prej bez omezení... zní to jako provokace :)
    • oktavius66
      Mě osobně jede bez potíží.
      • ucho
        takže web ti jede opravdu v pohodě?
        https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-cz/home/games
    • musíte aktualizovat konzoli, jinak vám to nepůjde, aktualizace má něco kolem 60Mb.
      • ucho
        a jak aktualizuji PS Store ve Firefoxu? díky za každou radu ;)
        • Mě to nešlo, pak jsem to za hodinu zapnul a přišla aktualizace. To bylo včera večer.
          • mne to nejede uz dva dny a ani kdyz se chci lognout pres pc, tak psn a store nejedou
            • To mě není jasné, hraju GTA5 online a nešlo mě to jen včera a celkem 1 hodinu. Čili to jede, já mám teda superslim, ale mělo by to být přeci stejné.
      • Sr_Lobo
        Aktualizoval sem a stale nic. Neprihlasim se ani na svuj profil.
        Dycky to vytimeoutuje nebo hodi hlasku ze PSN je nedostupny.
  • Majitelé PC si mohou taky bez omezení stáhnout kooperativní demo Far Cry 4, nebo plnou verzi když chtějí *1*
    • Majitelé PC, Xboxu, Nintenda a PS, si mohou také bez omezení stáhnout klidně kalhoty, pokud chtějí.
      • i kdyby nechtěli, nosit jedny kalhoty déle než týden pokládam za krajně nehygienické
  • repcak.petr
    PS3 funguje,ale 4 nee.
    Zase DDos útoky,šmejdi *13*
    • Sr_Lobo
      Njn 4ky sou mimo hru, ale parit se na tom da i tak a kdyz mas jeste herni komp tak neni co resit *12*
  • To je opravdu dobry vtip kdyz nikomu nejede PSN ze ktereho se to stahuje.
    • já PSN nepoužívám od chvíle, kdy hackeři vykradli čísla kreditek a šéf Sony (k mému obroskému zklamání) ani nespáchal ceremoniální harakiri :/
  • Dostal jsem ps4 k Vánocům a je mi naprd nic nejede už i na cnn pisou ze Sony ma s on-line službama problémy. Ze jsem si nepřál PC jsem to ale debza, tam by mi maximálně nejela jedna hra mě ze nic
    • TheGGG
      Měl sis přát PC, optimálně za cenu té PS4, to by ti tam sice taky nic neběželo, ale alespoň bys nebrečel na games.
    • Nefunguje pouze online.
    • ucho
      hraní nikam neuteče :)
      • no jasně po prázdninách bude fakt supr že servery poběží škoda, že bude ve škole / v práci....
        • ucho
          jestli máš čas na hraní jen o vánočních svátcích, je to trochu smutný
          • i naprostej dezot vi ze to samozrejme uz neni takove jako kdyz clovek ma prazdniny a nemusi minimalne nasledujici tejden vstavat. Tak tady prestan s tim srackomlejnkem, diky.
          • Troll alert. *7*
  • MARTASLJ19
    Ale tak SONY je známa, tým že ich online služby sú na vysokej úrovni po mesačnej nefunkčnosti v roku 2011 - vidno že sa z chýb nepoučili *1* Tu vidno tú svetlú budúcnosť hrania hier na konzolách *1*, ak už nebudú disky a hranie len cez Online ako to mal na pláne MS cez Xbox One než od toho upustil....
    • jasne no on existuje zpusob jak se vyvarovat jakemukoliv problemu :D kamo kamo. V tehle situaci se mu NELZE, ani po zkusenosti s drivejsim stejnym problemem, vyvarovat.
  • Tak teda nevim, kdo tu trolluje ? PSN až dva dny nefacha, takže kde si to jako mam stahnout ? Kdybys sis to vyzkoušel a nepsal tady sračky, tak to víš....
  • PS4 nejde
  • Demo pro všechny, ale jaké? do hry vás stále musí někdo kdo hru vlastní pozvat, jinak si to "demo" nezahrajete.
    • Přesně. To demo je nespustitelné, pokud vás někdo, kdo hru vlastní, nepozve, přes kod ;)
    • Takové demo at si strčí do zádele *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit