Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně. To demo je nespustitelné, pokud vás někdo, kdo hru vlastní, nepozve, přes kod ;)
  • Takové demo at si strčí do zádele *1*
  • Demo pro všechny, ale jaké? do hry vás stále musí někdo kdo hru vlastní pozvat, jinak si to "demo" nezahrajete.
  • B.o.b
    Tak zdá se, že už to jede.
  • Nebo nekdo hodne debilni *15*
  • Udivuje mě že hráč který po deseti minutách odinstaluje hru pro její debilitu si vůbec naistaluje její pokračování které od prvopočátku jasně avizovalo že půjde ve stopách předchůdce. To by snad neudělalo ani to batole.*6*
  • i naprostej dezot vi ze to samozrejme uz neni takove jako kdyz clovek ma prazdniny a nemusi minimalne nasledujici tejden vstavat. Tak tady prestan s tim srackomlejnkem, diky.
  • jasne no on existuje zpusob jak se vyvarovat jakemukoliv problemu :D kamo kamo. V tehle situaci se mu NELZE, ani po zkusenosti s drivejsim stejnym problemem, vyvarovat.
  • Princ.Jablon
    To je přísný..."musej" se psát články o tom, že vyšlo demo na hru a ještě se dodetailu popisujou co demo nabízí...příště budem kromě ceny hry platit ještě poplatek za to, že nám jí vůbec nabízí ke koupi
  • nemuzeme pac to nejede *1*
  • Pozor, nova doba, nyni si muzeme bez omezeni stahovat dokonce dema!
  • TheGGG
    Měl sis přát PC, optimálně za cenu té PS4, to by ti tam sice taky nic neběželo, ale alespoň bys nebrečel na games.
  • ucho
    V té hře člověk hraje za Ramba. Scénář je tedy zcela odpovídající. Spoustu lidí to zjevně baví.
  • Nefunguje pouze online.
  • Hraji hry nějakých 23 let a jen 2x v životě se mi stalo, aby hra byla tak debilní, že musela z harddisku letět po 10 minutách hraní. Poprvé se mi to stalo u Far Cry 3 a podruhé u Far Cry 4. Něco tak stupidního se prostě jen tak nevidí, nechápu, proč scénáře pro AAA tituly píšou mentálně zaostalé batolata... Asi je to levnější.
  • ucho
    když jsem to v to poledne zkoušel, tak jsem se dostal i na store na PS4 (i když asi 3x to hodilo nějakou chybu o údržbě)
    edit: no možná jsem chytil chvilkový okno, kdy to jelo. teď web zase nejde.
  • Troll alert. *7*
  • PS4 nejde
  • B.o.b
    Jde ti store na PS4?
  • ucho
    tak PS Store už mi naběhl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit